Beni Bırakma Hakan Kimdir? Cenay Türksever Biyografisi

Beni Bırakma dizisine Cenay Türksever Hakan Kocaoğlu karakteri ile dahil oldu. Böylece Beni Bırakma Hakan Kimdir? sorusunun da cevabı belli olmuş oldu. Beni Bırakma dizisinde düşen reytingler sonrasında yapımcılar dizinin senaryosunda değişiklik talep etmişti. Bunun sonucunda dizi de Tarık karakterine hayat veren Emrah Akduman diziden ayrılırken onun yerine yeni erkek başrol oyuncusu olarak da Cenay Türksever dahil olacak.

Beni Bırakma Hakan Kimdir?

Beni Bırakma da Hakan Kocaoğlu 30’lu yaşların başında oldukça yakışıklı ve kariyerli bir adamdır. Oldukça mert bir ada olan Hakan aynı zamanda oldukça da zekidir. Aşka aç bir adam olan Hakan’ın kalbi boştur ancak Hakan’ın kalbine girmekte çok zordur. Kolay aşık olamayan Hakan aşkından da kolay kolay vazgeçmez.

Cenay Türksever Biyografisi

13 mayıs 1990 Bulgaristan doğumlu olan Cenay Türksever 31 yaşının içindedir. Cenay Türksever model olarak tanınmıştır. Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu mezunu olan Cenay Türksever 3 mota oyunculuk atölyesinde oyunculuk dersleri aldıktan sonra modelliği bırakmış ve oyunculu geçmiştir. Elif dizisinde hayat verdiği Yunus karakteri ile oyunculukta da başarıyı yakalayan Cenay Türksever  2020 de ise Sevdim Seni Bir Kere  dizisinde başrolde yer almıştır.

Cenay Türksever Kaç Yaşında sorusunun cevabı 2021 yılı itibari ile 31 yaşındadır.  Cenay Türksever’in boyu kilosu sorusunun cevabı ise Cenay Türksever 190 cm boyunda ve 88 kg ağırlığındadır.

Yorum yaz