Maria İle Mustafa İclal Kimdir? Özlem Ulukan Kim?

Maria İle Mustafa dizisi 2020 2021 yeni sezonunda izleyicilerin pazar eğlencesi olacak. 6 eylül pazar akşamı izleyicisi karşısına çıkacak Atv’nin dizisinde izleyicinin en çok merak ettiği karakterlerden biri daha önce No 309 dizisi ile tanıdığımız Özlem Ulukan olacak.

Maria İle Mustafa İclal Kimdir?

Maria İle Mustafa  dizisinde İclal Şahin Candemir’in eşidir. Şahin eşine çok bağlıdır eşinin bir dediğini iki etmez. Şahin genelde sakin bir karakter olsa da İclal Şahin’in tersi her işe karışan her şeyi karıştıran ve dengeleri değiştiren bir karakter olacak.  Özellikle kızı Zeyno’nun geleceği için kötü olmaktan da çekinmeyecek olan İclal oldukça zeki, iyi giyinen avam da bir kadındır.

İclal kayın babası Kudret’i sever ve sayar; onun gözüne girmek için elinden geleni yapar. Eltisi Gonca’yı ise hiç sevmez onun ailelerinin başına bela olsun diye Yalçınoğlu ailesi tarafından içlerine sokulduğundan emindir. İclal Gonca’nın evde ki olan biten her şeyi Yalçınoğlu ailesine aktardığından emindir.

Özlem Ulukan Kimdir?

17 Aralık 1985 de Adana da dünyaya gelen Özlem Ulukan İstanbul’da  Fransız Dili ve Edebiyatı eğitimi almıştır. 3 dil bilen güzel oyuncu lise döneminden itibaren tiyatro ile ilgilenmiş üniversite de tiyatro kulübünde yer alarak yeteneklerini geliştirmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimleri alarak profesyonelliğe geçiş saplayan Özlem Ulukan ilk olarak Yer Gök Aşk dizisi ile oyunculuğa başlamıştır.  EKİP Tiyatro ile sahneye çıkmaya devam eden Özlem Ulukan No 309 dizisinde hayat verdiği Şerife karakteri ile yükselişe geçmiş ve Maria ile Mustafa dizisinde hayat vereceği  İclal karakteri ile kariyerinde zirveye ulaşmıştır.

Özlem Ulukan Kaç Yaşında?

Özlem Ulukan 35 yaşının içindedir ve 1985 doğumludur.