Yemin 251.Bölüm 252. Bölüm Özeti 14 Eylül 15 Eylül Fragmanı

YEMİN 252. BÖLÜM Özeti

Yemin dizisinin 252. Bölüm fragmanında, Feride konakta işe başladığı ve Emir’e kahve servisi yaparken görülür. Emir hala öfkelidir ve Feride ye kızar. Seni işe kim aldı der. Babası Hikmet Bey de ben izin verdim ve bu evde bizimle yaşayacak der.  Emir Feride ye para vererek gitmesini söyler, Feride de hak etmediğim parayı almam der. Emir de bir sözleşme hazırlar ya bu sözleşmeyi imzala kal ya da çek git der.

Kemal Narin’e evlenme teklifi yapar. Kumru annesine ağlayarak sen bir çocuğunu bırakarak bir adamın peşinden gidecek kadar bencil bir insansın der. Annesi de Kumru ya tokat atar. Narin de bunu görür.

Fragmanda olmayan ama benim düşünceme göre Kumru’nun annesi bir çocuğu bırakıp da bir adamın peşinden gidecek birisi değil. Bu bana Adını Sen Koy dizisinde Ömer’in annesinin gidişini hatırlattı. Ömer de annesini bir adamın peşinde gitti diye biliyordu ama gerçek çok başkaydı. Şimdi Narin’in annesiz geçen günlerinde yaşadıklarının bir başka sebebi olduğunu düşünüyorum sizce de öyle değil mi?   

YEMİN 252. BÖLÜM FRAGMANI

YEMİN 251. BÖLÜM ÖZETİ

Cavidan hanımın yönlendirmesi ile konağa bebek bakıcısı olarak iş görüşmesine giden Feride ilk başta Oya’nın içeri almak istememesi ile tam gidecekken bebeğin ağlaması ve kapının açık olması ile içeri girer ve bebeği kucağına alarak susturmayı başarır. Melike abla yerine Emir konuşunca ve evde ilk kez karşısında yabancı bir bayanı gören Emir kıza demediğini bırakmaz. Annesi için söylediği sözlere dayanamayan Feride ağlayarak konaktan ayrılır. Bebeğin sakinleşmesi ev halkının çok hoşuna gider ve nerden bulabiliriz diye düşünürken, Feride Cavidan hanıma giderek olanları anlatır ve Cavidan hanım pes etmemesini söyler. Feride parkta yaşadıklarını düşünüp ağlar. Yengesi ile konuşarak abisinin durumunu sorar konuşmak ister ama konuşamaz abisi uyuyormuş yengesi öyle söyler.

Kumru, Kemal’in peşindedir. Onu etkilemek için elinden geleni yapar. Kemal Narin ile konuşur annesini dinlemesini ister ama Narin istemez. Daha sonra Narin Kemal ile konuşmak istediğinde konuşmaz, akşam eve karnı tok gelir yemek yemez buda Kumru’nun çok hoşuna gider.

Akşam yemek yemeyen Kemal kendisine sandviç hazırlarken Kumru gelir mutfağa ve Kemal ona yarın bir sürprizi olduğunu ama kimseye söylememesini söyler. Kumru hayaller kurar kendisine sürpriz hazırlandığını düşünür ama sürpriz Narin’e yapılır. . 5 Ekim 2020 de nikâh günü almıştır Kemal bunu söyler Narin’e bunu duyan Kumru’nun hayalleri yıkılır.

YEMİN 251. BÖLÜM FRAGMANI

Feride, Cavidan hanıma söz verip yemin ettiği üzere konaktadır. Bebeğin ağlamasını durduran sakinleştiren Feride’yi evin içerisinde gören Emir küplere biner ve öfke ile kim olduğunu, evde ne aradığını sorar. Feride konağa gelirken bankta otururken eteği çiviye takılıp yırtıldığı için ilk izlenim Emir üzerinde iyi olmaz.

Feride kendisini yanlış anladığını söylemeye çalışsa da Emir dinlemez, anlamaz ve demediğini bırakmaz. Feride duyduklarından sonra gözleri dolar. Emir’e tokat atmayı dener ama Emir izin vermez. Feride ağlayarak konaktan ayrılır. Cavidan hanıma her şeyi anlattın ama evde bir canavar olduğunu söylemedin der. Kemal Narin’e annesi ile konuşmasını, onu dinlemesini söyler. Narin de buna henüz hazır değildir. Narin Kemal ile konuşmak istediğinde Kemal işim çok acele diyerek evden çıkar. Kumru da onların bu halini camdan görür. Kumru Narin’in yerine geçmek ve her şeye o sahip olmak istediği için bundan mutlu olur.Yemin 252.Bolum resimleri 1

Melike abla, Hikmet bey ve kız kardeşi konağa gelen kızdan konuşarak kızın elinde sihirli değnek vardı sanki kimmiş bu kız diye merak eder Hikmet bey. Feride gece dışarda ağlayarak bankta oturmaktadır. Bakalım Feride’yi konağa kim getirecek?

Yemin 251.Bölüm Fragmanı

Yemin 250. Bölüm Özeti

Kanal 7 ekranlarında hafta içi her akşam saat 21. 00 de ekranlara gelen Yemin dizisinin 3. Sezonunda ilk haftanın son gün bölümüne gelmiş bulunmaktayız.

Feride abisinin hayatını kurtarmak için Cavidan hanımın verdiği 1 milyon TL çekin sadece ona lazım olan 500 binini alacağını söyleyerek bebeğe gözü gibi bakacağına dair yemin ederek konağa gitmeyi kabul eder. Yemin eder çünkü yemin etmesini Cavidan Hanım ister. Son gecesinden sonra sabah herkesle vedalaşarak hapisten çıkar.

Kapıda Cavidan hanımın ayarladığı adam vardır. Feride ye yeni kimlik Feride Gül olarak onu ve çekin nereden bozdurulacağı, konağın adresi, telefonun olduğu zarf verir. Feride parayı alır ve yengesine verir. Abisinin kurtulması için borç aldığını, borcu ödemek içinde çalışması gerektiğini söyler.

Tarhunların konağında ise, küçük bebeğe bakmaya giden Melike abla nefes almadığını fark eder ve bağırarak yardım ister. Ev halkı çok korkar ama bebek bir süre sonra nefes alınca herkes rahatlar. Emir de çok korkar ama bir şey diyemez. Sabah olunca ateşi çıkar ağlar Emir huzursuz olur. Hastaneye götürmeye karar verirler. İşte o an hazırlıkların yapıldığı sırada kapı çalar gelen Feride’dir. İş görüşmesi için geldiğini söyler. Kapıyı açan Hala şuan hiç müsait olmadıklarını sonra gelmesini söyler içeri gider kapı tam kapanmamıştır. Bebek ağlaması içerden duyulmaktadır. Feride konaktan giderken son anda içerde olur ve bebekle ilgilenmeye başlar. Ağlayan bebek susar ve sakinleşir.

Kemal bey, akşam eve geldiğinde yanında Narin’in annesi Münevver hanım ile kız kardeşi Kumru’yu hastaneden çıkışta eve getirir. Narin biraz zorlansa da Kemal Narin ile konuşarak annesini ve kardeşini kabul etmesi konusunda ikna etmeye çalışır.

Gece herkes yatmaya gittiğinde Kumru evi dolaşır, Kemal ile Narin’in ayrı odalarda kaldığını öğrenir. Annesine söyler. Annesi de biz burada misafiriz bu eve çok alışma der. Narin’in hayatına da karışma der. Demesine der de Kumru o evden kolay kolay gidecek birine hiç benzemiyor. Kumru bir kere o eve yerleşti gitmez.

Sabah olunca da Şehriye abla ile şoförlüklerini yapan genç Taci arasındaki konuşmalarını duyan Kumru Narin ile Kemal’in evli olmadıklarını öğrenir. Bu da gösteriyor ki ilerde Kumru Kemal’in eşi olmak için bir takım oyunların içine bile girebilir. O evin hanımı olmayı bile ister. Nede olsa zengin olma zengin hayatı yaşamak isteyen birisi Kumru ve Narin den intikam da alacağına göre kafasında böyle bir kötü düşünce geçebilir zamanla göreceğiz.

Şehriye abla da Kumru’nun gözünün göz olmadığını söyledi. Bakalım huzurlu dediğimiz ve şuan hiç gözünde yaş durmayan Narin’in o evin içinde kardeşi yüzünden huzuru ne zaman bozulacak?

Yemin 251.Bölüm

Yemin dizisinin 3. Sezonun ilk haftasını da geride bıraktık. Yeni haftanın başlaması ile Yemin dizisinde de yeni olaylar olacak. Bu yazımızda sizlere Yemin dizisinin 3. Sezon 2. Haftasında yayınlanacak olan 251. Bölüm ve 252. Bölüm de neler olacak tahmini olarak kısaca bilgi vermek istiyoruz.

Bilindiği üzere Emir oğlunun varlığına henüz alışamadı. Alışması da zaman alacak. Dünyadan bir haber küçük bebeğin henüz bir ismi dahi yok. İsimsiz bebeğe bakalım Emir mi? Yoksa Dedesi Hikmet Tarhun ne isim verecek? Reyhan ile bebeklerinin isimlerine karar veren Emir günü geldiğinde bebeğine isim koyacak hep birlikte göreceğiz.Yemin 251.Bolum resimleri

Cavidan hanımın hapiste tanıştığı Feride konağa bebek bakıcısı olarak gelir ancak Cavidan hanımın gönderdiğinden kimsenin haberi olmaz. Emir Feride’yi konakta bebek ile ilgilenirken görünce içten içe kızsa da bebeğin ağlamaları durduğu için sevinir. Emir’in öfkesi Feride’ yit etkiler. Ancak Feride Emir’in öfkesine sabırla karşılık verir ve Emir ile bebeği yakınlaştırır. Hatta Emir’in bebeği kucağına almasına vesile olur.

Kumru ile annesi yıllar sonra Narin’in yanına gelmişler ve Narin’in hayatına girmişlerdi. Gelmelerine sebep Kumru dur. Kumru Narin’e karşı çok öfkelidir ve Narin’in yerine geçmek onun yaşadığı iyi hayatı kendisi yaşamak istemektedir. Bunu gerçekleştirmek içinde Kemal’e yaklaşarak planını devreye sokar. Önce kaldıkları otelden Kemal sayesinde kurtulan Kumru, şimdi ise eve yerleşme planları yapar. Ve istediğini elde eder eve de yerleşirler.

Narin annesini yıllar sonra karşısında yeniden gördüğü için üzgündür. Annesini kabullenmesi zor olsa da onun yardıma ihtiyacı olduğunda yardım eder. Kemal Narin ile annesinin arasını yapmak için elinden geleni yapar.

Kemal beylerde yaşamaya başlayan Kumru kötü niyeti ile evin çalışanı yılların emektarı Şehriye ablanın dikkatini çeker. Konuşmalarına şahit bile olabilir ve hatta sakladıkları sırrı ilk öğrenen şehriye abla olabilir izleyip göreceğiz neler olacak. Kumru’nun kötü birisi olduğunu eminim herkes anlamıştır. Kemal’e karşı düşmanlığı olan Talaz ile Kumru’nun yolu sizce ne zaman kesişir?

Yorum yaz

Yemin 251.Bölüm 252. Bölüm Özeti 14 Eylül 15 Eylül Fragmanı (1 Yorum)