Kırmızı Oda Boncuk Kimdir? Hastalığı ne? Burcu Biricik

Kırmızı Oda dizisine ünlü oyuncu Burcu Biricik Boncuk karkateri ile dahil olacak. En az 5 hafta Kırmızı Oda dizisinde yer alması beklenen Boncuk karakterine hayat verecek Burcu Biricik şimdiden çok heyecanlı. İlk defa Şizoafektif bozukluğu olan bir şizofreni hastasına hayat verecek. Kırmızı Oda dizisinde hayat vereceği Boncuk karakteri Burcu Biricik içinde oldukça önemli bir karakter zira Burcu Biricik Boncuk karakteri ile oyunculuğunun sınırlarını zorlayacak.

Kırmızı Oda Boncuk Kimdir?

Boncuk 30’lu yaşların başında kocasından 7 yıldır psikolojik şiddet gören bir kadındır; eşi Sadık onu hiç bir zaman dövmemiştir ama her zaman bir yolunu bulmuş ve güzellikle eve kapatmıştır. 7 yıldır Hollanda’da yaşayan Boncuk tek kelime dahi Felemenkçe bilmemektedir. Bölgede yaşayan Türk aileler tarafından da dışlanan Boncuk adeta hapishane hayatı yaşamıştır. Eşi Sadık fabrikada çalıştığı için çok yoruluş eşine de ilgi gösterememiş onu bir günden bir güne çıkarıp gezdirmemiştir. Sadık oldukça da kıskanç bir adamdır ve eşinin psikolojik durumunu çok önemsemez. Kirmizi Oda Boncuk resimleri

Boncuk o kadar yalnız kalmıştır ki sonunda yalnızlıktan kendi beyni kendine oyun oynamış ve ona Ermişleri getirmiştir. Ermişler Sadık’ın ona layık olmadığını ve yeni eş bulacaklarını söylemiş Boncuk’ta yeniden evlilik hayallerine kapılmıştır. Boncuk kendi kafasında senaryo yazan o senaryoyu da farkında olmadan oynayan yani halisünasyonlar gören bir kadındır.

Boncuk psikolojik rahatsızlıkları olan bir kadındır. Boncuk ermiş insanları sadece kendisinin görebildiğini sanıyor ve ermiş insanlara inanmayanlara sert tepki verebiliyor. Boncuk kendi kafasında ermiş insanlara inanmakta ve onların varlığı ile yaşamaktadır. Evli olan ve kafasında kurdukları ile eşine de hayatı zehir eden Boncuk doktor hanımın ona yardım elini uzatması ile ağır depresyon belirtilerinden sıyrılarak normal hayatına dönebilecektir.

Kırmızı Oda Boncuk’un Hastalığı ne?

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un hastalığı özel bir sendrom. Cotard Sendromu olarak adlandırılan bu sendromda hastalar kafasında ki kurdukları bir şeye inanırlar ve herkesi de kendi hayallerinde ki şeylere inandırmaya çalışırlar. Şizoafektif bozukluk olarak psikoloji dilinde yer alan bu hastalık temelde bir şizofrenik bozukluktur. Kirmizi oda boncuk

Burcu Biricik Kimdir?

Son olarak Netflix’in Fatma ve Blue TV’nin İnsanlar İkiye Ayrılır dizilerinde yer alan Burcu Biricik şimdi de Kırmızı Oda dizisinde konuk oyuncu olarak yer alacak. 4 Mayıs 1989 Antalya doğumlu olan Burcu Biricik 31 yaşının içindedir. 2019 da Kuzgun dizisinde hayat verdiği Dila karakteri ile izleyicini gönlünde taht kura Burcu Biricik 8. Gün dizisinde ise başarısızlığı tatmıştır. Burcu Biricik’in ünlü olduğu dizi ise Hayat Şarkısı dizisi olmuş hayat verdiği Hülya karakteri ile çokça sevilmiştir.

Burcu Biricik 1.70 metre boyunda, 53 kilo ağırlığındadır ve Emre Yetkin ile evlidir.

Kırmızı Oda Boncuk Geliyor Fragmanı