Beni Bırakma Neden Yok? 10 Mayıs 14 Mayıs 601. Bölüm

Atv ekranlarının sevilen günlük dizisi Beni Bırakma bir hafta araya giriyor. Elinde yeterli stok bölümü olmayan Beni Bırakma dizisi Ramazan bayramı öncesi çekimleri durdurdu ve oyuncular tatile çıktı. Bunun sonucunda da Beni Bırakma dizisine 1 hafta bayram arası verilecek.

Beni Bırakma Neden Yok?

10 mayıs pazartesi günü saat 14:00 da televizyonları karşısına geçen izleyiciler her gün izledikleri Beni Bırakma’yı ekranda göremeyince Beni Bırakma 10 Mayıs Neden Yok? sorusunu sormaya başladı. Beni Bırakma dizisi bayram arasına girdiği için Beni Bırakma dizisi yayında olamayacak.

Beni Bırakma 10 Mayıs Neden Yayınlanmıyor?

10 mayıs pazartesi günü Beni Bırakma dizisinin yeni bölümü yerine muhtemel tekrarı yayında olacak. Bu nedenle de Beni Bırakma dizisi 10 mayısta tekrarı ile yayında olacak. Beni Bırakma  dizisinin 601. bölümü ise 17 mayıs pazartesi saat 14:00 da yayında olacak. Bir çok dizi bayram haftası yayına ara vermezken Beni Bırakma dizisi elinde stok bölümü olmadığı için bayram haftasında ara verecek. Diğer diziler ise bayramda izleyiciler evde olduğu için yayına devam edecek.

Beni Bırakma dizisi mayıs sonunda sezon finali yapacak ve büyük bir araya girecek. Beni Bırakma dizisi 2021 2022 yeni sezonunda da yeni sezonu ile izleyicisi ile buluşmaya devam edecek.

Beni Birakma Neden Yok resimleri