Acemi Anneler Ne Zaman Final Yapacak?

Trt 1’in yeni dizisi Acemi Anneler yayın hayatına 19 ekim pazartesi günü başladı. İlk bölümü ile ilk 50 program arasına giremeyen Acemi Anneler dizisi başarılı bir başlangıç yapamasa da Acemi Anneler’i izleyen izleyiciler diziyi çok beğendi.

Hafta içi 15:45 de izleyicisi karşısına çıkan Acemi Anneler dizisi izleyiciden tam not aldı. Farklı konsepti ve konusu ile dikkat çeken Acemi Anneler dizisi sıcak hikayesi ile izleyiciyi kendine bağlamayı başardı. Acemi Anneler dizisi çok yakında reytinglerde ilk 50 program arasına da girecek ve başarısını reytinglerde yükselerek de gösterecektir.

Acemi Anneler Ne Zaman Final Yapacak?

Acemi Anneler dizisinin Trt 1 yönetimi ile mayıs 2021’e kadar sözleşmesi var. Bu durumda Acemi Anneler  dizisi düşük reytingler alsa da Trt 1 ekranlarında yayında kalmaya devam edebilir. Trt 1 yönetimi devlet destekli bir kanal olduğu için dizileri için reyting kaygısı yaşamıyor. Trt 1’in tek isteği izleyicilerinin ahlaki yozlaşma yaşamadan rahatça bir dizi izleyebilmesi.

Acemi Anneler Kaç Bölüm Yayınlanacak?

Acemi Anneler dizisi 150 – 160 bölüm Trt 1 ekranlarında yayın hayatına devam edecek. Acemi Anneler dizisinin 2. sezonda devam edip etmeyeceğine ise dizinin reytingleri ile izleyicinin tepkileri karar verecek.  Eğer Acemi Anneler dzisini izleyen izleyiciler diziyi 2. sezonda da ekranda görmek isterse Acemi Anneler dizisi ile yeni bir sözleşme yapılacaktır.

Acemi Anneler dizisinin çekimleri Ankara’da devam ediyor. Dizi de yer alan oyuncuların hepsi tiyatro eğitimi almış deneyimli oyuncular. Acemi Anneler dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter açıklamaları için tıklayınız. Acemi Anneler Oyuncu

Acemi Anneler dizisinde sıcak aile içi ilişkilerini ve birbirine bağlı güzel dostluklar anlatılıyor; bu nedenle de senaryo oldukça güzel ve karakterler uyumlu. Acemi Anneler dizisinde tek eksik olan yetersiz entrika. Acemi Anneler dizisinde yeterli heyecan yok. Dizi de Seda karakteri dışında herkes çok niyetli ve da diziyi  fazlasıyla neşeli ve mutlu yapıyor.

Eğer Acemi Anneler dizisinde entrika olmaz ve ve heyecan  da arttırılmazsa  bu durumda Acemi Anneler dizisi mayıs 2020’nin sonunda final yaparak ekranlara veda edecektir.

Acemi Anneler Reytingleri

Acemi Anneler dizisi ilk haftasında ilk 50’ye giremediği için reyting bilgileri medya ile paylaşılmadı. acemi anneler final

Yorum yaz

Acemi Anneler Ne Zaman Final Yapacak? (8 Yorum)

 1. Dizi çok güzel nolur hiç bitmesin final almasın sezon finali ola bilir.Bitmesin diyenler👍♥️

 2. Dizi çok güzel nolur bitmesin.
  Final olmasın sezon finali olursa olur.
  Dizideki tüm oyuncular başarılı hepsini çok seviyorum.
  Final olmasın.
  Dizi şahane ♥️👌👍 Çok heyecanlı hiç bitmeain.

 3. Acemi anneler Dizisini seviyom ben dizinin reytingi bol olsun severek izliyom izleyiciler beğenmiş diziyi ikinci sezonu alsınlar diziyi 👐👐👐👐👐