Beni Bırakma Neden Final Yaptı? 21 Haziran Neden Yok?

Beni Bırakma dizisinin final yapacağını öğrenen izleyiciler Beni Bırakma Neden Final Yaptı? sorusunu sormaya devam ediyor. Beni Bırakma dizisinin final yapmasının arkasında iki neden bulunuyor; birincisi düşen reytingler ikincisi ise biten hikaye.

Beni Bırakma dizisi için final kararı alındı. Focus Film 4 sezondur yayınladığı Beni Bırakma dizisinin 634. bölümü ile 18 Haziran cuma günü final yapacağını açıkladı. Focus Film ile ATV’nin anlaşmasına göre 2021 2022 yeni sezonunda Atv ekranlarında yeni bir Focus Film günlük dizisi izleyicisi karşısına çıkacak.

Beni Bırakma Neden Final Yaptı?

Beni Bırakma dizisi için alınan final  kararının arkasında ne yazık ki dizinin 2021 ocak ayından itibaren düşen reytingleri var. Beni Bırakma dizisi ilk 3 sezonda aldığı yüksek reytingleri 4. sezonun sonunda arar oldu. Beni Bırakma dizisinde bu sezon düşen reytinglerin arkasında senaristlerin başarısızlığı da yer alıyor. İzleyici ne yazık ki artık Beni Bırakma dizisinden zevk almamaya başladı. Bu da dizinin reytinglerini düşürdü. Beni Bırakma Neden Final Yaptı sorusuna cevap vermeye devam ediyoruz.

Beni Bırakma senaristleri ellerinde ki hikayeyi uzatıp sezon sonuna kadar diziye yeni bir hikaye, yeni bir soluk getirmek devam etmek istedi ancak olmadı. Beni Bırakma da hikayenin can alıcı noktalarının ortaya çıkması izleyici diziden soğuttu.

Focus Film Beni Bırakma’yı bir sezon daha devam ettirmeden tadında bırakıp yeni bir hikaye ve dizi ile yoluna devam etmek istiyor. Zaten Beni Bırakma dizisinde konu bitmişti eğer dizi devam etseydi daha önceki sezonlardan çok farklı bir hikaye olacaktı bu da yeni bir dizi anlamına geliyordu.

Beni Bırakma 21 Haziran Neden Yok?

Beni Bırakma dizisi 21 haziran 2021 pazartesi günü ne yazık ki yayında olamayacak. Beni Bırakma 18 Haziran cuma günü final yaptı bu nedenle de 21 haziranda da eylül 2021 de Beni Bırakma artık yeni bölümü ile ekranlarda olamayacak. Beni Bırakma Neden Final Yaptı çünkü reytingleri düşük senaryosu bitti

Beni Bırakma yapımcısı Focus Film yeni sezonda kendini garantiye aldı; bakalım Beni Bırakma oyuncuları yeni sezonda iş bulabilecek mi?  Beni Bırakma Neden Final Yaptı

Siz hangi Beni Bırakma oyuncusunu hangi dizi de görmek istersiniz? Yorumlarını bekliyoruz

Beni Bırakma Neden Final Yaptı? 21 Haziran Neden Yok? (2 Yorum)

  1. NASI YA HIKAYENIN DEVAMI YUKMU$ GUNULUN ULUP ULMEDIGI BELI DEGIL LEVENT AYLINE EZIYETLERI AYLIN LEVENTIN GERÇEK YUZUNU GURUCEK BIZ YENI SEZUNDA BENI BIRAKMAYI ISTIYURUZ

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları