Maria İle Mustafa Nisan Kimdir? Hira Koyuncuoğlu

Maria İle Mustafa dizisinde Nisan karakteri ile izleyeceğimiz Hira Koyuncuoğlu sevilen oyuncu Berkay Hardal’ın sevgilisi. Uzun yıllardır  aşk yaşayan iki oyuncu bir küs bir barış olsa da aşklarını yaşamaya devam etmektedir. Hira Koyuncuoğlu ise pandemi dönemi sonrasında kariyerini en az İstanbullu Gelin dizisi kadar etkileyecek yeni bir projeye başlayacak bu nedenle de Berkay Hardal’dan ayrılarak Nevşehir’e gitmek zorunda kalacaktır; çünkü Hira Koyuncuoğlu’nun Nisan karakteri ile yer alacağı Maria İle Mustafa dizisi Ürgüp Göreme  bölgesinde çekilecek.

Hira Koyuncuoğlu Kimdir?

Hira Koyuncuoğlu 10 Haziran 1995 Yalova doğumludur. Güzel oyuncu Hira Koyuncuoğlu Kadir Has Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunudur. Daha 17 yaşında iken amatör olarak olan Adını Feriha Koydum Emir’in Yolu dizisinde yer almıştır.

Hira Koyuncuoğlu daha sonra oyuncu olmaya karar vermiştir. Oldukça fit bir vücudu olan aynı zaman da model olarak da sahnelere çıkabilecek Hira Koyuncuoğlu 168 cm gibi uzun bir boya ve 50 kg ağırlığa sahiptir.  Hira Koyuncuoğlu resimleri

Hira Koyuncuoğlu’nun oyunculuk kariyerinde İstanbullu Gelin dizisinde ki Bade karakteri çok önemlidir. Bir çok izleyici onu Bade olarak tanır ve çok sever Aslında Hira Koyuncuoğlu  Daha önce de O Hayat Benim dizisinde 3 sezon da  Nehir karakteri ile ekranlarımıza misafir olmuştur. Hira Koyuncuoğlu 2019’da da Kin isimli sinema filminde yer almıştır.

Maria İle Mustafa Nisan Kimdir?

Nisan Kudret Candemir’in en küçük kızıdır. Daha lise son sınıf öğrencisi olan Nisan oldukça çalışkan tertipli düzenli eğlenceli bir kızdır. Abisi Mustafa’yı çok seven Nisan aile de en çok ablasını ve abisi Mustafa’yı kendine yakın  görür; annesi öldükten sonra ona ablası Nadire annelik yapmıştır.

Nisan Yalçınoğlu ailesinin oğlu Rüzgar’a aşıktır ve onunla evlenmeyi düşünmektedir ancak iki aile arasında yaşanan sıkıntılar Nisan ve Rüzgar aşkını imkansız hale getirmektedir. maria mustafa nisan

Hira Koyuncuoğlu kariyerine de ki en önemli rolü Maria İle Mustafa dizisinde hayat vereceği Nisan karakteri olacaktır. Oldukça sevilen ve ön planda bir karakter olacak Nisan karakteri Maria İle Mustafa dizisi tutarsa Hira Koyuncuoğlu da Nisan karakteri ile ünlenecektir. Uzun ömürlü bir dizi olarak gösterilen Maria İle Mustafa dizisinde Nisan 17 yaşında güzel ve başarılı bir kıza hayat verecek. Nisan’ın aşk hayatı ise özel hayatının en başarısız noktası olacak.

Maria İle Mustafa dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız Maria Mustafa Oyuncuları

Maria İle Mustafa Nisan Kaç Yaşında?

Maria İle Mustafa dizisinde Nisan 25 yaşında oldukça güzel bir kızdır. Hira Koyuncuoğlu fotoğrafları

Maria İle Mustafa Nisan Gerçek Adı?

Yukarıda belirttik ama bir kez daha belirtelim Maria İle Mustafa dizisinde Nisan karakteri ile izlemeye doyamadığınız Nisan’ın gerçek adı Hira Koyuncuoğlu’dur.

Maria İle Mustafa Nisan’ın Gerçek Sevgilisi Kim?

Bir çok internet sitesinde ayrıdıkları yazsa da bizim bilgilerimize göre Maria İle Mustafa dizisinin Nisan’ın gerçek sevgilisi Melekler’in Aşkı dizisinin erkek başrol oyuncusu Berkay Hardal’dır.Maria İle Mustafa Nisan