Bizi Ayıran Çizgi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Oyuncu Karakter Karakter Açıklaması Görsel
Ozan Dolunay Sinan    ozan dolunay
Hazal Subaşı Sinem   hazal subasi

Bizi Ayıran Çizgi dizisinin oyuncuları Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay oldu. Gain platformunda mayıs ayında yayınlanacak Bizi Ayıran Çizgi dizisinin senaryosunu Tolga Afşin Kaya’nın yazarken dizinin yönetmenliğini Soner Caner üstlenecek. Bizi Ayıran Çizgi dizisi 15 Şubat’ta sete çıkarken dizinin 10 veya 12 bölüm olarak yayınlanması planlanıyor.

Bizi Ayıran Çizgi dizisi 24 Nisan 2021 de Gain ekranlarında yayınlanmaya başlayacak ve 15 ila 20 dakika sürecek toplam 5 bölümden oluşacak. 

Bizi Ayıran Çizgi Oyuncuları

Hazal Subaşı

Aslen İzmirli olan Hazal Subaşı 1996 yılında dünyaya gelmiştir. Son olarak Çukur dizisinde Nehir karakteri ile yer alan Hazal Subaşı 25 yaşının içindedir. Oyunculuk eğitimleri bile almadan Adını Sen Koy isimli günlük dizi de hayat verdiği Zehra karakteri ile ünlenen Hazal Subaşı daha sonra Bir Umut Yeter dizisinde yer alsa da başarıyı yakalayamamıştır. Mankenlikten oyunculuğa geçen Hazal Subaşı İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık eğitimi almıştır. Elidor Miss Turkey yarışmasını Türkiye güzeli seçilen Hazal Subaşı ilk başarısını Halka dizisinde Bahar karakteri ile başarıyı yakalamıştır. Daha önce rol arkadaşı Erkan Meriç  ile sevgili olan Hazla Subaşı şimdilerde Çukur dizisinde Aliço karakteri ile yer alan Rıza Kocaoğlu ile aşk yaşamaktadır.

Sinem, İstanbul’da gerçekleşen bir terör saldırısı sonucu ölür. Sinem’in ölümü sonrası çok üzülen Sinan  hayatla ve gerçekle bağı koparmaya başlar. Bir türlü toplanamayan Sinan Sinem’in hayatını kaybettiği o ana geri dönmeli ve Sinem’i kurtarmalıdır.

Bizi Ayiran Cizgi Oyunculari Hazal Subasi

Ozan Dolunay (Sinan)

Ozan Dolunay 1991 İstanbul doğumludur ve 30 yaşının içindedir. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği eğitimi alan Ozan Dolunay Kim Milyoner Olmak İster? yarışmasında ki sempatikliği ile yapımcıların dikkatini çekmiş daha sonra Tatlı Küçük Yalancılar dizisi seçmelerine katılmış ve seçilmiştir. Daha sonra Yüksek sosyete  ve Lise Devriyesi dizileri ile kendini ispat eden Ozan Dolunay son olarak Darısı Başımıza dizisinde Ozan karakterine hayat vermiştir. Ozan Dolunay oyuncu Melisa Şenolsun ile sevgilidir. Ozan Dolunay 1.79 metre boyunda, 76 kilo ağırlığındadır.

Sinem’e deliler gibi aşıktır. Sinem’i zamansız kaybeden Sinan artık hayal dünyasında yaşamaya başlar. Sinan’ın tek hedefi vardır; Sinem ile aralarına giren o çizgiye geri dönmek ve Sinem’i o kazadan kurtarmaktır. 

ozan dolunay bizi ayiran cizgi

Bizi Ayıran Çizgi Tanıtım Fragmanı

Bizi Ayıran Çizgi Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (1 Yorum)

  1. Uydurup uydurup yazıyorsunuz. Hazal ı bilmem ama Ozan hakkında yazdığınız hiç bir şey doğru bilgi değil. Yaptığınız işe biraz emek verin lütfen int. I çöplüğe çevirdiniz.