Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Kim

Survivor 2021’e 3 yeni yarışmacı daha yedekten dahil oldu. Bu yazımızda sizlere Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir? sorusunun cevabını vereceğiz. Berkay Yuvakuran Survivor 2021’e gönüllüler takımından dahil olacak olsa da aslında medyanın tanıdığı bir isim.

Berkay Yuvakuran Beşiktaş’ta kalecilik yapan Utku Yuvakuran’ın kardeşidir. Berkay Yuvakuran  en az abisi Utku Yuvakuran kadar yetenekli ve spor kariyeri olan bir isimi ve şuanda Beylerbeyi Futbol takımında forma giyiyor. Abisi gibi koyu Beşiktaş taraftarı olan Berkay Yuvakuran Survivor 2021’e oldukça hızlı başlayacak ve izleyicinin kalbini kazanmayı başararak.

Berkay Yuvakuran ve kardesleri

Survivor 2021 Berkay Yuvakuran Kimdir?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı olan Berkay Yuvakuran 2 Kasım 1997 İstanbul doğumludur ve 24 yaşının içindedir. Eski milli futbolcuların Semih Yuvakuran’ın üçüz oğlundan biridir. Abisi Beşiktaş kalecisi olan Berkay Yuvakuran’ın diğer üçüz kardeşi de kendisi gibi Dudullu spor kulübünde forma giyiyor.

İnstagramda @berkayyuvakuran kullanıcı adı ile yer alan Berkay Yuvakuran İnstagramda 2017’den beri yer alsa da çok fazla takipçisi yok.Berkay survivor 2021

Survivor 2021 yarışmacısı Berkay Yuvakura kaç yaşındadır sorusunun cevabı: 24