Baharı Beklerken Devam Edecek mi? Yeni Sezon da Yayınlanacak mı?

Baharı Beklerken Dizisi İçin Final Kararı Verildi

Green Yapım’ım sevilen dizisi Baharı Beklerken için final kararı verildi. Baharı Beklerken dizisi 81 bölüm yayınlanmış daha sonra ise pandemi nedeniyle yayında kalamamıştı. 15 ülkeye ihraç edilen Baharı Beklerken dizisinin kalan bölümleri yayınlandıktan sonra dizi final yaparak ekranlara veda edecek.bahari beklerken final resimleri

Baharı Beklerken’e Virüs Arası

Beyaz Tv’nin sevilen dizisi Bahar’ı Beklerken 18 Kasım 2019 da yayın hayatına başlamıştı ve son kez 13 martta 80. bölümü ile ekranlara gelmişti. Bir çok izleyici ise Baharı Beklerken  dizisinin 82. bölümünün ne zaman yayınlanacağını merakla bekliyor.

Baharı Beklerken dizisi başrol oyuncusu Fatih Ayhan sosyal medyadan yaptığı açıklama da çok ciddi bir virüs salgını ile karşı karşı olduklarını bu nedenle de çekimlere ara vermek zorunda kaldıklarını açıklamıştı. Türkiye de virüs görülür görülmez çekimlere ara veren Baharı Beklerken  dizisinden bir daha çekimlere başlanacağı yönünde bilgi gelmedi. Peki ne olacak Baharı Beklerken dizisi devam edecek mi?

Baharı Beklerken Devam Edecek mi?

Beyaz TV’nin tek özgün dizisi olan Baharı Beklerken dizisi virüsün etkisini kaybetmesini bekliyor. Şuanda Baharı Beklerken dizisi için alınmış sezon finali veya final kararı yok. Baharı Beklerken dizisi resmi sosyal medya hesaplarında Baharı Beklerken dizisinin çok yakında yeni bölümleri ile ekranda olacağı yazılmış ancak Baharı Beklerken dizisinin bu sezon başlaması beklenmiyor.

Baharı Beklerken dizisi oyuncuları ciddi derece de az ücret alıyorlar ve bu  kadar az ücret alırken de virüs döneminde sete çıkmak istemediler haklı olarak. Bize gelen tüyolara göre Baharı Beklerken dizisinin bu sezon çok önemi bir gelişme olmazsa sete çıkmak gibi bir niyeti yok. Bu durumda Baharı Beklerken dizisi 13 martta 80. bölümü ile sezon finali yapmış olacak. baharı beklerken yeni sezon

Baharı Beklerken dizisinin her ne kadar 81. bölüm fragmanı yayınlansa da muhtemelen ekibin elinde bir haftanın tamamı olmadığı için yeni haftaya başlamadan yayına ara verilmiş olabilir. Bir çok Baharı Beklerken izleyicisi dizilerinin en azından 85. bölüme kadar yayınlanmasını hatta gerçek bir sezon finali yapmasını bekliyor ancak bu şimdilik korona virüs yüzünden zor görünüyor.

Doğruyu söylemek gerekirse Baharı Beklerken dizisi sabah 7:30 da yayınlanan ve izleyicisi oldukça da az olan bir dizi. Bu nedenle de ben Baharı Beklerken dizisinin 2. sezonu ile ekranlara geleceğini düşünsem de bu sezon çekim için sete çıkmayacağını düşünüyorum. Mayıs ayı ortasında bile Baharı Beklerken dizisi için bir set çağrısı olmadı.

Yeni Sezon da Yayınlanacak mı?

Baharı Beklerken dizisi 2020 2021 yeni sezonunda 2. sezonu ile ekranlarda olacaktır diye düşünüyoruz; belki de Baharı Beklerken dizisi bu sezon haziran ayında final bölümü çekerek ekranlara veda da edebilir buna Beyaz TV yönetimi karar verecek.

Baharı Beklerken 81. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Baharı Beklerken dizisinin 81. bölümünün 2020 2021 yeni sezonunda eylül ayında yayında olmasını bekliyorum; ancak Baharı Beklerken  dizisi tekrarları ile Beyaz TV ekranlarında olacaktır.

Baharı Beklerken dizisi Nisan ayından itibaren The Light of Hope  ismi ile Paraguay,Uruguay, Şili, Kolombiya, Porto Riko ve Latin Amerika televizyonlarında ekranlara gelmeye başlayan bir dizi. Baharı Beklerken dizisi yapımcısı Yeşil Yapım söz verdiği gibi sırf yurt dışı satışları için bile en azından bir final çekmek zorunda. Bu nedenle de Baharı Beklerken dizisi devam edecek; bu sezon zor ama yeni sezonda kesin gibi. baharı beklerken devam edecek mi

Baharı Beklerken 81. Bölüm Fragmanı Yeni Sezon

Etiketler