Babam Çok Değişti Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri – Tüm Oyuncular

İyi Aile Babası dizisinin ismi Babam Çok Değişti olarak değişti. Daha önce senaristliğini Tayfun Güneyer’in üstlendiği İyi Aile Babası dizisi düşük reytingler alınca yapımcı Süreç Film İyi Aile Babası dizisini kurtarmak için başta senaryo ve dizinin ismi olmak üzere dizi de her şeyi değiştirdi. Birol Güven Babam Çok Değişti dizisinin yeni senaristi oldu. Böylece Kanal D’ yeni komedi dizisi ile 2021 de izleyicisi karşısına çıkmak istiyor. Başrollerini Şebnem Bozoklu ve Çağlar Çorumlu’nun paylaşacağı Babam Çok Değişti dizisi 2021 da Kanal D ekranlarında olacak. Süreç Filmin yapımcılığını Hakan Algül’ün ise yönetmenliğini üstleneceği Babam Çok Değişti dizisinin kadrosunda bir çok komedi oyuncusu da yer alacak.

Babam Çok Değişti Dizisi Konusu: Babam Çok Değişti dizisinde İstanbul Anadolu yakasında özel bir klinikte aile hekimi olan görev alan Mehmet Ali geleneksel bir Türk erkeğidir. 3 çocuğu ve eşi ile birlikte anne ve babasına da çok düşkün olan Mehmet Ali’nin en büyük sorunu alt katta oturan annesi ve eşinin arasını bulamamasıdır.

geleneksel bir Türk ailesini evlerimize konuk olacak; bu ailenin hem annesi hem de babası başlarına gelen kötü olaylardan neşelerini hiç kaybetmeyerek kurtulmaya çalışacak. Babam Çok Değişti dizisi bir Sitcom projesi olacak.iyi aile babasi dizi afisi

Babam Çok Değişti Oyuncuları

Çağlar Çorumlu (Mehmet Ali)

Türkiye’nin açık ara en komik adamlarından biri olan Çağlar Çorumlu şimdi de Babam Çok Değişti olmaya hazırlanıyor. 4 Aralık 1977 de Mersin’de dünyaya gelen Türk Sinemasının altın çocuğu Çağlar Çorumlu 43 yaşındadır. 2012’den beri Gaye Pişkin ile evli olan ve 8 yıllık güzel bir evlilikleri olan Çağlar Çorumlu’nun bir oğlu vardır. Anadolu Üniversitesinde Turizm ve Otel İşletmeciliği eğitimi alan Çağlar Çorumlu ünversite yıllarında katıldığı bir tiyatro ekibinde keşfedildi. MSM Actor stüdyolarında profesyonel tiyatro eğitimi alan Çağlar Çorumlu daha sonra tiyatro yapmaya başladı ve yer aldığı her oyunda en çok beğenilen isim oldu. Cem Yılmaz ile İş Bankası reklamında oynayarak kariyerinde büyük bir adım atan Çağlar Çorumlu daha öncesinde bir çok dizi ve filmde küçük rollerde yer alsa da ünlü olması Güldür Güldür projesinde hayat verdiği Şevket karakteri ile olmuştur. Son dönemde Karakomik Filmler 2, Jet Sosyete, Arif V 216  ve Kolonya Cumhuriyeti projelerinde başrolde yer almış ve Türkiye’nin aranan komedi oyuncularından biri olmayı başarmıştır. En çok sevilen karakteri ise Eşofmanlı Şevket hocadır.

Mehmet Ali başarılı ve idealist bir aile hekimidir. İşinde ön plana çıkan Mehmet Ali aile hayatına da çok önem veriyor ve iyi bir evlat iyi bir eş ve iyi bir baba olabilmek için büyük bir mücadele veriyor ancak hem annesini hem de eşini aynı anda memnun etmekte çok zorlanıyor. Mehmet Ali silik bir eş, silik bir arkadaş ve baba olduğunu düşünüyor bu nedenle de artık adından söz ettirmek istiyor. 

yi Aile Babası Oyuncusu Çağlar Çorumlu

Şebnem Bozoklu (Aslı Pamuk)

Son olarak Gel Dese Aşk dizisinde Erkan Petekkaya ile partner olan Şebnem Bozoklu ne yazık ki başarılı olamamış ve dizisini kurtaramamıştı. Dram oyunculuğu çokça eleştiri alan Şebnem Bozoklu bu sefer İyi Aile Babası dizisinde bildiği işi yani komediyi yapacak.

25 Ağustos 1979 da İstanbul da dünyaya gelen Şebnem Bozoklu  41 yaşınıdadır. Dokuz Eylül Üniversitesi Tiyatro eğitimi alan Şebnem Bozoklu anne tarafından Araptır. 2019 da Kanat Atkaya ile dünya evine giren Şebnem Bozoklu daha önce de iç mimar Emre İzer ile evlenmiş ancak evliliğini devam ettirememişti. Her ne kadar Canım Ailem  dizisi ile ilk ekran deneyimi yaşasa da Şebnem Bozoklu uzun yıllar tiyatro sahnelerinde deneyim kazanmıştır. Bir çok izleyici Şebnem Bozoklu’yu Ulan İstanbul dizisi ile tanıdı; Şebnem Bozoklu Ulan İstanbul dizisinde hayat verdiği Yaren karakteri ile ünlendi. Daha sonra Cesur Hemşire, Çifte Saadet, Altınsoylar ve Gel Dese Aşk dizilerinde yer alan Şebnem Bozoklu son dönemde dizi tutturamayan oyuncular arasında yer aldı.  Şebnem Bozoklu 1.60 metre boyunda ve 57 kilodur.

Aslı Mehmet Ali’nin 25 yıllık eşi ve 3 çocuğunun annesi. Başarılı bir eş olan Aslı aynı zaman da da çalışarak ev ekonomisine katkı sağlıyor. Ailesine çok düşkün, çalışkan, fedakar, titiz ve mükemmeliyetçi  bir kadın olan Aslı aynı zamanda modern giyinen ve modern görüşlü bir kadın. Aslı hayat felsefesi ile hiç bir şekilde bağdaşmayan kaynanası Arife’ye karşı 25 yıldır büyük bir savaş veriyor. Aslı artık kaynanasından kurtulmak istiyor.

ebnem bozoklu İyi Aile Babası dizisi

Salih Kalyon (Kerami Pamuk)

2 Şubat 1946 Ağrı doğumlu olan Salih Kalyon 74 yaşının içindedir. Uzun yıllar tiyatro sahnelerinde oyunlara çıkan Salih Kalyon alaylı tiyatroculardandır; 2020 de eşini kaybeden Salih Kalyon 2002’de BKM filmi girmiş ve Sen Hiç Ateş Böceği Gördün Mü oyunu ile bir çok izleyicinin tanıdığı isimlerden biri haline gelmiştir. 2020’de Cem Yılmaz’ın film olarak çekeceği oyunda yeniden yer alacak olacak Salih Kalyon son olarak Çukur dizisinde Yavuz karakterine hayat vererek çok sevilmiştir. Şevkat Yerimdar dizisi ve sinema filminde de oynayan Salih Kalyon aslen Trabzonludur. Salih Kalyon İyi Aile Babası dizisinde aynı zamanda Mehmet Ali’nin dedesi Hüsnü dedeye de hayat verecektir.

Kerami Mehmet Ali’nin babasıdır. Eski bir emniyet müdürüdür; şimdilerde emeklidir ve evde kalmak zorunda olmak çok zoruna gitmektedir; sürekli arkadaşları ile buluşmak istese de eşinden izin alamıyor. Kerami hayatta kimseden çekinmediği kadar eşi Melek’ten çekiniyor. 

salih kalyon Iyi Aile Babasi dizisi

Timur Acar (Rıfkı Pamuk)

Son olarak Söz dizisinde Derman karakteri ile ekranlarda yer alan Timur Acar Kertenkele dizisi ile bir döneme damga vurmuş bir isimdir. 22 Aralık 1979 Sakarya doğumlu olan Timur Acar 41 yaşının içindedir. İlk olarak Akasya Durağı dizisi ile tanıdığımız Timur Acar dizi de hayat verdiği Arif karakteri ile tanınmıştır. Gürcü asıllı bir ailenin çocuğu olan Almanya da çocukluğunu geçirmiştir. 9 Eylül Üniversitesinde tiyatro eğitimi alan Timur Acar 2016 yılında Eda Özerkan ile evlenmiştir. Bir kız evladı babasıdır. Timur Acar özellikle Çakallarla Dans serisi ile de çok sevilmiştir.

Rıfkı Melek ile Kerami’nin en büyük çocuğu. Mehmet Ali’nin de abisi. Evlilik yapamadığı için anne ve babasıyla yaşar. Lisede başarılı bir  beden eğitimi öğretmeni ve basketbol koçu. Rıfkı temiz kalpli  ama saf ve kolay kandırılabilen bir adam. Okulun rehberlik öğretmeni Ayfer’e de aşık; ama bir türlü açılamaz. 

Timur Acar iyi aile babasi oyuncusu

Melek Baykal (Arife Pamuk)

7 Ağustos 1954 İstanbul doğumlu olan Melek Baykal 66 yaşındadır.. 1971’den beri tiyatroya gönül veren Melek Baykal 49 senedir aktif sanat hayatını sürdürmektedir. Sayısız tiyatro oyunundan sonra Ferhunde Hanımlar dizisinde hayat verdiği Nermin karakteri ile çok sevilen Melek Baykal Cennet Mahallesi dizisindeki Pembe karakteri ile Türkiye’nin en ünlü dizi oyuncularından bir olmuştur. Melek Baykal 2011 den beri 9 senedir  dizi ve sinema filmlerinde yer almamaktaydı; ancak İyi Aile Babası dizisinde dikkat çekmek isteyen Süreç Film Melek Baykal’ı ikna etti.

Arife Mehmet Ali ve Rıfkı’nın annesidir.  Adana’da dünyaya gelse de hayatının büyük çoğunluğunu İstanbul’da geçiren Arife küçük oğlu Mehmet Ali’ye çok düşkün; kocası sürekli evde olunca Arife hem gelini Aslı ile hem de kocası Kerami ile mücadele ediyor. 

melek baykal iyi aile babasi dizisi

Eslem Akar (Yağmur)

1998 İstanbul doğumlu olan Eslem Akar Babam Çok Değişti dizisinde yer aldığı sırada 22 yaşının içindeydi. Sen de Gitme dizisi ile ilk kez oyunculuk deneyimini çocuk yaşta tadan Eslem Akar 3 Mota Oyunculuk Atölyesinde oyunculuk derslerini tamamlamıştır. Avlu dizisinde hayat verdiği Ecem karakteri ile tanınan ve çok sevilen Eslem Akar daha sonra 4N1K ve Güvercin dizileri ile de başarısını arttırarak devam ettirmiştir. Güzelliği ve başarılı oyunculuğu ile her dönem dikkat çeken Eslem Akar 1.60 metre boyunda ve  54 kilo ağırlığındadır.

Yağmur Psikoloji son sınıf öğrencisi. Bir çok özelliği ile annesine benzeyen Yağmur temiz kalpli ve ailesine düşkün bir kız. Ne kadar da güzel olduğunun farkında ola Yağmur kolay lokma bir kız olmamaya niyetli. Yağmur Mehmet Ali’nin en büyük çocuğu.iyi aile babasi eslem akar

Berke Üsdiken (Emre Güney)

İlk kez Güvercin dizisi ile izleyicisi karşısına çıkan Berke Üsdiken dizi de hayat verdiği Müslüm karakteri ile ünlü olmayı başarmıştır. Aslen tiyatrocu olan Berke Üsdiken oyunculuk eğitimi Mimar Sinan Güzel Sanatlar fakültesinde almıştır. Bir çok tiyatro oyununda yer alan Berke Üsdiken yer aldığı tiyatro oyunuyla Pastel Filmin sahiplerine yeteneğini tiyatro sahnesinde ispat etmeyi başarmıştır. 27 nisan 1996 İstanbul doğumlu olan Berke Üsdiken 24 yaşındadır. Berke Üsdiken Doktor Emre karakteri ile yer aldığı dizi de Bahar Şahin ile partner olacak.

Berke Usdiken Iyi Aile Babasi oyuncusu

Emre Mehmet Ali’nin yanına asistan hekim olarak gönderilmiş yeni tıp mezunu yakışıklı, zeki ama bir o kadar da sakar bir gençtir. Emre iyi bir ailenin iyi kalpli evladı ancak Mehmet Ali ile pek anlaşamayacaklar. Emre sonradan tanıdığı Yağmur’a sırılsıklam aşık olacak.iyi aile babasi emre

Ecrinsu Çoban (Damla Pamuk)

Ecrinsu Çoban 2006 Kocaeli doğumludur ve 24 yaşının içindedir. O Ses Çocuklar yarışması ile tanınan Ecrinsu Çoban aynı zamanda başarılı bir Youtuber olarak da bilinmektedir. 1.43 metre boyunda 32 kilo olan Ecrin Su Çoban hem güzel sesi ile hem de oyunculuk yetenekleri ile büyülemektedir. Masal Şatosu: Sihirli Davet Ecrin Su Çoban’ın ilk sinema filmi olurken ilk dizisi de de İyi Aile babası olacaktır.ecrin su coban iyi aile babasi oyuncusu

Damla Mehmet Ali’nin aklı başında lise 1. sınıfa giden başarılı kızı.Iyi Aile Babasi Damla

Berat Efe (Oğulcan Pamuk)

Güldüy Güldüy Show Berat Efe son olarak Mucize doktor dizisinde konuk oyuncu olarak yer almıştı. Şimdi de İyi Aile Babası dizsinde yer alacak. 14 Ekim 2004 de İstanbul’da dünyaya gelen Berat Efe Parlar İftarlık Gazoz filmi ile de çok sevilmiştir. Berat Efe Parlar 16 yaşının içindedir ve lise 3. sınıf öğrencisidir. berat efe parlar iyi aile babasi

İyi Aile Babasında Oğulcan lise son sınıf öğrencisi aklı bir karış havada tembel ama esprili oğludur. Oğulcan’ın başı sivilceleri ile dertte; arkadaşları onun sivilceleri ile dalga geçince bunu çok kafasına takıyor. Tam bir ergen.

iyi aile babasi ogulcan

Bahar Süer – Ayfer

Şampiyon dizisinin Mücellası Bahar Süer de komedi dizisi İyi Aile Babası dizisinde yer alacak. Son olarak ATV’nin Gençliğimm Eyvah dizisinde de Mücella karakteri ile yer alan Bahar Süer daha önce de Yeni Gelin dizisinde Nazgül olarak yer almıştı. 1985 Ankara doğumludur olan Bahar Süer Gazi Üniversitesinde İşletme bölümü mezunudur. bahar suer resimleri 2021

Ayfer bir lise de psikolojik danışman ve rehber öğretmen olarak görev yapıyor.  Rıfkı’nın okuluna yeni atanan Ayfer ilk andan itibaren Rıfkı’nın radarına düşmüş; Rıfkı’nın ilgisi Ayfer’in de hoşuna gidiyor.iyi aile babasi ayfer

Beste Bereket (Aydan Hemşire)

Geleceğin Starı programında oyuncu koçu olarak yer alan  Beste Bereket şimdi de İyi Aile Babası dizisinde komedi oyuncusu olarak yer alacak. 2 Temmuz 1982 İstanbul doğumlu olan Beste Berekt Mimar Sinan Üniversitesi  Tiyatro eğitimi almıştır. Daha önce Doksanlar ve Leyla İle Mecnun dizilerinde de yer alan Beste Bereket 38 yaşının içindedir.

Aile hekimliğinin baş hemşiresi olan Aydan Hemşire oldukça anaç ve güzel bir kadındır. 

beste bereket iyi aile babasi dizisi

Nimet Rukan Demir (Çilem Hemşire)

Rukan Demir 1994 İstanbul doğumludur ve 26 yaşının içindedir. İstanbul Bilgi Üniversitesind etiyatro eğitimi alan Rukan Demir, ilk kez iyi A,le Babası dizisi ile bir dizi de yer alacaktır.

Çielm hemşire aile hekimliğinde Mehmet Ali’nin yanın da çalışan bir yardımcı hemşire. Saf ve sakar  bir kadın olan Çielm hemşire aynı zamanda da oldukça güzel ve çekici bu nedenle de İnstagram da fenomen.

rukan demir oyuncu iyi aile babasi dizisi

Ayhan Taş

Ayhan Taş İyi Aile Babası dizisinin ilk bölümünde diziye konuk oyuncu olarak dahil olacak ve ilerleyen bölümlerde dizi de yer almayacak. ayhan tas Iyi Aile Babasi dizisi

Yılmaz Gruda

Yılmaz Gruda 14 Temmuz 1930 İstanbul doğumludur ve 91 yaşının içindedir. Ayşen Gruda’nın eski eşi olan Yılmaz Gruda Yeşilçam’ın usta isimlerindendir. Usta tiyatrocu Yılmaz Gruda 91 yaşında olmasınra rağmen hala sinema filmlerinde yer almaktadır. Son alark 2020 de Menajerimi Ara dizisine konuk olmuştur. 2019 da ise Bir Aile Hikayesi dizisinde yer almıştır.yilmaz gruda Iyi Aile Babasi dizisi

Çetin Kaya (İbrahim Çetin)

Çocukluğum ve Tek Kale Maçlar kitabının yazarıdır; Mehmet Ali’nin çocukluk arkadaşıdır. Mehmet Ali silik bir tip olduğu için onu hatırlamaz. Cetin Kaya Iyi Aile babasi Ibrahim Cetin

Koray Şipçikoğlu

Koray Sıpçıkoğlu İyi Aile babası dizisinde okul müdürü olarak yer alacak.Koray Sipcikoglu iyi aile babasi okul muduru

İyi Aile Babasından Yer Almayan Oyuncular

Bahar Şahin

Süreç Film Bahar Şahin’e de İyi Aile Babası dizisinde yer alması için teklif götürdü; Başlarda ikna edilemeyen Bahar Şahin ücreti arttırılınca ikna edildi. Özellikle son olarak yer aldığı Zalim İstanbul dizisinde hayat verdiği Ceren karakteri ile ününe ün katan başarılı oyuncu 1997 mayıs doğumludur ve 23 yaşının içindedir. Daha önce Lise Devriyesi ve O Hayat Benim dizilerinde yer alan Bahar Şahin İyi Aile Babası dizisinde ilk kez sitcom projesinde yer alacak.

bahar sahin 2021 resimleri

İpek Bilgin

24 Mart 1956 İstanbul doğumlu olan usta oyuncu İpek Bilgin 64 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi oyunculuk bölümü mezunu olan İpek Bilgin Ankara Devlet Tiyatrosundan emekli oldu. Senarist Cüneyt Çalışkur ile evlenen ve eşini 9 yıl önce kaybeden İpek Bilgin bir kızı vardır. İpek Bilgin’i bir çok izleyici İstanbullu Gelin dizisinde hayat verdiği Esma karakteri ile tanımış ve çok sevmiştir. İpek Bilgin son olarak Bir Aşk İki Hayat filminde yer almıştır. Bir oyunculuk atölyesi vardır ve bu atölyede genç nesli eğitmektedir. İpek Bilgin İyi Aile Babası dizisinde bir babaanneye hayat verecektir.

ipek bilgin son resimleri

iyi aile babasi yagmur

Yorum yaz

Babam Çok Değişti Oyuncu Kadrosu ve Karakterleri – Tüm Oyuncular (9 Yorum)

  1. o kadar isim varken Damla ve müdür bey diziye renk kattı. Şebnem Bozoklu hayal kırıklığı 🙁

  2. Ecrin sebi takip bile ediyorum ama dizide oynadığın için çok şanslısın ve çoooooookkkkk da güzelsin❤️❤️👩‍🚒👸🏻👸🏻👸🏻👸🏻

  3. Ben bu diziye Ecrin için bakicam. Ecrini çok seviyorum. Tabii her kesin kendi fikri ama. Bence Ecrin asla egoist filan deyil. Hatta çok iyi birisi