Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den Neden Ayrıldı?

4 haziranda Bülent Ersoy’un Kuaförüm Sensin jürisi olmak için imza attığını ve aylık 3 milyon 250 bin TL alacağını açıklamıştık. Yeni sezona başlayan Kuaförüm Sensin’de 2 aylık sürecin içinde yeniden bir değişikliğe gidildi. Global Medya Bülent Ersoy’un gelmesi ile Kuaförüm Sensin’in reytinglerinde patlama olacağını düşünmüştü ancak evde ki hesap çarşıya uymadı.

Kuaförüm Sensin de 2020 2021 sezonu beklendiği gibi yüksek reyting ile başlamadı hatta Kuaförüm Sensin’de geçen sezona göre bir hayli reyting kaybı da var. Bu durumun sonucunda Kuaförüm Sensin yapımcısı Bülent Ersoy’un aylık 3 milyon 250 bin TL’lik ücretini daha fazla ödemek istemedi ve Bülent Ersoy ile olan sözleşme iptal edildi.

Kuaforum Sensin Fatih Urek 1

Bülent Ersoy Kuaförüm Sensin’den kendi isteği ile ayrılmadı. Yapımcı Bülent Ersoy’un gelmesi ile reyting rekoru kıracağını düşünmüştü ancak planlanan olmayınca yapımcı Bülent Ersoy’a ödeyeceği parayı ödeyemedi. Bunun sonucunda da Bülent Ersoy ile yollar ayrıldı.

Bulent Ersoy Kuaforum Sensin ayrilik resimleri

Bülent Ersoy’un Yerine Fatih Ürek İle Anlaşıldı

Geçen sezon Kanal D ekranlarında Gelinim Mutfakta’yı sunan Fatih Ürek 2020 2021 sezonunda Gelinim Mutfakta’dan ayrıldı ve Kuaförüm Sensin’e yeni jüri üyesi olarak dahil oldu. Bülent Ersoy’un aldığı ücretin çok daha altına Fatih Ürek ile sözleşme imzalandı. Bu da Kuaförüm Sensin programının yapımcısı Global Medya’yı bir miktar olsun rahatlattı.

fatih urek kuaforum sensin