Yasemin Nil Yüksel Kimdir? Kaç Yaşında? Masumlar Apartmanı Çocuk İnci

Masumlar Apartmanı dizisinde İnci karakterine ile yer alan Farah Zeynep Abdullah’ın çocukluğuna hayat  verecek olan Yasemin Nil Yüksel’i yakından tanımak istedik. Farah Zeynep Abdullah’ın hayat verdiği İnci karakterinin çocukluğunun gösterileceği Flashback sahnelerinde kamera karşına geçecek yetenekli oyuncu Yasemin Nil Yüksel  10 yaşında yetenekli bir çocuk.

Yasemin Nil Yüksel Kimdir?

Yasemin Nil Yüksel 2010 doğumludur ve 10 yaşının içindedir Sesistanbul’un açtığı oyunculuk kursunda kamera önü oyunculuk eğitimi alan Yasemin Nil Yüksel Açelya Elmas’tan özel oyunculuk dersleri almaya devam etmektedir.  Wonder Menajerlik’in oyuncusu olan Yasemin Nil Yüksel Amerika’nın Florida eyaletinde dünyaya gelmiştir. Yiğit Koleji reklamında da yer alan Yasemin Nil Yüksel ilkokul 5. sınıf öğrencisidir.

Masumlar Apartmanı dizisi ile Yasemin Nil Yüksel ilk kez oyunculuk deneyimi yaşayacak Yasemin Nil Yüksel aynı zamanda fotomodellik de yapmaktadır . Yasemin Nil Yüksel seyahat etmeyi, bisiklet sürmeyi ve fotoğraf çekinmeyi çok sever.Yasemin Nil Yuksel resimler

Yasemin Nil Yüksel Kaç Yaşında?

Yasemin Nil Yüksel 2010 doğumludur ve yaşındadır Yasemin Nil Yuksel resimleri

Yasemin Nil Yüksel Dizileri

  • Masumlar Apartman (Çocuk İnci)