Kuruluş Osman Hazal Kimdir? Gerçek Amacı Ne?

Kuruluş Osman dizisi sezon finali yapmaya hazırlanırken dizisinin kadrosuna son olarak Yeşim Ceren Bozoğlu dahil oldu. Daha önce oyuncu kadrosunu Çağkan Çulha ve Sezgin Erdemir  gibi önemli oyuncular ile güçlendire Kuruluş Osman dizisi şimdi de Hazal Hatun karakteri ile ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu’nu kadrosuna kattı. Kuruluş Osman dizisi 2020 2021 yeni sezonunda da kadrosuna yeni oyuncular dahil etmeye devam edecek.

Kuruluş Osman dizisine yeni gelen ve diziden ayrılan tüm oyuncuların listesi için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Kuruluş Osman Hazal Kimdir?

Kuruluş Osman dizisinde Hazal hatun Osman beyin amcası Dündar beyin ilk eşidir. Aynı zamanda Dündar beyin ortaya çıkan yeni oğlu Bahadır beyin de annesidir. Daha önce dizimize Bahadır bey gelmişti; oğlunu Dündar ve Dündar’ın karısı Zöhre’ye yem etmek istemeyen Hazal Hatun da obaya geldi.

Zöhre Hatunun en büyük korkusu Bahadır’dan sonra Hazal’ın da gelmesiydi o da oldu. Hazal gelir gelmez Zöhre’nin oynadığı pis oyunları ortaya çıkarınca Zöhre ile Hazal Hatun arasında daha ilk günden büyük kavga çıkacak. Hazal hatun Zöhre Hatunun Osman beyin toyunda herkesi zehirlemek istediğini söyleyecek. Zöhre Hatun Hazal Hatuna saldırınca Hazal hatun hain Zöhre hatununu öldürecek.

Kuruluş Osman Hazal Hatun’un Gerçek Amacı ne?

Diğer taraftan Zöhre’nin ölmesi ile Dündar beyde kendine gelecek; ancak her ne kadar Hazal Hatun canını kurtarsa da Osman bey Hazal hatuna hiç bir zaman güvenmeyecek. Hazal başına buyruk bir kadın bu nedenle de yakında Dündar bey ile Osman beyin arkasından yeni işler çevirecek.

Bahadır bey her ne kadar yıllardır bu kavgalardan bıkmış ve Hazal hatundan da oğlu Bahadır’dan kaçmış olsa da artık Hazal gibi güçlü ve sözü geçen bir kadına aynı zamanda da Bahadır gibi bir oğla Osman karşısında giriştiği mücadele de ihtiyacı vardır.

Kuruluş Osman Hazal hatun sözünü geçiren dişli bir kadındır bu nedenle de çok kısa süre içinde Aygül’ü de alt edecektir; ancak Hazal hatun güvenilmez bir kadındır aynı oğlu gibi gerçeğin değil gücün ve intikamın peşindedir. Bu nedenle de Kuruluş Osman dizisinin yeni sezonunda Hazla Hatun oğlu Bahadır bey ile Osman beyin ayağına dolanacak ve kötü iş birliklerine alet olacaktır.

Yeşim Ceren Bozoğlu Kimdir?

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu Kuruluş Osman gibi bir ekip ve aileye dahil olduğu için çok mutlu son dönemde dizi tutturmakta çok zorlanan Yeşim Ceren Bozoğlu Kuruluş Osman dizisinde ilk defa reytinglere bakmadan sete çıkacak. Son dönemde Yüzleşme ve Masal Çiçeği dizileri ile 5 bölümü tamamlayamadan reyting canavarına yenik düşen Yeşim Ceren Bozoğlu asıl yükselişini O Hayat Benim dizisi ile yaşamıştı. Doktorlar dizisi ile de tanınan Yeşim Ceren Bozoğlu Kalbimdeki Deniz dizisi ile de başarısını ispat etmişti.

29 Temmuz 1974 doğumlu olan Yeşim Ceren Bozoğlu Dokuz Eylül Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bir dönem fazla kiloları ile farklı rollerde yer alan Yeşim Ceren Bozoğlu şimdi 5 yaş gençleşmiş ve fazla kilolarından kurtulmuş hali ile çok daha farklı ve özel rollerde izleyicisi karşısına çıkmaktadır. Daha önce oyuncu ve sunucu Sinan Çalışkanoğlu ile bir evlilik yapan Yeşim Ceren Bozoğlu  şuanda bekardır.