Yemin Semih Kimdir? Emre Kerem Ketenci Kim?

Yemin dizisine 276. Bölümde İsviçre den gelen Semih (Emre Kerem Ketenci ) dahil oldu. Tarhun ailesinin yıllardır tanıdığı ve uzun süredir ailesi ile birlikte İsviçre de yaşayan Semih aniden işleri dolayısı ile geldiği Türkiye de Tarhun ailesini, Hikmet amcasını, Oya ablasını, Melike ablasını ve Emir’i görmeden Alaçatı ya gitmek istemez.

Yemin Dizisi Semih Kimdir?

Semih, İsviçre de ailesi ile yaşayan, İstanbul ve Alaçatı da işleri olan gece hayatını seven çapkın bir delikanlıdır. Tarhun ailesini de yıllardır ailecek tanımakta. Anne ve babası da Tarhun ailesini tanımaktadır. Emir’in eski arkadaşı olan Semih Reyhan’ın ölümünden sonra Emir’i aramış ama Emir konuşmak istemediği için çağrılara geri dönüş yapmamış. İstanbul da işleri olan Semih gelmişken eski aile dostları Tarhunları ziyaret ederek akşam da gece gezmesinden sonra Alaçatı ya gitme planları yaparken, Feride’yi gören ve yıldırım aşkı diyebileceğimiz bir şekilde Feride den etkilenen Semih Alaçatı ya gitmekten vazgeçer.

Günün çoğu zamanını konakta geçirmeye başlar. Semih, Emir’in gerçek duygularının gün yüzüne çıkmasına sebep olan kişi olacak. Emir’in kendisine bile itiraf edemediği Feride ye olan ilgisini, zamanla aşka dönüşmesine sebep olan o içindeki duygunun farkına varmasına Semih yardımcı olacak. Tabi, çapkın olan Semih Feride ye olan aşkını zamanla Emir’e itiraf eder ve Emir de bu aşka izin vermez.

Emre Kerem Ketenci Kimdir?

30 Mart 1981 Rize doğumlu olan Emre Kerem Ketenci, İstanbul Arel Üniversitesi İletişim Fakültesi mezunudur. Futbola olan ilgisi hobi olarak başlamış ve 2002 yılında başladığı futbol hayatı 2010 yılında profesyonel olmadan son bulmuştur. Kasımpaşa, Alibeyköy spor, Çaykur Rize sporda oynamıştır. 1.80 boyunda ve 80 kilodur. Bekar olan Emre Kerem Ketenci’nin bilinen bir sevgilisi yoktur.

İlk Kuzey Güney dizisi ile ekranlarda yer almaya başlayan Emre Kerem Ketenci, Arka Sokaklar, Kiraz Mevsimi, Lale Devri Kiralık Aşk, Siccin 2, Çukur, Yasak Elma, Çocuk, Pis Yedili gibi birçok projede rol almıştır. Son olarak günlük yayınlanan Kanal 7 de yayınlanan Yemin dizisinde Semih karakteri ile ekranlarda yer almaktadır.