Kırmızı Oda Nazlı’nın Hikayesi Ne? Nasıl Bitecek?

Kırmızı Oda dizisinde yeni bir hikaye  başlıyor. Tüm Türkiye’yi hayretler içinde bırakacak Nazlı ve Recai çiftinin hikayesi izleyiciye bu kadarı da pes dedirtecek.

6 hafta boyunca Kırmızı Oda dizisine Nazlı karakteri ile güzel oyuncu Pınar Deniz konuk olurken dizi de Pınar Deniz’in partneri olarak da Gökhan Yıkılkan yer alacak ve Nazlı’nın eşi Recai karakterine hayat verecek.

Kırmızı Oda Nazlı’nın Hikayesi Ne?

Nazlı 20’li yaşların sonunda oldukça güzel ve dikkat çekici bir doktordur. Patoloji alanında uzmanlığını tamamlamasına 1 yıl kalmıştır. Çevredekilerin güzelliğine hayran kaldığı Nazlı’nın Recai ile 5 yıllık sorunlu bir evlilikleri vardır. Recai şuanda eşini aldatmakta bu nedenle de ondan boşanmak istemektedir.  Nazlı ise bu durumu göremediği gibi eşinden ilgi göremediği için psikolojik olarak da oldukça zor günler yaşamaktadır.

Recai Nazlı’ya ilk gördüğü anda çok aşık olmuş defalarca reddedilmesine rağmen çok peşinden koşmuş her istediğini yapmış, sevgiliyken nazını çekmiştir. Nazlı ise başlarda Recai’ye yüz vermemiştir; çünkü ikisi de ayrı dünyaların insanlarıdır.

Nazlı doğuştan zengin tam bir İstanbul kızıdır. Gençliği Amerika’da geçmiştir. Profesyonel olarak tenis oynamış, bale yapmış piyano çalmıştır. Nazlı’nın çocukluğundan kalma büyük bir travması vardır zamanında babası onu bırakıp gittiği için bağlanma sorunu yaşayan Nazlı sadece kendine sadık olacağı için her şeye rağmen Recai ile evlenmeyi kabul etmiştir.  Nazlı’nın hayattaki en büyük korkusu terk edilmektir; bu nedenle de Recai ile evlenmeyi sadece kendini terk etmeyeceğini düşündüğü için kabul etmiştir.

Nazlı Recai’ye kaygılı ve saplantılı bir şekilde bağlanmıştır. Recai ise Nazlı’nın nazını artık çekememektedir. Çünkü artık Recai de zengindir ve aralarında fark kalmamıştır bu  nedenle de Nazlı’nın nazını çekmek zorunda değildir.  Recai çocukluğu fakirlik içinde geçen bir adamken sonradan zengin olmuştur. Bu nedenle de Recai’nin Nazlı’ya karşı bir aşağılık kompleksi vardır. Recai’nin tek isteği boşanmak ve Nazlı’dan kurtulmaktır.

Nazlinin Hikayesi resimleri

Kırmızı Oda Nazlı’nın Hikayesi Nasıl Bitecek?

Kırmızı Oda dizisinde Doktor Hanım Nazlı’nın güvensiz ve saplantılı şekilde bağlandığını fark edecek ve Nazlı’ya yardımcı olmaya çalışacak. Nazlı sonunda Recai’den vazgeçecek ve yeni bir aşka yelken açacak. Bakalım Nazlı’nı bu gelişiminde doktor hanımın nasıl bir katkısı olacak; ancak Nazlı’yı kaybeden Recai başlarda çok sevinse de sonradan çok üzülecek.

Kirmizi Oda Nazlinin Hikayesi resimleri

Kırmızı Oda Nazlı Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Nazlı karakterine Pınar Deniz hayat verecek. Pınar Deniz son olarak Aşk 101 ve 102 dizilerinde yer almıştı.

Daha önce 2021 de Rekabet dizisi ile ekranlarda olacağı açıklanan Pınar Deniz’in Rekabet dizisi maddi sorunlar nedeniyle çekilemeyince Pınar Deniz Kırmızı Oda dizisinden gelen teklifi kabul etti.

10 Kasım 1994 Adana doğumlu olan güzel oyuncu Pınar Deniz 26 yaşının içindedir. ARap kökenli bir ailden gelen Pınar Deniz oyuncu olmak istemiş ancak konservatuvarı kazanamayınca Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimi almaya başlamıştır. İlk olarak Sil Baştan dizisinde yer alsa Pınar Deniz’in güzelliğini keşfeden Murat Dalkılıç olmuş ve onu klibinde oynatarak ona destek olmuştur. Güzelliği ile zaten yapımcıların dikkatini çeken Pınar Deniz Vatanım Sensin seçmelerine katılan ve isimsiz bir oyuncu istenen Yıldız karakterine seçilen Pınar Deniz’in bu rol kariyerinin dönüm noktası olmuştur. 2018 de Bir Deli Rüzgar dizisinde yer alan ancak dizisi reyting canavarına yenik düşen Pınar Deniz yer alacağı dizi de çok seçici davranmaktadır. Berk Cankat ile sevgili olan Pınar Deniz 168 boylarında 55 kg ağırlığındadır.