Temizlik Benim İşim Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 201. Bölüm

Temizlik Benim İşim ilk sezonunu başarı ile tamamladı ve Fox Tv yönetiminden aldığı tebrik ile ikinci sezonunu hak etti. Gündüz kuşağının açık ara en çok izlenen programları arasında yer alan ve Fox TV’nin yüzünü güldüren Temizlik Benim İşim programı 2020 2021 yeni sezonunda da 2. sezonu ile izleyicisi karşısına çıkmaya devam edecek.

Temizlik Benim İşim programı 5 haziran 2020 de 200. bölümü ile ilk sezonunu kapattı. Her gün Kadir Ezildi’yi izlemek isteyen izleyiciler için yaz boyu Temizlik Benim İşim’in tekrarı eklenecek ama illa da ben yeni bölüm izlemek isterim diyenler Temizlik Benim İşim’in yeni sezonu için biraz beklemek zorunda kalacak.

Temizlik Benim İşim Yeni Sezon Ne zaman Başlayacak?

Temizlik Benim İşim’in yeni sezonunun ne zaman başlayacağı belli oldu. Kadir Ezildi ve ekibi Temizlik Benim İşim’in yeni sezon çekimleri için ağustos başında kamera karşısına geçecek ve Temizlik Benim İşim’in yeni sezon 31 ağustos 2020 de ekranlarda olacak.

Temizlik Benim İşim Yeni Sezon resimleri

Temizlik Benim İşim için yapılan plan eylül ayı başında ekranlarda olması bu nedenle eylülün son haftası mı yoksa ağustosun son haftası mı ekranlarda olacak kesinleşmedi. Temizlik Benim İşim yeni sezona 7 eylül 2020 pazartesi günü de başlayabilir. Ağustos ayı ortasında tam tarih belli olacaktır.

Temizlik Benim İşim 201. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Temizlik Benim İşim’in 201. bölümün 31 ağustos 2020 veya 7 eylül 2020 pazartesi günü yayınlanması planlanıyor. Tüm kanallarda sezonu eylül öncesi yani ağustosta açma gibi bir plan var eğer bu plan hayata geçerse Temizlik Benim İşim  de yeni sezona ağustos ortası başlayabilir.

Temizlik Benim İşim’e 2 Aylık Ara

Bir sezon boyunca Temizlik Benim İşim’in başarılı sunucusu Kadir Ezildi aralıksız her gün temizlik yaptı ve o da artık bir tatile hak etti. Temizlik Benim İşim’e verilen 2 aylık arayı Kadir Ezildi tatil yaparak geçirecek sanmayın o yine de tatilde bile temizlik yapmaya devam edecek.