Sıla Türkoğlu Emanet’ten Neden Ayrıldı? Emanet Seher Öldü mü?

7 Eylül 2020 de yayın hayatına başlayan Emanet dizisine her ne kadar 3. sezon onayı verilse de Emanet dizisinde sular durulmuyor. Emanet dizisi kadın başrol oyuncusu Sıla Türkoğlu Emanet dizisinden ayrılmak istediğini artık başka dizlerde yer almak istediğini bizzat Karamel Yapıma bildirdi. Sıla Türkoğlu ile 3 sezonluk baştan anlaşma yapan Karamel Film başına geleceği zaten önceden biliyordu ve hazırlıklıydı; ancak bilmediği bir şey vardı Sıla Türkoğlu’nun da vazgeçmeye hiç niyeti yoktu.

Sıla Türkoğlu Emanet’ten Neden Ayrıldı?

Sıla Türkoğlu Emanet’ten Neden Ayrıldı? sorusuna en net cevabı verelim. Sıla Türkoğlu ve menajeri Sema Bekmez ödeyecekleri tazminatı kabul edip risk alarak Emanet dizisinden ayrılmaya karar verdi.

Sıla Türkoğlu Emanet'ten Neden Ayrıldı çünkü başka büyük bir dizi de yer alacak bu nedenle ayrıldı emanetten

Sıla Türkoğlu daha önce Hazal Subaşı’nın gösterdiği başarıyı tekrar etmek istiyor ve artık günlük dizilerde başrol oynamak yerine prime time da yayınlanan haftalık dizilerde kadın başrol oyuncusu olmak istiyor. 3. sezonda da Emanet dizisinde yer alsaydı ne yazık ki Sıla Türkoğlu kendisine bir çok büyük kanaldan gelen oyunculuk teklifini de reddetmiş olacaktı.

Sıla Türkoğlu 2022 2023 yeni sezonunda yepyeni bir büyük bütçeli haftalık dizi ile ekranlarda olmak için anlaşma imzaladı ancak

Sıla Türkoğlu’nun hali hazırda Emanet dizisi yapımcısı Karamel Yapım ile aktif devam eden bir sözleşmesi olması sebebi ile bu dizi ve kanalı açıklanmıyor.

Sıla Türkoğlu’nun menajeri ve avukatı her ne kadar farklı gerekçeler öne sürse de Sıla Türkoğlu Emanet dizisinden ayrılırken bir tazminat ödeyecek; yapımcı Karamel Yapım sözleşme feshine getirilen sözleşme fesih bedelinin değil toplam zararının Sıla Türkoğlu’ndan karşılanmasını istiyor.

Sıla Türkoğlu Emanet dizisinin 27 mayıs 2022 de ekranlara gelecek 2. sezon finaline katılmadı. Sıla Türkoğlu yapımcı Karamel filme adam gibi sezon sonuna kadar durayım sonra beni sal dedi ama Karamel Film bu teklife sıcak bakmayınca Sıla Türkoğlu’da ne Emanet’in sezon finali bölümünde sete çıktı ne de Emanet’in 3. sezon tanıtım çekimlerinde yer aldı. Hatta Sıla Türkoğlu Karamel Yapım’dan ve yönetmenden gelen telefonlara bile bakmıyor artık tamamen gemiler yakılmış durumda.

Emanet Seher Öldü mü?

Emanet dizisinin sezon finali bölümünde Seher karakterini Sıla Türkoğlu değil bir dublör canlandırdı. Seher karakteri sadece sezon finalinde arkadan gösterildi. Emanet dizisinde kesin olan bir şey var Sıla Türkoğlu artık Seher karakterine hayat vermeyecek ancak Emanet Seher öldü mü? ölmedi mi şuanda senaristler bile bilmiyor. Dizi öyle bir yerde sezon finali yapacak ki izleyici Seher kesin öldü diyemeyecek.

Emanet dizisi senaristleri farklı bir oyuncunun Seher olarak diziye devam etmesini istiyor ancak yapımcı ve kanal farklı oyuncuyu kabul etmezse bu durumda Seher karakteri için 3. sezon başına cenaze senaryosu yazılacak ve Seher ölecek. Yaman Emanet’in 3. sezonda başka bir kadına aşık olacak.

Emanet Seher Öldü mü evet Emanet dizisinde Seher ölecek ve

 

Sıla Türkoğlu Emanet’ten Neden Ayrıldı? Emanet Seher Öldü mü? (5 Yorum)

  1. Emaneti iki sezondur Halil ve Sıla için izledik senaryo okadar saçma sapan olmasına rağmen Sıla ve Halil’i sevdiğimiz için izledik şimdi artık Sıla yok Halil’in yanında Sıla’dan başkasını zaten görmek istemiyoruz çünkü emaneti emanet yapan Sıla ve Halil birlikte oldukları için izlemiyordu artık emanetin final yapmasını istiyoruz izlemeyi adla düşünmüyoruz çünkü bu karamel yapım nazmiye Sevda bunlar bu işi beceremiyor dizileri gayet güzel giderken başrol oyuncularını bunlar değer vermiyor kıymet bilmezler bi oldu iki oldu artık üçüncü asal asla istemiyoruz ta adam gibi anlaşın ara yolu bulun sılayla yada güzellikle final yapın bitötin çünkü artık is te mi yo ruzzzzzzx nefret ediyoruz bu yapımdan

  2. Emanet FİNAL olsun sıla Türkoğlu yoksa EMANET yok kanal 7bile silerim HIRSIZ KARAMEL YAPIM

  3. Nazmiye Yılmaz pasifsin beceriksizsin yazmayı dinlemeyi duymayı hiç birşey bilmiyorsun sen ne biliyorsun kendini büyütmekten vazgeç yaz yaz uydur ciddiye alınacak ne hikayen var ne başarı getirecek hareketler var sıla türkoglu diziden ayrılmakta sonuna kadar haklı ezik ezik korkunç hikayeler yazmaktan vazgeç şursuz hikayelerin dizileri bitirme kararları almasını saglıyorsunuz ezik olmak başka duygu dur
    Nazmiye Yılmaz yemin i final e gönderen emanet ii neye gönderecek merak konusu gökberk demirci de diziden kaçış yapmış emanet hafta sonuna atılacak acaba

  4. emanet yapımcısı senaristi vs iresi Nazmiye Yılmaz hiç bir becerin yok herşey olamazsın yemin hafta sonuna atılalı 2 yıl oldu emanette sıra