Sektörden Arkadaşlar Oyuncuları Kadrosu

Son olarak Ailecek Şaşkınız, Baba Parası ve Çalgı Çengi gibi dizilerin senaristliğini üstlenen  Selçuk Aydemir şimdi de Sektörden Arkadaşlar  dizisini hazırlıyor. Sektörden Arkadaşlar dizisinde dört senarist Mert, Caner, Şenol ve Total Selim’in  hikayesi anlatılacak.

Menajerlerin hayatını anlatan Menajerimi Ara dizisinin yakaladığı başarıyı gören Selçuk Aydemir benzer bir konsept ile Sektörden Arkadaşlar dizisinde kendisi gibi senaristlerin hayatını anlatacak. Selçuk Aydemir  genelde Murat Cemcir ve Ahmet Kural ile birlikte çalışsa da Sektörden Arkadaşlar  dizisinde şuanda ilk ismi geçen isim Murat Cemcir  oldu.

Sektörden Arkadaşlar Oyuncuları

Murat Cemcir  – Mert

Son olarak Ailecek Şaşkınız filminde yer alan Murat Cemcir 30 Kasım 1976 da Tokat Niksar doğumludur. 44 yaşının içinde olan Murat Cemcir Otomotiv mühendisidir ancak mühendis değil oyuncu olmak istemiş ve ilk olarak Stv’nin Sırlar Dünyası dizisinde yer almıştır.  İlerleyen yıllarda komediye olan yeteneğini keşfeden Murat Cemcir Selçuk Aydemir ile tanıştıktan sonra hayatı değişmiş Selçuk Aydemir ve Ahmet Kural ile Çalgı Çengi, İşler Güçler, Düğün Dernek, Kardeş Payı dizileri ile büyük bir ün yakalamış; Türkiye’nin en önemli komedi oyuncularından biri olmuştur. Murat Cemcir’in ismi bilinmeyen bir hanımla ilişkisi vardır. Murat Cemcir 172 cm boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. murat cemcir 2020 resimleri

Selçuk Aydemir eylül ayında yazmaya başladığı Sektörden Arkadaşlar dizisinin senaryosunu 2020 sonuna kadar hazırlayacak. Sektörden Arkadaşlar  dizisinde bakalım Caner, Şenol ve Total Selim karakterlerine bakalım hangi oyuncular hayat verecek detaylar açıklandıkça sayfamızda olacak.

Sektörden Arkadaşlar dizisinde Total Selim karakteri; yazdığı senaryolar ile genelde Total izleyici grubunda başarıyı yakalan bir senarist olacaktır. Bakalım izleyici izlediği dizilerin senaryosunu yazan gizli kahraman senaristlerin hikayesini beğenecek mi izleyip göreceğiz; özellikle senaristler aynı şairler gibi ilham gelmeden yazamayan sanatçılardır.