Burak Berkay Akgül Kimdir? Maria İle Mustafa Rüzgar

Renda Güner ajansın genç oyuncusu Burak Berkay Akgül  Maria İle Mustafa dizisinde Rüzgar karakteri ile karşımıza çıkacak. Maria İle Mustafa dizisinde yakışıklılığı ile dikkat çekecek Burak Berkay Akgül dizilerde veya sinema filmlerinde daha önce görmediğimiz bir isim bu nedenle de Maria İle Mustafa dizisinde kim olduğu en çok merak edilen karakterlerden biri de Rüzgar karakteri olacak.

Burak Berkay Akgül Kimdir?

1997 yılında İstanbul’da hayata gözlerini açan Burak Berkay Akgül 23 yaşındadır. Burak Berkay Akgül 1,80 metre boy ve fit vücudu ile mankenlik ve reklam oyunculuğu ile sanat hayatına başlamıştır. İlk olarak Metro ve Aytaç markasının reklamlarında oynayan Burak Berkay Akgül  son dönemde de Casper  reklmalarında yer almıştır.Burak Berkay Akgül resimleri

Reklamlar ile oyunculuğu seven genç yetenek Burak Berkay Akgül Akademi 35,5 Sanat Evin de Kamera Önü Oyunculuk Eğitimini alarak kendini oyunculuğa hazırlamıştır ve ilk teklifte NTC Medya’dan gelmiştir. NTC Medya’nın Maria İle Mustafa dizisi seçmelerine giren ve hem duruşu hemde rol yetenekleri ile seçmeleri geçen Burak Berkay Maria İle Mustafa dizisinde kilit bir rol olan Rüzgar karakterine hayat verme hakkını kazanmıştır.Maria İle Mustafa Rüzgar

Burak Berkay Akgül Kaç Yaşında?

Burak Berkay Akgül 1993 doğumludur ve 2020 yılı itibari ile 23 yaşının içindedir.

Maria İle Mustafa Rüzgar Kimdir?

Maria İle Mustafa dizisinde Rüzgar Nisan’a aşık yakışıklı bir gençtir. Yalçınoğlu ailesinin son çocuğu olan Rüzgar abisi Nihat’a benzerken diğer abisi Galip ile hiç alakası yoktur. İyi bir genç olan Rüzgar Yalçınoğlu ailesinin en iyisidir. Lise öğrencisi olan Rüzgar okuldan arkadaşı Nisan’a deliler gibi aşıktır.

Nisan ile güzel bir gelecek kurak isteyen Rüzgar bakalım Nisan’ı babasından alabilecek midir? Rüzgar Ürgüp’te doğmuş ve büyümüş Ürgüp’ün tüm kızlarını peşine takmayı başarmış yakışıklı bir genç olsa da onun gözü Nisan’dan başkasını görmez ama Candemir ailesinin Yalçınoplu ailesine verecek kızı yoktur.

maria mustafa ruzgar