Kırmızı Oda Servet Kimdir? Fırat Topkorur Wikipedia

Kırmızı Oda dizisine yeni bir konuk daha geliyor. Kırmızı Oda dizisinde Boncuk’un hikayesinin de sonuna gelindi; dizinin yeni hikayesi ise yeni gelen başrol oyuncuları ile devam edecek. Tahminimize göre Kırmızı Oda dizisinde Servet karakteri ile dahil olacak Fırat Topkorur  da Ayşe’nin hikayesinin sonunda karşımıza çıkacak.

Kırmızı Oda Servet Kimdir?

Kırmızı Oda dizisinde Servet tahminimize göre Doktor Deniz’e aşık olan Ayşe’nin hayatına yeni girecek sevgili olacaktır. Servet ve Ayşe arasında Kırmızı Oda dizisinde bir aşk yaşanacak. Bilindiği üzere Ayşe hocası Deniz’e aşıktı platonik olarak bu nedenle de hayatına kimseyi almıyordu ancak Deniz ile Piraye’nin sevgili olduklarını gören Ayşe’nin de Deniz’den ümidi kalmamış ve doktor hanım ile seanslara başlamıştı.

Ayşe’nin klinikten istifa etmesi sonrası bir çok izleyici Ayşe’nin yerine gelecek yeni psikolog doktoru da merak etmeye başladı; bir çok izleyici Fırat Topkorur’un hayat vereceği Servet karakterini dizinin yeni doktoru sansa da Fırat Topkorur diziye tahminimizce Ayşe karakteri ile bağlantılı olarak gelecek.

Kırmızı Oda dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Kırmızı Oda Yeni Gelen Oyuncular

Fırat Topkorur Kimdir? Fırat Topkorur  Wikipedia

17 Ocak 1982 de İzmir’de dünyaya gelen yakışıklı oyuncu Fırat Topkorur Atatürk Üniversitesinde Tiyatro eğitimi almıştır. Fatih Harbiye dizisi ile tanınan Fırat Topkorur sektöre tiyatro oyunculuğu ile girse de oyunculuğun yanında yönetmenlikte yapmaktadır.

2020 de Ya İstiklal Ya Ölüm ve Şahsiyet gibi dizilerde yer alan Fırat Topkorur asıl çıkışını Diriliş: Ertuğrul dizisinde hayat verdiği Tüccar Hasan ve Muhteşem Yüzyıl: Kösem dizisinde hayat verdiği Süleyman karakterleri ile yaşamıştır.

Fırat Topkorur Sevgilisi

Fırat Topkorur Gamze Topuz ile bir dönem sevgili olmuştur.

Kirmizi Oda ServetFırat Topkorur Boyu Kilosu

Fırat Topkorur 62 kilo ve 170 cm boylarındadır.