Güzide Çiğdem Akın Kimdir? Beni Bırakma Defne

Beni Bırakma dizisinin 3. sezon hazırlıkları devam ediyor. Bir çok izleyicimiz Bora ve Defne aşkı üzerine bir çok güzel şey yazmış ve bizlere Defne ve Bora aşkı devan edecek mi diye sorular iletiyorlar. Biz de bu soruları Fatih Gühan’a yeni Beni Bırakma dizisinin Bora’sına sorduk. İşte detaylar.

Beni Bırakma Defne Kimdir?

Güzide Çiğdem Akın ile Beni Bırakma dizisinde partner olan Fatih Gühan açtığı canlı yayında Beni Bırakma’nın 3. sezonuna ait bir kaç bilgi paylaştı. Özellikle kendisi ile ilgili sorulara cevap veren Fatih Gühan 3. sezonunda Beni Bırakma dizisinde çok daha iyi bir rolde olacağını ve sahnelerinin de çok artacağını söyledi. Fatih Gühan Beni Bırakma’nın 3. sezonunda çok daha güzel bir Defne ve Bora aşkı izleyeceksiniz dedi. Peki kimdir bu Beni Bırakma’nın Defnesi?

Güzide Çiğdem Akın Kimdir?

1998 doğumlu olan ve 22 yaşında olan güzel oyuncu Güzide Çiğdem Akın Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünde oyunculuk eğitimi almıştır. Güzide Çiğdem Akın’ın yaşı 23 olsa da ekran yaşı 25 30 arasıdır.  1.76 cm boyunda ve 57 kg ağırlığında olan güzel oyuncu üniversite döneminde bir çok tiyatro oyununda yer alarak oyunculuk deneyimi kazanmıştır.

Güzide Çiğdem Akın fotoğrafları

Levent Unalan ajansın oynuncusu olan genç yıldız Beni Bırakma dizisi ile 2020’ye damga vuran isimlerden oldu. İlk dizisi olan Beni Bırakma’da hayat verdiği Defne karakteri ile çok sevilen oyuncu Beni Bırakma yapımcısı Focus Film ile de dizinin 3. sezonu için imza attı. Güzide Çiğdem Akın’ın oyunculuğu bir çok yapımcı tarafından da takdir edildi; eğer bu başarısını sürdürebilirse Güzide Çiğdem Akın’ı 2021 de çok daha büyük projelerde görebiliriz.

Kocasını Pişiren Kadın, Margrett, Romeo ve Juliet, Antonıa, Lady Macbeth Güzide Çiğdem Akın yer aldığı bazı tiyatro oyunlarıdır. Çok iyi derecede İngilizce bilen Güzide Çiğdem Akın Lisansli voleybol oyuncusu ve  at binicisidir. Güzide Çiğdem Akın Piano çalmayı, yüzmeyi, dans etmeyi ve Box yapmayı da çok sevmektedir. Güzide Çiğdem Akın Kimdir resimleri

Güzide Çiğdem Akın Kaç Yaşında?

Güzide Çiğdem Akın 22 yaşındadır ve 1998 doğumludur. Cast ajansı kaynaklı bir yıl yaşında değişiklik olabilir.

Güzide Çiğdem Akın’ın Sevgilisi Kim?

Güzide Çiğdem Akın’ın sosyal medyadan paylaştığı veya açık açık aşk yaşadığı bir erkek arkadaşı, sevgilisi, yoktur.Beni Bırakma Defne resimleri

Güzide Çiğdem Akın’ın Sosyal Medyası

guzidecigdemakin instagram adresini kullanmaktadır.

Beni Bırakma Defne Videosu