Emanet Bora Kimdir? Göksel KAYAHAN Kimdir? Biyografisi

Emanet dizisi oyuncu kadrosu büyümeye devam ediyor. Karamel Yapım’ın yapımcılığını üstlendiği Emanet dizisinde izleyicinin çok merak ettiği Bora karakterine genç oyuncu Göksel KAYAHAN hayat verecek. Diziye çok özel bir rol olan Bora karakteri ile dahil olan Göksel KAYAHAN Emanet izleyicisinin sevgilisi olmaya geliyor.

Emanet Bora Kimdir?

Emanet dizisinde Bora 20’li yaşların ortasında oldukça yakışıklı ve cool bir gençtir. Her ne kadar sakin duruşunun arkasında geçmişin izlerini taşır. Fark edilmese de onun da çocukluktan kalma çok büyük yaraları vardır. Bora’nın bugünkü bir çok davranışının altında eski yaraları vardır.

Emanet Bora resimleri

Göksel KAYAHAN Kimdir?

3 Ekim 1995 doğumlu olan Göksel Kayahan 26 yaşının içindedir. Okan Üniversitesi Spor Yönetimi bölümü mezunu olan genç oyuncu Göksel Kayahan spor eğitmeni olmak yerine oyuncu olmaya karar vermiş ve bir çok oyunculuk eğitimleri almıştır. Çok iyi pasta börek yapan Göksel Kayahan 10 parmağında 10 marifet bir gençtir. Daha önce küçük rollerde Adı Mutluluk ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerinde yer alan Göksel KAYAHAN Emanet dizisinde hayat vereceği Bora karakteri ile oyunculuk kariyerinde önemli bir yükseliş yaşayacağını düşünmektedir.

Göksel KAYAHAN 2 yıldır aktif olarak tiyatro sahnelerinde görev almakta ve oyunculuk deneyimlerini arttırmaktadır. Oldukça yakışıklı da bir genç olan Göksel KAYAHAN Karamel filmin açtığı seçmeleri kazanarak dizi de Bora karakterine hayat vermeye hak kazanmıştır.

Göksel KAYAHAN Biyografisi

6 yıl önce Kim Milyoner Olmak İster’e katılan Göksel KAYAHAN her ne kadar hedefi büyük olsa da bilgi yarışmasında istediği ödüle ulaşamamıştır ancak bu deneyim Göksel KAYAHAN’ın hayatında ki ilk kamera önü deneyimidir. Ge Management’in kayıtlı oyuncusudur. İnstagram da @gokselkayahan kullanıcı adı ile 10.000 takipçisi vardır.

Goksel KAYAHAN oyuncu resimleri

Emanet Bora Kimdir? Göksel KAYAHAN Kimdir? Biyografisi (3 Yorum)

  1. zeka bilgi eksik zayıflık göstergesi dizide eksiklikler var
    nazmiye yılmaz da bilgi eksikligi var ve kendini başarılı senarist yönetmen ve yapımcı zannediyor
    yaman kırımlı öfke kontrol sorunu var işgence şiddet baskın karakter olmak istiyor karısı seher e şiddet uygulamayı adamlık zannediyor seher gibi beceriksiz korkak pasif alay konusu olan hiç kendini geliştiremeyen zavallı aşık bir kızı canlandırıyor böyle kızlar aldatılmayıda hak ediyor bu kadar aptal aşık edilemez bir kadın diger taraftan boşansınlar bakalım neler olacak