Sezanur Sözen Kimdir? Kuruluş Osman Eftelya Kim?

2. sezonunda kadrosuna 15’den fazla yeni oyuncu dahil ederek yeni sezona daha güçlü gelmeye hazırlanan Kuruluş Osman dizisi kadrosuna son olarak Sezanur Sözen dahil oldu. Sezanur Sözen Kuruluş Osman dizisinde Eftelya karakteri ile dahil olacak.

Fatih Ayhan, Bahtiyar Engin, Ahmet Yenilmez, Seçkin Özdemir, Erkan Avcı, Kanbolat Görkem Arslan, Cüneyt Arkın, Tamer Yiğit, Emin Gürsoy, Taner Turan Mert Kılıç ve Umut Karadağ Kuruluş Osman dizisine yeni gelen erkek oyunculardan. 2. sezonda Kuruluş Osman kadrosuna sadece iki kadın oyuncu dahil olacak bunlardan biri Seray Kaya olurken diğeri ise Sezanur Sözen olacak. Sezanur Sözen’nin hayat vereceği Eftelya karakteri bir çok düğümün çözülmesine neden olacak önemli karakterlerden.

Sezanur Sözen Kimdir?

1999 İstanbul doğumlu olan Sezanur Sözen 21 yaşının içindedir. Hasan Güngör menajerliğin oyuncusu olan Sezanur Sözen ilk ekran deneyimini bir tarihi film olan 2506 Yapım’ın Konya’da çektiği Malazgirt 1071 Sultan Alpaslan filmi ile yaşamış filmde Kuruluş Osman dizisinde ki karakterine benzer şekilde Eleni karakterine hayat vermiştir. Hilal Saral Kamera Önü Oyunculuk Eğitimi alan  Sezanur Sözen Boğaziçi Üniversitesi Dil Bilimi bölümü öğrencisidir.

Sezanur Sözen Kaç Yaşında?

Sezanur Sözen 2020 yılı itibari ile 21 yaşının içindedir doğum tarihi ise 1999’dur. kurulus osman eftelya resimleri

Sezanur Sözen’in Sevgilisi

Sezanur Sözen daha üniversite öğrencisidir; bilinen bir sevgilisi yoktur. Sezanur Sözen instagram da @sezasozer kullanıcı adını kullanmaktadır.

Kuruluş Osman Eftelya Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Eftalya Bizans’ın güzel kadınlarından biridir. Soylu bir aileye mensuptur. Eftelya güzelliği ile dikkat çekse de güzelliğinin yanında oldukça korkusuz da bir kadındır.Sezanur Sozen resimleri oyuncu 1