Maria ile Mustafa Nadire Kimdir? Ezgi Çelik Kimdir?

Maria ile Mustafa dizisi eylül ayında Atv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakteri ile Ezgi Çelik izleyicisi karşısında olacak. Maria ile Mustafa dizisinde hayat vereceği Nadire karakteri ile Ezgi Çelik kariyerinde ilk defa yardımcı başrol oyuncusu olarak ekranlarda olacak.

Maria ile Mustafa dizisinin oyuncu kadrosunda Ezgi Çelik’in dışında Hilmi Cem İntepe,  Jessica May, Tamer Levent, gibi deneyimci oyuncuların yanında Tuğba Tutuğ, Burak Berkay Akgül ve Hira Koyuncuoğlu gibi yeni isimlerde yer alacak.

Maria ile Mustafa dizisi çekimleri için çok heyecanlı olan Ezgi Çelik dizinin çekimleri için Nevşehir’e geçti. Ezgi Çelik Maria ile Mustafa dizisi çekimleri boyunca NEvşehit Ürgüp’te kalacak.

Maria ile Mustafa Nadire Kimdir?

Maria ile Mustafa  dizisinde Nadire 36 yaşında aklı başında dikkat çekici ve güzel bir kızdır. Nadire yumuşak huylu bir kız olarak görülse de oldukça inat ve tuttuğunu koparan bir kişiliğe sahiptir; asla haksızlığa gelemez ve haksızlık yapanların karşısında durmuştur.

Ezgi Çelik Kimdir?

Ezgi Çelik  Rezzan Çankır ajansın oyuncusu olan Ezgi Çelik Mimar Sinan Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü mezunudur. 6 ağustos 1984 İstanbul doğumlu olan Ezgi Çelik 167 cm boyunda ve 54 kg ağırlığındadır. blank

Ezgi Çelik’in ilk çıkışı Asi isimli dizide hayat verdiği Doktor İnci karakteri ile olmuştur. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde hayat verdiği Gülperi Hatun karakteri ile yer almış ve bir kez daha kendini gösterme fırsatı bulmuştur. Ezgi Çelik son dönemde 2015 de Arka Sokaklar dizisinde ve 2018′ de de Söz dizisinde Yüzbaşı Songül karakteri ile yer almıştır.

Ezgi Çelik’in kariyerinde ki en önemli rol ise Maria İle Mustafa dizisinde hayat vereceği Nadire karakteri olacaktır zira Nadire Maria İle Mustafa dizisinin en kilit karakterlerinden biridir. Maria İle Mustafa dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter detayları için tıklayınız Maria Mustafa Oyuncuları

Ezgi Çelik sinema ve dizi oyunculuğunun yanı sıra aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. Özellikle 2018 de yer aldığı Son Çıkış sinema filmi oldukça iyi bir gişe elde etmiştir.

Maria ile Mustafa Nadire Kaç Yaşında?

Maria ile Mustafa dizisinde Nadire karakterine hayat veren Ezgi Çelik 36 yaşındadır. blank