Sen Çal Kapımı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

2020 2021 yaz sezonun en çok reyting alan ve en çok sevilen dizisi Sen Çal Kapımı yeni sezonda devam edecek mi? Bir çok izleyicinin kafasında ki soru bu? Aslında aynı soru Fox TV yönetiminin de gündeminde. Fox TV geçen sezondan 6 dizisine yeni sezon onayı verdi. 2020 2021 yeni sezonu eylül ayında başlayacak ve Fox TV tüm dizilerini eylül ayında yayına alacak. Bu diziler Pazartesi Yasak Elma, Salı Baraj, Çarşamba Öğretmen, Perşembe Mucize Doktor Cumartesi  Zümürüdü Anka ve Pazar Savaşçı. Görüldüğü üzere Fox TV’nin tek boş günü cuma.

2020 yaz sezonunda Fox TV Bay Yanlış’ın Sen Çal Kapımı dizisinden daha iyi sonuçlar alacağını düşünüoyordu bu nedenle de Bay Yanlış’ı gün değiştirmeden devam ettirmek içi cumaya almıştı; ancak evde ki hesap çarşıya uymadı ve daha başarılı olan dizi Sen Çal Kapımı dizisi oldu; ancak Sen Çal Kapımı dizisinin yerinde yeni sezonda Öğretmen dizisi başlayacak ve Sen Çal Kapımı dizisi zorunlu gün değiştirmek zorunda kalacak.

Fox TV yönetimi sürekli sorun yaşadığı ve yüksek maliyetinden dolayı beklediği karı elde edemediği Savaşçı dizinin üzerini çizmeye karar verdi. 5 yıldır her zaman gününde birinci olan bir dizinin üzerini çizmek kolay olmadı ancak Sen Çal Kapımı dizisi de tam pazar akşamı izlenecek ve yeni sezonda başarısını daha da arttırabilecek bir dizi.

Sen Çal Kapımı Yeni Sezonda Devam Edecek mi?

Sen Çal Kapımı dizisi eylül ayından itibaren artık pazar akşamları yayın hayatına devam edecek. Normalde pazar akşamları ekranlara gelen Savaşçı dizisi için ise final kararı verilmiş olacak.

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonda rakipleri ise şuanda belli değil; pazar akşamı geçen sezondan devam eden Gel Dese Aşk ve Güvercin dizisi için pandemi döneminde final kararı alınmıştı; şuanda Sen Çal Kapımı dizisinin bilinen tek rakibi Masterchef 2020 Türkiye olacak. Masterchef 2020 Türkiye’yi zaten yaz sezonunda Sen Çal Kapımı  dizisi geri de bırakmayı başarmış ve gününde birinci olmuştu.

Diğer bir seçenekte Savaşçı’yı devam ettirmek; Bay Yanlış’ı final yaptırmak. Bu seçenekte Fox TV Yayın Üst Yönetiminin gündemine. Bay Yanlış dizisi 4 – 5 arasında reyting alıyor; bu reytingler normal zamanda yeterli olsa da yayın akışında boş yer bulmakta zorlanan Fox TV Bay Yanlış’ı final yaptırıp Sen Çal Kapımı dizisini cuma yayına alabilir ancak cuma akşamları Arka Sokaklar, Hercai ve Payitaht Abdulhamid gibi olukça güçlü rakipler olacak bu da Sen Çal Kapımı dizisinin işini oldukça zorlaştıracak.

Sen Çal Kapımı dizisinin yeni sezonda hangi gün devam edeceği çok yakında belli olacak; bizlerde sizlere bu sayfalardan güncel bilgileri paylaşmaya devam edeceğiz. Bizleri takipte kalın. sen çal kapımı resimleri yeni sezon 2020