Survivor 2021 Duygu Kimdir? Duygu Serap Salman Kaç Yaşında? Mesleği ne?

Survivor 2021’e 4 yeni yedek yarışmacı daha dahil olacak. Survivor 2021’e yedek yarışmacı olarak dahil olan ilk isim Sergen Bayer olmuştu; ikinci yarışmacı ise Duygu Serap Salman oldu. Survivor 2021’e oldukça iddialı girecek olan Duygu Serap Salman sosyal medyada ünlü bir dansçıdır ve aynı zaman da crosfitter, fitness, atletizm ve kickboks ile de yakından ilgilenmektedir. Survivor 2021’e  katılması kesinleştikten sonra oldukça sıkı bir antrenman trafiğine giren Duygu Serap Salman hırslı yapısı ile Survivor 2021’in gönüllüler takımında yer alacak.

Duygu Serap Salman Kimdir?

19 Mayıs 1997 de Ağrı’da dünyaya gelen Duygu Serap Salman 24 yaşındadır. Başarılı bir personel trainer olan Duygu Serap Salman Yeni Levent Anadolu Lisesinde lise eğitimi alan Survivor 2021 yarışmacısı Duygu voleybol, futbol, hentbol, MMA kickboks, crossfit sporları ile yakından ilgilenmektedir.

Kendisinden küçük üç kardeşin ablası olan Duygu Serap Salman Survivor 2021’i kazanması halinde büyük ödülü onlar ile harcamayı planlıyor.

Duygu Serap Salman 24 yaşında aktif olarak boks yapan başarılı bir sporcudur. Duygu Serap Salman Survivor 2021’de Gönüllüler takımında yer alarak büyük bir fırsat yakalamıştır. Özellikle sosyal medyada yaptığı dans paylaşımları ile 5 binden fazla takipçiye sahip olan Duygu Serap Salman Survivor 2021’den sonra da dizilerde yer almak ve ünlü olmak istemektedir.

Duygu Serap Salman resimleri

Duygu Serap Salman Kaç Yaşında?

Duygu Serap Salman’ın yaşı 24’dür

Duygu Serap Salman’ın Mesleği ne?

Duygu Serap Salman Dans Fabrika gurubunda dans etmektedir. Survivor 2021 yarışmacısı Duygu Serap Salman İstagram da @duyguserapsalman kullanıcı adı ile yer almaktadır.

survivor 2021 duygu

Duygu Serap Salman’ın Sevgilisi Kim?

Duygu Serap Salman’ın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Yorum yaz