Kuruluş Osman Vezir Alemşah Ölecek mi? Taner Turan Ayrılacak mı

Kuruluş Osman dizisi 29 aralık akşamı izleyicisi ile 77. bölümü ile izleyicisi karşısına çıktı. Kuruluş Osman izleyicisi Selçuklu Veziri Alemşah’ın yaptığı ihanetin ne zaman karşılığını bulacağını merak ediyor; zira Vezir Alemşah  yüzünden Osman bey hem obasız kalmıştı; hem de Şeyh Edebalı zindanlara düşmüştü. Osman bey ise Vezir Alemşah’ın hesabını kesmek için plan yapmıştır.

Kuruluş Osman Vezir Alemşah Ölecek mi?

Kuruluş Osman dizisinde izleyiciler bir an önce bunca kötülüğe Seklçuklu’dan aldığı güçle imza atan Vezir Alemşah Ölmesini istiyor ve sitemize Kuruluş Osman Vezir Alemşah Ölecek mi?  sorusunu soruyor. Sizlere cevap verelim. Kuruluş Osman dizisinin ne yazık ki 77. bölümünde Vezir Alemşah ölmeyecek. Her ne kadar Osman bey Vezir Alemşah’ın odasına onu öldürmeye girse de Vezir Alemşah’ı öldüremeyeceğini Osman Bey de bilir. Zira Osman beyin keferenin kalesinden çıkmasının tek anahtarı Vezir Alemşah’tır. Vezir Alemşah’ın adamları Vezir Alemşah’ı kontrol etmeye gelecek ve durumunun iyi olmadığını anlayınca da odasına girmeye çalışacak bu nedenle de Osman bey Vezir Alemşah’ın canını almadan odandan kaçmak zorunda kalacaktır

Vezir Alemşah Kuruluş Osman dizisinin 77, ve 78. bölümlerinde ölmeyecek zira dizinin 78. bölüm çekimlerinde hale dizi de Vezir Alemşah  karakterine hayat veren deneyimli oyuncu Taner Turan poz veriyor; muhtemelen Taner Turan Kuruluş Osman dizisinden şubat ayı içerisinde ayrılacaktır ve Kuruluş Osman dizisinde Osman bey anca  80. bölümde Vezir Alemşah’ı öldürecektir diye düşünüyoruz; zira Vezir Alemşah  Osman beyin şuanda en dişli düşmanı Osman bey Vezir Alemşah’ı öldürürse senaristler yeni bir düşman karakter yazmak zorunda diziye.

Kuruluş Osman Vezir Alemşah Ölecek mi? kesin olarak ölecek ama bu hafta değil

Taner Turan Kuruluş Osman’dan Ayrılacak mı?

Taner Turan Kuruluş Osman dizisinden 2022 de kesin olarak ayrılacak zira Taner Turan’ın hayat verdiği Vezir Alemşah’ın rolü bitecek. Osman bey Vezir Alemşah’ın defterini dürecek. Bu da Taner Turan’ın diziden ayrılacağı anlamına geliyor. Tahminlerimize göre Taner Turan şubat 2022 de Kuruluş Osman’dan ayrılacak.