Yemin 26 Ekim Pazartesi Neden Yok? Yemin 281. bölüm Neden Yayınlanmıyor

Kanal 7 ekranlarında 3 sezondur yayınlanan Yemin dizisinde büyük bir değişiklik yaşanacak. Yemin dizisi düşük reytingleri nedeniyle eski günlerini arar oldu. Yemin dizisini bitirmek istemeyen Kanal 7 diziye final yaptırmadan önce Yemin dizisini bir de hafta sonları denemeye karar verdi.

Yemin Dizisi Saati ve Günü Değişti Yeni gün Ve Saati

Yemin dizisinin yeni gün ve saati belli oldu. Bundan sonra artık Yemin dizisi hafta sonları Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak. 31 Ekim 2020 Cumartesi Saat 19. 00 da Kanal 7 ekranlarında yerini alacak olan Yemin Dizisi 281. Bölümü ile ekranlarda yerini alacak.

26 Ekim Pazartesi Yemin Neden Yok Bitti Mi?

Yemin dizisi için yeni gün ve yeni saat belirleyen Kanal 7 hafta içi her gün eskiden yayınlanmış olan Hint dizisi Bir Garip Aşk ın ilk bölümünü 26 Ekim 2020 Pazartesi saat 21.15 de kanal 7 ekranlarında yayına verecek. Bu nedenle de artık Yemin dizisi hafta sonları kanal 7 ekranlarında seyirci ile buluşacak.

Yemin 281. bölüm Neden Yayınlanmıyor? Yemin 281. Bölüm Neden Yok?

Yemin dizisi aldığı düşük reytingler nedeniyle hafta sonuna alındı. Hafta içi Emanet dizisi yayında olurken artık hafta sonları da Yemin dizisi Kanal 7 ekranlarında olacak. Peki 281. bölümde 31 Ekim 2020 de Yemin de neler olacak?

Yemin 281. Bölümde Neler Olacak?

Semih, Emir ile Feride’nin aşkının ortaya çıkmasına yardımcı olmuştur. Emir’e de söyler. Ben bu hikâyede bir figüranım diyerek Emir ve Feride aşkının başladığını onların hikâyesinin başladığını açıkça söyler.

Feride gecenin bir vakti kaçarken Emir de peşinden gider ve elinden tutarak dağ başında bırakacak değilim bin şu arabaya der ve yere düşen Feride yi alarak konağa birlikte dönerler.

Kumru öyle bir oyun oynar ki, Kemal’in odasında Kemal ona dokunmadığı halde dokunma bana diye bağırır. Narin’in gözleri görmeye başlamıştır ve Kumru’nun yaptıklarını görünce kardeşine tokat atar Narin. Evet görüyorum hiç görmeseydim gözlerim hiç açılmasaydı der Kemal de şaşkındır. Songül Hanım işin peşini bırakmaz ve hapishaneye Cavidan hanımı görmeye gider.

Yemin 281. Bölüm 31 Ekim Fragmanı

 

Yemin 26 Ekim Pazartesi Neden Yok? Yemin 281. bölüm Neden Yayınlanmıyor (4 Yorum)

  1. Dizinin sadece haftasonu yayınlamasının daha iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum,Reyhan diziden çıkmicaktı

  2. bence cooooook guzem bir dizi ama keske eskisi gibi hafta ici oynasa kim bir hafta bekliyecek ve insallah sonu mutlu biter (amin)