Maria ile Mustafa Nadire Kimdir? Ezgi Çelik Kimdir?

Maria ile Mustafa dizisi eylül ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakteri ile Ezgi Çelik izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde otoriter, öfkeli bir kadına hayat verecek.  Nadire Candemir ailesinin büyük kızıdır.

Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakteri dizinin kaderini belirleyecek önemli bir karakter. Kudret Candemir’in büyük kızı olan Nadire Candemir ve Yalçınoğlu ailelerinin ortasına kini ve nefreti ile bomba gibi düşmüş bir karakter olacak.

Maria ile Mustafa Nadire

Maria ile Mustafa Nadire Kimdir?

Maria ile Mustafa  dizisinde Nadire Kudret Candemir’in  en büyük çocuğudur. Babasının desteği ile üniversite okuyan Nadire başarılı bir mühendis olmuştur. Kudret eşini kaybettikten sonra Nadire kardeşlerine annelik yapmıştır. Şimdilerde 36 yaşında baskın ve otoriter bir kadın olan Nadire eskiden uysal bir kadınken şimdilerde öfke ve nefret ile doludur. Tam 6 yıl önce Nihat Yalçınoğlu Nadire’nin kocasını yanlışlıkla öldürmüştür.  Eşi Halil’i çok seven Nadire hiç bir zaman Nihat’ın kendini savurnurken kocasını öldürdüğüne inanmamıştır; bu nedenle de Nihat’ı öldürüp intikamını almak için plan yapar. Mustafa’nın ablası olan Nadire hem Mustafa’ya hemde Şahin’e sözünü geçirir. maria ile mustafa nadire

Ezgi Çelik Kimdir?

Ezgi Çelik  Rezzan Çankır ajansın oyuncusu olan Ezgi Çelik Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. 6 ağustos 1984 İstanbul doğumlu olan Ezgi Çelik 167 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. Ezgi Çelik Kimdir

Ezgi Çelik’in ilk çıkışı Asi isimli dizide hayat verdiği Doktor İnci karakteri ile olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde hayat verdiği Gülperi Hatun karakteri ile yer almış ve bir kez daha kendini gösterme fırsatı bulmuştur. Ezgi Çelik son dönemde 2015 de Arka Sokaklar dizisinde ve 2018′ de de Söz dizisinde Yüzbaşı Songül karakteri ile yer almıştır.

Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda Ezgi Çelik’in dışında Hilmi Cem İntepe,  Jessica May, Tamer Levent, gibi deneyimci oyuncuların yanında Tuğba Tutuğ, Burak Berkay Akgül ve Hira Koyuncuoğlu gibi yeni isimlerde yer alacak. Ezgi Çelik kariyerinde ilk defa yardımcı başrol oyuncusu olarak ekranlarda olacak.

Ezgi Çelik’in kariyerinde ki en önemli rol ise Maria İle Mustafa dizisinde hayat vereceği Nadire karakteri olacaktır zira Nadire Maria İle Mustafa dizisinin en kilit karakterlerinden biridir. Maria İle Mustafa dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter detayları için tıklayınız Maria Mustafa Oyuncuları

Ezgi Çelik sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. Özellikle 2018 de yer aldığı Son Çıkış sinema filmi oldukça iyi bir gişe elde etmiştir.

Maria ile Mustafa Nadire Kaç Yaşında?

Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakterine hayat veren Ezgi Çelik 36 yaşındadır. Maria ile Mustafa Nadire resimleri

Maria ile Mustafa dizisi çekimleri için çok heyecanlı olan Ezgi Çelik dizinin çekimleri için Nevşehir’e geçti. Ezgi Çelik Maria ile Mustafa dizisi çekimleri boyunca Nevşehir Ürgüp’te kalacak.