Beni Bırakma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019

Beni Bırakma dizisi 2018 2019 yeni sezonuna yine çok özel bir kadro ile girmeye hazırlanıyor. Bir çok oyuncu Beni Bırakma dizisinden senaryo gereği ayrılırken yine bir çok oyuncu da senaryo gereği dizimize dahil oldu.

Beni Bırakma Yeni Gelen Oyuncular

Rızacan Durmuş

1999 yılında Kırşehir‘de doğan Rızacan Durmuş 29 yaşındadır. Rızacan Durmuş Ankara’da yaşamaktadır ve tam bir oğlak burcudur. Rızacan Durmuş Youtuber olarak hayatını sürdürmektedir. 

Beni Bırakma Sevda

Sevda Rüstem’in kızıdır. Kötü kalpli kötü niyetli işi gücü para olan bir kızdır. Sevda’nın tek amacı Meltem’den para koparmaktır. Sevda Sıla’nın eski hayatı ile ilgili bir fotoğraf bulmuş ve Sıla ve Tarık’ın eskiden evli olduğunu öğrenmiştir Bu bilgi Meltem’den para koparmak için Sıla’nın çok işine yaracaktır.  

Beni Bırakma Rüstem

Rüstem başa bela bir kızdır. Rüstem Sıla’yı Meltem’den almıştır. Daha doğrusu Meltem Sıla’nın hafızasını kaybetmesinden sonra Sıla’yı yok etmek için onu Rüstem’e vermiştir. Rüstem kötü kalpli bir adamdır. Eski eşi de Rüstem’in yüzünden ölmüştür. Rüstem’in bir kızı bir oğlu bir da yaşlı ve kötü kalpli bir annesi vardır. Rüstem para için her şeyi yapabilecek bir adamdır.  Rüstem bir türlü Sıla ile gerçek karı koca olamamıştır. Rüstem’in tek amacı Sıla’yı yatağına alabilmektir. 

Kaan Berk Gültekin (Doktor Ahmet)

Doktor Emre’nin yakın arkadaşlarındandır.

Beni Bırakma dizisinden şuanda ayrılan bir oyuncu bulunmamaktadır.

Beni Bırakma Yeni Gelen ve Diziden Ayrılan Oyuncular 2018 2019 (2 Yorum)

  1. gulperı dızı muhtesem kaldrmasınlar sakın buyuk yanlıs olur dıyarbakır lılar cook sevdı dedi ki:

    gulperı dızısı muhtesem sakın kaldrılmasn dıyarbakırlılar bayıldı ve cook beyenıyorlar