Survivor 2021 Bahar Sevis Kimdir? Kaç Yaşında? İşi Ne?

Survivor 2021 yarışmasında ünlüler takımının yeni yarışmacılarından biri Bahar Sevis  oldu. 18 ocakta ekranlara gelecek Survivor 2021’in 8. bölümünde ekranlara gelecek yeni bölümde ilk kez parkura çıkacak Bahar Sevis farklı tarzı ve hırsı ile dikkat çekecek.

Bahar Sevis Kimdir?

18 Ocak 1990 Kuzey Kıbrıs doğumlu olan Bahar Seviş 31 yaşının içindedir. Aktif olarak Spor eğitmenliği yapan ve aynı zamanda da oyunculuk ile ilgilenen Bahar Seviş Girne Amerikan Üniversitesi drama ve oyunculuk eğitimi almıştır. Bir yandan da Yoga eğitmenliği de yapan Bahar Seviş’in hayali oyuncu olmaktır; bu nedenle de Survivor 2021’de kalıcı olup kendini göstermek istemektedir.

31 yaşında olan Bahar Sevis yoga, pilates ve fitness eğitmenidir. Aynı zamanda da Gau tiyatroda da oyunculuk kariyerine devam eden Bahar Sevis ümitsizce katıldığı Survivor 2021 seçmelerinden başarı ile çıkmış ve adada yarışarak kendini gösterme şansı elde etmiştir.

Survivor 2021 Bahar Sevis

Bahar Sevis’in Survivor 2021’den beklentisi ise isim yapmak ve oyuncu olarak Survivor 2021’den sonra da ekranlarda yer alabilmektir. Bu nedenle den Survivor 2021 de Bahar Sevis’in üstün bir başarı göstermesini beklemiyorum.

Bahar Sevis resimleri

Bahar Sevis Kaç Yaşında?

Bahar Sevis 1990 doğumludur ve 31 yaşının içindedir.

Bahar Sevis’in Mesleği Ne?

Bahar Sevis’in mesleği spor eğitmenliğidir.