Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi 2021

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi 21 eylül 2021 salı akşamı Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile bulaşacak. Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuların Gökçe Bahadır ve Yiğit Kirazcı olacak. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi The Split dizisinden uyarlanacak.  The Split dizisi 2018 yılında BBC kanalında yayınlanan ve çok sevilen bir dizi.

Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında sarp akkaya da yer aldı

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları

Gökçe Bahadır (Azra Cevher)

Gökçe Bahadır Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında yer alacak. 9 Kasım 1981 de İstanbul da dünyaya gelen Gökçe Bahadır 40 yaşının içindedir. İstanbul Radyo Televizyon bölümünde ve Müjdat Gezen Sanat Merkezinde oyunculuk eğitimini tamamlamıştır. İlk olarak radyo sunucusu olarak iş hayatına başlayan Gökçe Bahadır Hayat Bilgisi dizisinde Törpü karakteri ile başarıyı yakaladı ve tanındı. Yaprak Dökümü dizisinde Leyla karakteri ile çok sevilen Gökçe bahadır Aramızda Kalsın isimli dizide Yadigar karakteri ile bir kez daha baş rolde yer aldı. Son olarak Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Doktor Oya olarak yer almıştır. 2017 de Adı Efsane dizisinde yer alan ve dizisi tutmayan Gökçe Bahadır artık dizi seçimlerinde çok dikkatli davranmakta her projeye imza atmamaktadır.

Azra başarılı bir boşanma avukatıdır. Sergen ile evlidir. İki kızı bir oğlu vardır. Mutlu bir evliliğim var diye düşünse de eşi Sergen onu aldatmaktadır. Azra zamanla Yıldırım’a aşık olacaktır. 

Gökçe Bahadır ayrılık oyuncuları arasında yer alacak. Gökçe Bahadır dikkat çekecek bir isim. diziye katkı sağlayacak

Yiğit Kirazcı (Yıldırım)

Aşkın Kıyameti oyuncuları arasına Yiğit Kirazcı da dahil oldu. Dizi de Gökçe Bahadır ile partner olması beklenen Yiğit Kirazcı hatırlanacağı üzere son olarak Çatı Katı Aşk dizisinde yer almıştı. 17 Ağustos 1983 İstanbul doğumlu olan Yiğit Kirazcı Bilgi Üniversitesinde Reklamcılık bölümü mezunudur ve 38 yaşındadır. Özellikle Seviyor Sevmiyor ve Güllerin Savaşı dizileri ile tanınan Yiğit Kirazcı 186 cm boyunda ve 80 kg ağırlığındadır. Büşra Develi ile aşk yaşayan yakışıklı oyuncu daha önce Netflix’te. 50m2 ve Hakan: Muhafız dizilerinde yer almıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yıldırım karakteri Azra’ya aşık yakışıklı bir adamdır. Yıldırım Azra’nın üniversite aşkıdır. Evlenme hayalleri kurarken ayrılmışlar ikisi de farlı kişiler ile evlenmiştir. Eşinden ayrılan Yıldırım yıllar geçmesine rağmen hala Azra’ya aşıktır. Yalın da Azra gibi Erman hukuk bürosunun imtiyazlı ortağıdır. 

blank

Barış Kılıç (Efe)

Barış Kılıç Evlilik Hakkında Her Şey dizisi oyuncu kadrosuna yeni gelen oyunculardan biri olacak. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Barış Kılıç Azra Cevher’in hayatına girecek ve Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Gökçe Bahadır ile partner olacak.

Efe başarılı bir avukattır. İlk gördüğünde Azra’ya aşık olacaktır. Efe Avcı başarılı bir aile avukatıdır bir dava da Efe ile Azra karşı karşıya gelecek ikisi de bir birinden etkilenecektir. 

barış kılıç evlilik hakkında her şey dizisi oyuncu kadrosuna başrolde yer alacak

Sumru Yavrucuk (Çolpan Cevher)

Aşkın Kımeti oyuncularından biri de usta oyuncu Sumru Yavrucuk olacak. 1 Ocak 1961 Ankara doğumlu olan Sumru Yavrucuk 50 yaşındadır. Ankara Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunu olan Sumru Yavrucuk son olarak Annem ve Bizi Hatırla sinema filminde yer almıştır. Sumru Yavrucuk’un son dizisi ise No 309 olmuştur. Özellikle Fatmagül’ün Suçu Ne dizisi ile çokça tanınan Sumru Yavrucuk İstanbul Devlet Tiyatrolarında çalışarak deneyim kazamıştır ve 1988’den beri dizilerde yer almaktadır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Çolpan Cevher Azra’nın annesidir. Eşinden boşanmıştır kendisi de bir boşanma avukatıdır ve işinde tam bir duayendir.

blank

Gökçe Eyüboğlu (Sanem Cevher)

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde üç kardeşten birine hayat verecek olan Gökçe Eyüboğlu 1 Ağustos 1983 de dünyaya gelmiştir. 48 yaşında olan Gökçe Eyüboğlu kamu yönetimi mezunudur. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenerek oyunculuk becerilerini geliştiren Gökçe Eyüboğlu  Akademi 35,5 da oyunculuk eğitimi almıştır. Kadın dizisinde hayat verdiği Ceyda karakteri ile dikkatleri üzerine çeken Gökçe Eyüboğlu son dönemde Evli ve Öfkeli ve Fatma gibi dizilerde yer almıştır.  1.72 cm boyunda ve 55 kilo olan Gökçe Eyüpoğlu Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin en önemli karakteri olacak.

Sanem evliliği tamamıyla reddeden dik başlı bir avukattır. Evlilik lafını bile duymaya katlanamaz. Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Sanem Azra’nın kardeşidir. Sanem serbest takılır. Önüne gelen erkekle gecesini geçirir.   

blank

Tülin Ece (Güneş Cevher)

26 mayıs 1991 doğumlu olan Tülin Ece İstanbul’un yerlilerindendir. Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümünde eğitim alan olan Tülin Ece 30 yaşındadır. 48 kg olan Tülin Ece 162 cm boya sahiptir. Yılanların Öcü, Yaz’ın Öyküsü ve Bodrum Masalı gibi diziler ile dikkat çeken Tülin Ece Kırlangıç Fırtınası dizisinde de yer alan Tülin Ece dizi de hayat verdiği İnci karakteri ile büyük beğeni toplamış en büyük çıkışını da Seferin Kızı dizisi ile yaşamıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Güneş karakteri evliliğe hazırlanan genç bir kız olacak. 

blank

Sarp Akkaya (Sergen)

13 Mayıs 1980 doğumlu olan Sarp Akkaya 41 yaşında ve kariyerinin zirvesindedir. Son olarak Çukur dizisinde Şahran karakteri ile yer alan Sarp Akkaya Mimar Sinan Üniversitesi tiyatro bölümü mezunudur. Ezel dizisi ile yıldız olan Sarp Akkaya  nde daha sonra Suskunlar Paramparça ve Evli ve Öfkeli gibi dizilerde yer almıştır. Sarp Akkaya 1.76 boyunda ve 71 kg’dır. Sarp Akkaya’nın  Sinem Yalçınkaya ile 3 yıllık evlilikleri vardır.

Sergen Azra’nın eşidir. Başarılı bir avukattır. Mutlu bir evlilikleri olan Sergen ve Azra’nın hayatı internet sitesinin hacklenmesi ile bir anda darmadağın olur. 3 kızı 1 erkek evladı olan Sergen Azra’yı aldatmıştır.

blank

Fırat Altunmeşe (Vural)

İzzet Altunmeşe’nin oğlu olan Fırat Altunmeşe 1990 da İstanbul da dünyaya gelmiştir. Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon mezunu olan Fırat Altunmeşe  Craft oyunculuk atölyesinde oyunculuk dersleri aldıktan sonra  Vicdan, Kaçak Gelinler  ve Mucize Doktor dizisinde yer almıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Vural karakteri Sanem’e aşık bir rap şarkıcıdır. Astek ismi ile sosyal medyada tanınmaktadır. Bir kızı vardır. Kızının velayetini almak için Sanem’i kendisine avukat olarak tutar. 

blank

Mila Kasarcı (Lüle)

Mila Kasarcı da Evlilik Hakkında Her Şey’in çocuk oyuncularından biri oldu. Mila Kasarcı 2015 doğumludur ve 6 yaşındadır. Daha önce Kefaret dizisinde yer almıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Lüle Vural’ın kızıdır. Akıl dolu ve öfkeli bir kızdır. 

blank

Erdal Küçükkömürcü (Erman)

Seferin kızı dizisinde Tülin Ece ile birlikte yer alan Erdal Küçükkömürcü 1958 Ankara doğumludur. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz  dizisi ile 2020’ye damga vuran Erdal Küçükkömürcü  son dönemde Kuzgun ve Nizama Adanmış Ruhlar gibi dizilerde yer almıştır.

Erman bey Erman hukuk şirketinin sahibidir. Azra’yı kendi şirketine transfer etmek ister. Çolpan’ın en büyük rakibi ve düşmanıdır.  

blank

Bertan Asllani (Yalın)

Akrep dizisinin Efe’si olarak tanınan Bertan Asllani 3 Temmuz 1990 Makedonya doğumludur. Şarkıları ile sosyal medyada ünlü olan oyuncu daha sonra yakışıklılığı ile oyunculuğa da el atmıştır. Murat Dalkılıç, Demet Akalın ve Gülben Ergen’e de şarkılar veren Bertan Asslani Gani Müjde ile oyunculuk kariyerine başladı. Pis Yedili, Göç Zamanı ve Kimse Bilmez Bertan Asllani’nin yer aldığı dizilerdendir.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Yalın Güneş’in sevgilisidir.  Güneş ile evlenmek ister; ancak zengin bir adam değildir. Çolpan Cevher ise onu kızına uygun görmez. Yalın Yıldırım’ın yeğenidir. 

blank

Cevdet Arıcılar (Faruk)

Usta oyuncu Cevdet Arıcılar Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosuna dahil oldu. Dizi de ailenin yıllar sonra ortaya çıkan babasına hayat verecek olan Cevdet Arıcılar 1963 Manisa doğumludur ve 58 yaşındadır.  Cevdet Arıcılar son dönemde Bir Deniz Hikayesi ve Cam Tavanlar dizisinde yer almıştır.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Faruk Çolpan’ın eşidir. Çolpan çocuklarına öldüğünü söylese de gerçekte Faruk yaşamaktadır ve Çolpan’ın doğum gününde çıkıp gelecektir. 

 

blank

Esma Yılmaz (Miray)

Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Büşra karakteri ile tanınan Esma Yılmaz Evlilik Hakkında Her Şey oyuncu kadrosuna dahil oldu.

Miray Azra’nın en büyük kızıdır. 

blank

Rüzgar Doruk Özmil (Eren)

Yemin dizisinin Memo’su olarak tanınan Rüzgar Doruk Özmil 2011 doğumludur ve 10 yaşındadır. Aslen Mersinli olan Rüzgar Doruk Özmil Evlilik Hakkında Her Şey oyuncuları arasında yer alacak ve çıkış yakalamak için fırsat kollayacak.

Rüzgar Doruk Özmil Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde Eren karakteri ile yer alacak. Eren Azra’nın oğludur. 

blank

Emine Ada Sezer (Mercan)

Emine Ada Sezer de Evlilik Hakkında Her Şey oyuncusu oldu. 2014 İstanbul doğumlu olan çocuk oyuncu 7 yaşındadır.

Mercan Azra’nın üç kızından ortanca olanıdır. 

blank

 Gülay Sütçü (Nihal)

Çolpan Cevher’in özel sekreteri. evlilik hakkında her şey dizisinde nihal karakterine Gülay Sütçü hayat verecek. Sekreterdir

Eda İpek Sancak (Şenay)

Şenay Çolpan’ın ajanıdır. Erman hukuk bürosunda çalışmaktadır. seda ipek sancak evlilik hakkında her şey oyuncuları arasında yer alacak ve dizi de şenay karakterine hayat verecek

Ufuk Özdemir (Gazeteci)Ufuk Özdemir elilik hakkında her şey dizisinde bir gazeteciye hayat verecek

Neslihan Yeldan (Süreyya)

Süreyya eşi tarafından aldatılan bir kadındır. Süreyya Azra’nın müvekkilidir.

evlilik hakkında her şey dizisinde süreyya karakteri ile

Selen Uçer (Songül)

Alpay’ın eşidir.evlilik hakkında her şey dizisinde songül karakterine Selen Uçer hayat verecek. Alpay'ın eşidir.

Bülent Alkış (Alpay)

Alpay zengin bir iş adamıdır eşinden boşanmak için Azra ile çalışır ancak Azra Alpay’ın avukatı olmak istemez.  Bülent Alkış evlilik hakkında her şey dizisinde Alpay karakteri ile yer alacaktır.

Tuğçe Ersoy (Elçin)

Elçin Songül’ün en yakın arkadaşıdır. Elçin’in Alpay ile uzun yıllardır devam eden bir yasak ilişkisi vardır. Elçin’in eşi Mithat ölünce artık Alpay ile arasında kimsenin olmasını istemez ve Alpay’ın eşi Songül’den boşanmasını ister. evlilik hakkında her şey dizisinde elçin karakterine Tuğçe Ersoy hayat verecek

Sinem Uslu Öztürk (Melisa)

Sinem Öztürk Uslu 9 Ocak 1985 doğumludur ve 36 yaşının içindedir. Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü mezunu olan Sinem Uslu Öztğrk daha önce Arka Sıradakiler de Gamze ve Son olarak Menajerimi Ara dizisinde Sinem karakteri ile yer almıştır. Sinem Uslu Öztürk Mustafa Uslu ile evlidir.

Sinem Uslu Öztürk Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde ünlü şarkıcı Melisa olarak yer alacaktır.blank

Engin Hepileri

Melisa’nın eşi blank

Mehmet Aybars Kaya

Melisa’nın oğlu

blank

Sevcan Yaşar (Neyran)

Neyran Yıldırım’ın eski eşidir. Neyran Yıldırım’a aşıktır; ancak Yıldırım’ın aklında her zaman Azra olduğu için bir türlü mutlu olamamıştır.sevcan yaşar evlilik hakkında her şey dizisinde neyran karakteri ile yer alacak

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Konusu: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinde evlilik hakkında farklı düşünen dört avukat kadının hikayesi anlatılacak. Dizi de avukatların aile, aşk, sadakat ve boşanma hukukunun kirli düzeni anlatılacak.  Karaktereri bir birlerinden farklı dört  kız kardeş bir yandan İstanbul’da İstanbul’a alışmakta zorluk çekerken bir yandan da aldıkları davaları kazanmak için gece gündüz çalışır. Kardeşlerin hayatı, 30 yıldır haber almadıkları babalarının ortaya çıkması ile alt üst olur. Yıllar sonra bir araya gelen baba ve kızları geçmiş ile yüzleşmek zorunda kalır.

Evlilik Hakkında Her Şey Senaristleri: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin senaryosunu Seda Çalışır ile Toprak Karaoğlu yazacak.
Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Yönetmeni: Evlilik Hakkında Her Şeydizisini başarılı yönetmen Yusuf Pirhasan yönetecek.
Evlilik Hakkında Her Şey Hangi Diziden Uyarlama: Evlilik Hakkında Her Şey dizisi The Split dizisinden uyarlanacak.
Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Kanalı: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin kanalı belli oldu. Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yeni sezonda Fox Tv ekranlarında izleyicisi ile buluşacak.

Evlilik Hakkında Her Şey dizisi yapımcısı: Evlilik Hakkında Her Şey dizisinin yapımcısı MF Yapım olacak. MF Yapım son olarak Sen Çal Kapımı dizisini hazırlamıştı. Hatırlanacağı üzere yapımcısı Asena Bülbüloğlu 2021 sezonu için yine Fox TV’de Mahkum isimli bir dizi hazırladığını duyurmuştu. Mahkum dizisinin erkek başrol oyuncusu ise son olarak Mucize Doktor’da yer alan Onur Tuna olmuştu.

Evlilik Hakkında Her Şey Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi 2021 (1 Yorum)

  1. Yaaa bu ne biçim haber küçücük çocuğu 20 yaşında yazmissiniz (evlilik hakkında herşey eren daha 10 yaşında çocuk)şükrü Yavrucuk da 1961 doğumlu yazıp 49 yaşına indirmişsniz bravo😂