Ertan Özyiğit Kimdir? Tv100 Kayıt Dışı Programı Sunucusu

Tv100’den birinci yılına özel çok farklı bir program haberi geldi. Sunuculuğunu Ertan Özyiğit’in  üstleneceği yapımcılığı Buhara Produksiyon Yüksel Aman’ın üstleneceği Kayıt Dışı programında pandemiden ekonomiye, yeni dünya düzeninden teknolojik savaşlara kadar pek çok farklı konular konuşulacak. Konusunda uzman konukların davet edileceği  Kayıt Dışı program her  Cuma 21:30 da TV100 ekranlarında olacak.

Ertan Özyiğit Kimdir?

Ertan Özyiğit Korona Virüs salgınını 2019 başında tahmin ederek dikkatleri üzerine çeken bir strateji uzmanıdır. Katıldığı bir programda ben eskiden heavy metal solistiydim diyerek çok yönlü bir kişilik olduğunu ortaya koyan Ertan Özyiğit şimdi de program sunucu olarak TV100 ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak.

Araştırmacı Yazar yönü ile de dikkat çeken Ertan Özyiğit kendisini Yönetim ve İletişim Stratejisti olarak tanımlamakadır. Aktif olarak reklam şirketi WBR-İstanbul YKB’de çalışan Ertan Özyiğit 3 temmuz 2020 cuma akşamından itibaren TV100 de Kayıt Dışı programını hazırlayıp sunacak. Türk Tarihi kategorilerinde bir çok kitabı bulunan Ertan Özyiğit’in basılı kitapları arasında Batı Trakya Türk Cumhuriyeti, Big Mac ve Musul’u sayabiliriz.

Ertan Özyiğit’in instagram adresi ise @ertan_ozyigit/’tir. Ertan Özyiğit kimdir

Kayıt Dışı Programı Tanıtım Fragmanı