Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisi haziran sonunda Atv ekranlarında olacak. Süreç Film’in yapımcılığını üstlendiği Gençliğim Eyvah dizisinde bir çok genç yetenek izleyicisi karşısına çıkarılacak. Bu genç yeteneklerden biri de Gençliğim Eyvah dizinde Leyla karakteri ile dikkat çeken Ecem Atalay olacak. Peki Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla nasıl bir karakter olacak.

Gençliğim Eyvah Leyla Kimdir?

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla başarılı bir iç mimar. Babasının inşaat şirketinde çalışıyor; burnu havada kibirli bir zengin kızı. Ahmet ile şirkette çalışan mühendis Selim’in bekarlık partisinde karşılaşıyorlar. Azra ise Leyla ile Ahmet’i görünce yanlış anlıyor; ancak Leyla gerçek aşkı Çavi’de bulacak.

Gençliğim Eyvah Leyla

Leyla’nın babası Çavi’yi damat olarak görmek istemiyor ve Leyla’yı Çavi’den ayrılması için zorluyor; ancak Leyla inatçı bir kız ve aşkının peşinden mahalleye geliyor.  Babası bir çok oyun oynasa da Leyla Çabi’den vaz geçmiyor. Oldukça güçlü bir karakter olan Leyla zeki olduğu kadar da inatçıdır. İstediğini elde etmeden bırakmayan Leyla 20’li yaşlarda aşka aç güzel bir kız. Onun cool duruşu erkeklerin her zaman dikkatini çeker. Leyla ile Azra ilerleyen dönemde yakın arkadaş olacak. Azra ile Leyla zıt karakterler olsa da çok iyi anlaşırlar.

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla karakteri ile izleyicisi karşısına çıkacak Ecem Atalay daha önce çok fazla dizi de yer almadığı için izleyici tarafından merak edilen bir genç yetenek olacak. Ecem Atalay eğer Leyla karakteri ile başarıyı yakalarsa ilerleyen dönemlerde bir çok dizi de onu başrol oyuncusu olarak görebiliriz.

Ecem Atalay Kimdir?

Ecem Atalay daha yeni 20 yaşına girmiş bir dizi oyuncusudur. İstanbul’da doğan büyüyen ve aktif olarak sosyal medya kullanan Ecem Atalay lise eğitimini Beykent Kolejinde tamamlamıştır. Daha sonra Bilgi Üniversitesini kazanan ve Medya İletişim bölümünde eğitimine devam eden Ecem Atalay oyunculuk derslerini ise Saim Güveloğlu’ndan almıştır. Ecem Atayay’ın ilk oyunculuk deneyimini ise Dijital Esaret filmi ile yaşamıştır. Ecem Atalay 4N1K: Yeni Başlangıçlar dizisinde ise liseli bir kıza hayat vermiş ve Süreç Film yönetiminin gözüne girmiştir.

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla karakterine hayat verecek oyuncu seçimleri yapılırken onlarca aday arasında Ecem Atalay’ın performansı çok beğenilmiş ve Leyla karakterini kapmayı başarmıştır. Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla.

Gençliğim Eyvah Leyla Kaç Yaşında?

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla 20 yaşında bir kız olacak.

Gençliğim Eyvah Leyla’yı Kim Oynuyor?

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla’yı Ecem Atalay isminde genç bir oyuncu oynayacak.

Gençliğim Eyvah Leyla’nın Gerçek Adı

Gençliğim Eyvah dizisinde Leyla’nın gerçek adı Ecem Atalay’dır.