Şeref Sözü Mustafa Ölecek mi?

Şeref Sözü dizisi 2. bölümü ile 21 ekim çarşamba akşamı izleyicisi karşısında çıktı ve Yasemin ile Cihan’ın oğlu Mustafa denize atlayarak kayboldu. Tolgahan Sayışman, Sude Zülal Güler ve Öykü Çelik gibi usta oyuncuların başrollerini paylaştığı Şeref Sözü dizisinde Mustafa karakterine çocuk oyuncu Yıldırım ÖZCAN hayat veriyor.

Şeref Sözü dizisini ilgi ile izleyen izleyiciler ise dizi de Mustafa’nın yaşayıp yaşamadığını merak ediyor. İzleyiciler Şeref Sözü dizisinde Mustafa’nın ölüp ölmediği 28 ekim de ekranlara gelecek 3. bölümde öğrenebilirler ancak biz şimdiden sizlere konu ile ilgili bilgi verelim.

Şeref Sözü dizisinde Yasemin İsra’nın eve gelmesi ve yıllardır beklediği düğünün fiyasko olması ile  büyük bir şok yaşamış ve oğlu Cihan’ı da alarak Adabey konağından uzaklaşmıştır. Yasemin’in tek amacı Cihan’ı etkilemek ve onu geri kazanmaktır bunun için de kendini ve çocuğunu riske atacaktır. Yasemin Cihan’ın geldiğini görünce denize atlar; Cihan da Yasemin’i kurtarmak için denize atlar; ancak öğrenme güçlüğü olan Mustafa uçurumun başında ki konakta tek başına kalır. yildirim ozcan cocuk oyuncu

Cihan Yasemin’i kurtarır ve bir tekne ile kıyıya çeker; Mustafa anne ve babasının tekne ile uzaklaştığını görünce çocuk aklı ile denize atlamak ister. Peki gerçekten Mustafa denize atlamış mıdır? Mustafa kurtarılabilecek midir?

Şeref Sözü Mustafa Öldü mü?

Şeref Sözü dizisinde  Mustafa ölmedi; Mustafa ölürse zaten Yasemin Adabeyli konağında bir hükmü kalmaz bu nedenle de Mustafa olacak ki Yasemin konakta kalabilsin ve kötülüklerine devam edebilsin.

Şeref Sözü dizisinde Mustafa’nın nasıl kurtarılacağını bilemiyoruz zira dizinin seti Ayvalık’ta bu nedenle de setten bilgi alamıyoruz ancak Şeref Sözü dizisinde Mustafa karakterine hayat veren Yıldırım ÖZCAN’in diziye devam ettiğine garanti verebiliriz.

Diziyi sıkı takip edenler bilir Mustafa iyi yüzen bir çocuktur bu nedenle de Mustafa Deniz’den çıkacak ve bir köşede bekleyerek bulunmayı bekleyecektir.