Beni Bırakma 124 ve 125. Bölüm Özeti 3 Ekim 4 Ekim

Beni Bırakma dizisinin 3 ekim perşembe ve 4 ekim cuma günleri yayınlanacak 124 ve 125. bölüm özetini bu sayfalarda bulabileceksiniz. Beni Bırakma dizisinde bu hafta Emre ve Zeynep o cenderenin içinden Bora sayesinde kurtulacak ama Zeynep Bora’yla çok ağır bir sözleşme yapacak.

Beni Bırakma 125. Bölüm Özeti 5 Ekim

Bora tüm planını yapmış ve Cansu’yu  da planına dahil etmiştir. Emre uyandığında kendisini kurtaran kızın Cansu olduğu söylenecektir. Emre uyanır ve kendisini kurtaranın Cansu olduğuna inanamaz. Ağır bir ameliyat geçirse ve hiç bir şeyi hatırlamasa bile Emre Zeynep’in sevgisini ve desteğini hep hissetmiştir; bu nedenle de Cansu’nun kendisini kurtarmak için kendi hayatını riske  atacağına asla inanamaz.

Bora ise Emre’nin şüphelendiğini anlar ve Zeynep’i hastaneden uzaklaştırmaya çalışır. Zeynep ise her ne kadar Emre’nin hayati tehlikeyi atlatmasına çok sevinse de Emre’nin yanında olamadığı için çok üzgündür; ancak bir şahit Emre’ye tüm gerçekleri anlatacak ve Emre kendisini Zeynep’in kurtardığını öğrenecektir.

İlaçları bırakan Sıla tüm sıkıntılarının kendiliğinden geçtiğini fark eder ve bu durumu Ayten’e anlatır. Ayten ve Sıla Meltem’in ne ilacı verdiğini öğrenmek için eczaneye gitmerye karar vermiştir. Sıla geçmişini hatırlayamadığı için Meltem’in kendini böyle bir kötülük yapabileceğine inanmak istemez; ancak Sıla ve Ayten duydukları karşısında şok olacaklar.

Meltem Sıla’nın ilacı bıraktığından ve ona içirdiği ilçaların uyuşturucu ilarçalr olduğunu öğrendiğinden habersiz Sevda’ya sırrını saklaması için söz verdiği alışverişe gider.   Ama Sevda uslu durmaz. Sıla’nın Tarık’la olan fotoğrafıyla Meltem’i tehdit ederken onları Tarık görür. Meltem’in artık Tarık’a verecek bir cevabı yoktur.

Beni Bırakma 124. Bölüm Özeti 4 Ekim

Bora sonunda Zeynep’ten aldığı sözle Emre’yi de Türkiye’ye getirmeye ikna olur. Zeynep, Emre ve Bora Türkiye’ye gelir. Ağır şekilde yaralı olan Emre hemen hastahaneye kaldırılır. Emre zorlu bir ameliyata alınır.

Zeynep ise bir an bile Emre’nin yanından ayrılamaz bu durum Bora’nın karısını kıskanmasına neden olur ve Zeynep’in daha fazla Emre’nin yanında olmasına istemez. Emre’nin durumu gerçekten çok ağırdır ve hayatını kaybetme ihtimali vardır. Zeynep ise sevdiği adamı bir kez daha kurtarmanın mutluluğu içindedir. Peki Emre ameliyattan çıkabilecek midir? Bora’nın Emre ile ilgili planı nedir?

Sıla bir türlü geçmiş ile ilgili hiç bir şey hatırlayamaz. Sevda’nın Meltem’den para koparmak için Sıla’ya anlattıkları Sıla’nın daha da kafasını bulandırır. Sonunda Sıla kullandığı ve geçmişini hatırlamasına engel olan ilaçları gizliden bırakmaya karar verir. Sıla içtiği ağır ilaçlar nedeniyle kendisini kötü hissettiğinden emindir. Sıla’nın ilaçları bırakması Meltem’in oynadığı oyunun artık yavaş yavaş bitmek üzere olduğunu anlamına gelmektedir. Meltem ise tam Tarık’ı Sıla’dan uzaklaştırdım derken Tarık kaza yaptığı arabayı tamir ettirmek için Rüstem’in evine gelir. Tarık Rüstem’in garajından arabasını çıkarırken Sıla ile karşılaşacak mıdır? Sıla Tarık’ı görünce geçmişini hatırlayabilecek midir? Meltem Sıla ve Tarık’ın karşılaşmasına bir kez daha engel olabilecek midir? 

Arzu ve Cengiz ise Emre’nin kurtulduğu ve hastahanede olduğu haberini alacaklar ama Emre’nin ağır yaralı olduğunu ve yaşam mücadelesi verdiğini de öğrenince tekrar yıkılacaklar.