Emrah AKDUMAN Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı?

Emrah AKDUMAN Beni Bırakma dizisinden neden ayrıldı sorunun cevabı belli oldu. Beni Bırakma senaryosunda çok önemli değişikliğe gidiliyor. 4. sezonda 3. sezonda oldukça farklı bir senaryo işleyen Beni Bırakma dizisi senaristleri 4. sezonda işlenen senaryo tutmayınca yeniden senaryo değişikliğine gitti ve dizi de erkek başrol oyuncusu olarak yer alan Emrah AKDUMAN için diziden ayrılma vakti geldi.

Beni Bırakma dizisinde 4 sezondur Tarık karakterine hayat veren Emrah AKDUMAN şubat ayında Beni Bırakma dizisinden ayrılacak. Dizi de 4 sezon boyunca işlenen Tarık karakteri için artık dikkat çekici senaryo üretilemiyor izleyici de artık Tarık’ın hikayesini izlemek istemiyor.

Emrah AKDUMAN Beni Bırakma’dan Neden Ayrıldı?

Emrah AKDUMAN Beni Bırakma dizisinden senaryo gereği ayrılmak zorunda kaldı. Sosyal medya da yer alan Emrah AKDUMAN başka bir dizi ile anlaştı söylentilerinin ise gerçeği yansıtmadığı bildirildi. 3. sezonda Sıla ve Tarık’ın hikayesi bitirilmişti. İzleyici Sıla olmayınca Tarık’ın yeni aşkına da yeni hikayesine de inanmadı, benimsemedi bunun sonucunda da Beni Bırakma dizisi 3. sezona göre çok önemli bir oranda reyting kaybetti.

Beni Bırakma dizisinin ilk 3 sezona göre düşen reytingleri sonrası Beni Bırakma dizisi senaristlerine daha dikkat çekici bir hikaye yazmaları görevi verilmişti. Bunun sonucunda Beni Bırakma dizisinden Emrah AKDUMAN ayrılırken diziye CENAY TÜRKSEVER erkek başrol oyuncusu olarak dahil edildi.

Beni Bırakma dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Emrah AKDUMAN’ın Yeni Dizisi Ne Olacak?

Emrah AKDUMAN 2021 de yeni bir dizi de yer almak için şuana kadar sözleşme imzalamadı. Emrah AKDUMAN’ın yeni dizisi belli olduğunda sizlere bu sayfalardan duyuracağız.