Survivor 2021 Baran Köse Kimdir? Kaç Yaşında? Sevgilisi Var mı?

Survivor 2021’e yedeklerden girerek gönüllüler takımına dahil olan Baran Köse yakışıklılığı ile programın en dikkat çekici yarışmacılarından biri olacak. 18 haftadır aktif olarak Survivor 2021’e dahil olmak için spor yapan Baran Köse fit vücudu ve kasları ile Ünlüler takımı yarışmacıların korkulu rüyası olacak.

Survivor 2021 Baran Köse Kimdir?

9 Temmuz 1992 İstanbul doğumlu olan Baran Köse 29 yaşının içindedir. Muğla’da yaşasa da aslı Rizeli olan Baran Köse Doğuş Üniversitesi Ekonomi ve Finans bölümünde Lisans eğitimi almıştır. Personel trainer olarak görev yapan Baran Köse 1,73 metre boyunda ve 70 kilo ağırlığındadır. Çok iyi yüzme bilen Baran Köse bekardır. Survivor 2021’i kazanmaya geldiğini söyleyen Baran Köse eğer yarışmada büyük ödülü alırsa bu ödülü Türkiye’de Parkur Sporunun gelişmesi için yatırım yapacağını belirtti.

Baran Köse 29 yaşındadır; oldukça yakışıklı ve hırslı bir sporcudur. Fitness eğitmeni olarak görev alan Baran Köse Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşamaktadır. Sporunu Fethiye’nin meşhur Babadağ’ın yapan Baran Köse köpekleri de çok sevmektedir.

baran kose

Dövmeleri ve heyecanlı yapısı ile Survivor 2021’in farklı yarışmacılarından biri olacak Baran Köse özellikle atış eğitimi yaparak parkurlarda fark yaratmak istemektedir.

Survivor Baran Köse Kaç Yaşında?

Survivor 2021 yarışmacısı Baran Köse  29 yaşındadır.

Baran Köse’nin Sevgilisi Var mı?

Baran Köse’nin bilinen bir sevgilisi yoktur. Bekar olan Baran Köse Survivior 2021’i kazanarak unutulmaz olmak istenmektedir. baran kose 2