Kırmızı Oda Ömer Kimdir? (Nazlı’nın Babası) Fatih Hürkan Kimdir?

Usta oyuncu Fatih Hürkan Kırmızı Oda dizisine Ömer karakteri ile dahil oldu. Bilindiği üzere Kırmızı Oda  dizisine güzel oyuncu Pınar Deniz Nazlı karakteri ile dahil olmuştu. İşte Pınar Deniz’in hayat verdiği Nazlı karakterinin babasına ise Fatih Hürkan hayat verecektir.

Kırmızı Oda Ömer Kimdir?

Nazlı’nın babası olan Ömer oldukça sert ve kötü kalpli bir adamdır. Zamanında Nazlı’yı da bırakıp giden Ömer Nazlı’nın şu anki psikolojik sorunlarının tek sebebidir. Babasından hiç bir zaman sevgi ve ilgi göremeyen Nazlı bu nedenle de babasından göremediği ilgi ve sevgiyi eşi Recai’den görmek istemiş ancak Nazlı’nın şansı yaver gitmemiştir. Zamanında babasını kaybeden Nazlı şimdilerde eşi Recai’ye kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır

Fatih Hürkan Kimdir?

Fatih Hürkan 14 Eylül 1972 İstanbul doğumludur ve 49 yaşının içindedir. Sunucu, manken ve oyuncu olan Fatih Hürkan İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur. 1998 den beri modellik yapan Fatih Hürkan Sihirli Annem dizisinde hayat verdiği Tuna karakteri ile başarıyı yakalamıştır. Bir çok dizi ve filmde yer alan Fatih Hürkan’ın önemli dizilerinden biri de Sungurlar dizisidir. Dizi de başarı ile Şahmeran Yavuz karakterine hayat vermiştir. Survivor 2017 de de yarışmacı olarak yer alan Fatih Hürkan 2019 da Kardeş Çocukları dizisinde yer alsa da başarıyı yakalamamıştır.

fatih hurkan kirmizi oda dizisi

Kırmızı Oda Nazlı’nın Babası Kim?

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı’nın babası olan Ömer karakterine Fatih Hürkan hayat verecek.