Bay Yanlış Özgür’ün Evi Nerede? Gerçekte Kimin Evi?

Bay Yanlış dizisi temmuz başımda izleyicisi karşısına çıkmak için son hazırlıklarını yapıyor. Bay Yanlış dizisinin çekimleri ise İstanbul Ataşehir’de devam ediyor. Dizi de Özgür karakterine hayat veren Can Yaman’ın kaldığı ev en çok merak edilen mekanlardan biri olacak. Dizi de bir restoran bar işleten Özgür ailesinden gelen büyük bir zenginliğe da sahip. Hal böyle olunca Özgür’ün arabası ve kaldığı evde en çok merak edilen sorulardan oldu.

Bay Yanlış Özgür’ün Evi Nerede?

Bay Yanlış  dizisinde Can Yaman’un hayat verdiği Özgür’ün evi İstanbul Ataşehir’de bulunmaktadır. Lüks bir evin havuzlu terasında kalan Özgür terasta ki havuzu da sık sıkı kullanacak. Özellikle pandemi döneminde tatile çıkamayan ve ortak kullanım olan havuzlara gidemeyen izleyiciler en çok da bu terasta ki havuzlu evi merak ediyor.

Bay Yanlış Dizisinde Özgür’ün Evi Gerçekte Kimin Evi?

Bay Yanlış dizisinde Özgür’ün evi olarak gösterilen ev aslında bize yabancı bir ev değil. Ünlü şarkıcı Linet’in özel olarak yaptırdığı bu daire bizzat Linet tarafından kullanılmaktayken Gold Filme kiralanmıştır. Linet dubleks ev için toplam 1 milyon 250 bin dolar para ödedi. Bu daire 18. katta yer almakta ve Adalar ve Kadıköy Yakası manzarası da görülmekte.

Bay Yanlış dizisinde Özgür bir bar restoran işletirken eski komşusu Ezgi’ye aşk konularında danışmanlık yapacak. Dizi de Özgür Ezgi’ye sevdiği adamı ayarlama konusunda taktikler verirken Ezgi’ye yavaş yavaş aşık olduğunu fark edemeyecek. Dizi de çekimler mümkün olduğu kadar kalabalıklardan uzak sosyal mesafe kurallarına göre çekimler devam ediyor. Dizi de çekimler en çok Ataşehirde bulunan bu dubleks evde yapılıyor.

Bay Yanlış Özgürün Evi nerede