Aşk Taktikleri Oyuncuları Vizyon Tarihi Konusu

Aşk Taktikleri filmi 11 Şubat 2022 Netflix ekranlarında olacak. Aşk Taktikleri oyuncuları arasında ise Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız da yer alacak. Aşk Taktikleri filminin çekimleri ise 30 Haziran’da 2021 de İstanbul’da yapıldı.

Aşk Taktikleri Vizyon Tarihi: Aşk Taktikleri vizyon tarihi belli oldu. Aşk Taktikleri 11 Şubat 2022 de Netlix ekranlarında yayınlanacak.

Aşk Taktikleri  Konusu: Aslı, internette aşk taktiklerini veren blog yazarıdır. Aslı o kadar çok erkek tanımıştır ki artık erkekleri çözdüğüne emindir. Moda tasarımcısı olarak hayatını kazanan Aslı Kerem’i tanıyınca bildiği gerçekleri şaşıracaktır. Kerem ise kadınlara asla güvenmeyen genelde kısa süreli ilişkiler yaşayan, oldukça çapkın bir reklamcıdır. Kerem ile Aslı bir birlerinden habersiz birbirlerini ayarlayacaklarına dair arkadaşları ile iddiaya girer ancak ikisi de gerçek aşkı bir birlerinde bulacaktır.

Aşk Taktikleri Oyuncuları

Demet Özdemir (Aslı)

Demet Özdemir 26 Şubat 1992 de Kocaeli doğumludur ve 29 yaşında olan Demet Özdemir sektöre dansçı olarak başlamıştır. Son dönemde Erkenci Kuş ve Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile ünü dünyaya yayılan Demet Özdemir ilk oyunculuğa ise Sana Bir Sır Vereceğim ve Kurt Seyit ve Şura dizileri ile başlayan Demet Özdemir ilk başrol deneyimini ise Çilek Kokusu ve No:309 dizileri ile yaşamıştır. Demet Özdemir, 1,70 boyunda ve 56 kilo ağırlığındadır. Demet Özdemir oyuncu ve şarkıcı Oğuzhan Koç ile sevgilidir.

Aşk Taktikleri dizisinde Aslı güzel ve akıllı bir kızdır. Arkadaşlarına aşk taktikleri veren Aslı Kerem’i kendine aşık etmek için bir iddiaya girer; ancak Kerem Aslı’nın bildiği gibi bir adam değildir. Aslı Yıldırım 28 yaşındadır ve baş tasarımcıdır. Tasarım eğitimini Milano’da almıştır. 

Demet Özdemir Aşk Taktikleri oyuncuları arasında yer alacak partneri ise Şükrü Özyıldız

Şükrü Özyıldız (Kerem AKSOY)

Şükrü Özyıldız ilk kez bir proje de Demet Özdemir ile partner olacaktır. Şükrü Özyıldız 1988 İzmir  doğumludur ve 33 yaşının içindedir. Ege Üniversitesi İşletme bölümü mezunu olan Şükrü Özyıldız Kafes dövüşleri ile sektöre girmiştir. Benim Hala Umudum Var ve Tatlı Küçük Yalancılar, Kış Güneşi, Çoban Yıldız, Şeref Meselesi ve Nefes Nefese gibi diziler ile sürekli yükseliş yaşayan Şükrü Özyıldız son olarak Akıncı dizisinde başrolde yer almıştır. Şükrü Özyıldız Müzikçi Huri Murphy ile aşk yaşamaktadır. Şükrü Özyıldız 1.91 m boyunda ve 82 kg ağırlığındadır.

Kerem iyi yemek yapan; yakışıklı ve zengin bir çocuktur. Kerem kadınları artık tam anlamıyla tanıyan ve istediği kadını ayarlayabileceğini düşünen akıllı bir adamdır; ancak Aslı’ya gerçekten aşık olur. 

Doğukan Polat (Emir)

Söz ve Seferin Kızı dizileri ile tanınan Doğukan Polat Emir karakteri ile Aşk Taktikleri filminde kendini gösterecek.

Emir Kerem’in arkadaşıdır. Kerem ile aynı reklam firmasında çalışırlar. Emir evlidir. 

blank

Atakan Çelik (Tuna)

Atakan Çelik Aşk Taktikleri filminde Tuna karakterine hayat verecek.

Aşk Taktikleri dizisinde Tuna Kerem’in iş arkadaşıdır. Kerem ile aynı reklam firmasında çalışırlar. Tuna kızlar tarafından sürekli terk edilen  bekar bir gençtir.  Tuna Kerem’in reklam kampanyasını elinden almıştır. Bunu geri vermek için Kerem ile iddiaya girer ve Kerem’in bir kızı kendine aşık edemeyeceğini söyler. Tuna Aslı’nın arkadaşı Cansu’ya aşık olur. 

blank

Özgür Ozan (Servet)

Arka Sokaklar dizisi ile tanınan Özgür Ozan Aşk Taktikleri filminde Server karakterine hayat verecek.

Servet Koral Koral holdingin patronudur. Aslı’nın patronudur Aslı’yı elde etmek ister. 

blank

Yasemin Yazıcı (Meltem)

Yasemin Yazıcı Aşk Taktikleri filminde Meltem karakteri ile yer alacak. Meltem Aslı’nın arkadaşıdır.

Meltem Kerem’e aşık bir kızdır. Servet’in kızıdır. 

blank

Deniz Baydar (Cansu)

Deniz Baydar Cansu karakteri ile Aşk Taktikleri dizisinde boya gösterecek.

Cansu Selam verdiği her adama aşık olan bekar bir kadındır. Aslı’nın yakın arkadaşıdır. Tuna’ya aşık olur.

blank

Hande Yılmaz (Ezgi)

Hande Yılmaz Ezgi karakteri ile aşk Taktikleri filminin kadrosunda yer alacak.

Aşk Taktikleri dizisinde Ezgi Aslı’nın sevdiği bir arkadaşıdır. 

blank

Ecem Atalay (Hande)

Ecem Atalay 1999 İstanbul doğumludur ve 23 yaşının içindedir. Dizi ve sinema oyuncusu olan Ecem Atalay Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Medya İletişim bölümü mezunudur. Sol Yanım ve Gençliğim Eyvah dizileri Ecem Atalay’ın yer aldığı önemli projelerdir.

Ecem Atalay Aşk Taktikleri dizisinde Aslı’nın yakın arkadaşı olarak yer alacak. 

Ecem Atalay  Aşk taktikleri dizisinde Aslı'nın arkadaşı olarak yer alacak

Aşk Taktikleri Tanıtım Fragmanı