Gençliğim Eyvah Veysi Kimdir? Kemal Uçar

Gençliğim Eyvah dizisinde en çok sevilen  karakterden biri de Veysi karakteri olacak. Oldukça eğlenceli bir dizi olacak Gençliğim Eyvah  dizisinin en eğlenceli adamlarından biri olan Veysi karakterine Kemal Uçar hayat verecek. Bilindiği üzere Kemal Uçar son olarak Can Kırıklıkları dizisinde başrolde yer almış ama dizisi tutmamıştı.

Gençliğim Eyvah Veysi Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Veysi Zekeriya ustnanın oğlu Arif Usta’nın da damadıdır. Çok kendi şahsına münhasır bir adamdır. Suzan ile evli olan Veysi eşini çok sevmektedir. Veysi kalbi temiz bir adamdır eşi ile bir çocuk için çok beklerler ama Allah onları bir bebek vermez; ancak onlarda anne baba olmaktan hiç bir zaman vazgeçmez.

Veysi Asmalı ailesinin kızı Suzan’a aşık olur ama ailesi sırf Asmalı diye Suzan’ı istemez Veysi de Suzan’a kaçar ve ailesini büyük bir hayal kırıklığına uğratarak iç güveysi olur. Veysi işte bu yüzden pek akrabaları tarafından sevilmez. Veysi eşi Suzan kadar sempatiktir. Mahallenin en mert adamlarından biridir. Veysi bu yönleri ile izleyicinin en çok seveceği karakterlerden biri olacak.

Babası gibi kebap ustası olan Veysi Arif Ustanın dükkanında işe başlar; ancak Arif ustanın yalanlarını ortaya çıkardığı için kayın babası tarafından da pek sevilmez; onu karısı Suzan çok sever. Suzan bebek konusuna kafayı çok takmıştır. Veysi’yi bu yüzden deneme tahtasına çevirir ne kadar bitki varsa, büyü varsa üzerinde dener.

Gençliğim Eyvah Veysi resimleri

Kemal Uçar Kimdir?

29 Mart 1985’te Adana’da dünyaya gelen Kemal Uçar 2020 yılı itibari ile 35 yaşının içindedir. Ankara Üniversitesi Amerikan Dili ve Edebiyatı bölümü mezunu olan Kemal Uçar’ın hayali hep oyuncu olmaktır. Oyucnuluk dersleri aldıktan sonra ilk olarak Ezel dizisi seçmelerine katılan ve Yamak Ahmet rolünü kapan Kemal Uçar ilk dizisinde ünlü olmayı başarmıştır. 2019 da Can Kırıkları dizisinde Zeko karakteri ile yer alan Kemal Uçar Ezel’den sonra Yedi Güzel Adam dizisinde de yer almıştır.

Gençliğim Eyvah Veysi’nin Gerçek Adı Ne?

Gençliğim Eyvah dizisinde Veysi’nin gerçek adı Kemal Uçar’dır.

Gençliğim Eyvah Veysi Kaç Yaşında?

Gençliğim Eyvah dizisinde Veysi 33 yaşındadır.

gençliim eyvah Kemal Uçar resimleri