İçimizden Biri Nerede Çekiliyor? İçimizden Biri Dizi Seti Nerede?

Daha önce Seferin Kızı dizisinin çekimlerinin yapıldığı Marmaris’e yeni bir set daha kuruluyor. İçimizden Biri Nerede Çekiliyor? İçimizden Biri Dizi Seti Nerede? sorusunun cevabı Marmaris olacak. Daha önce Ordu da Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisini çeken ve büyük bir başarıya imza atan Süreç Film İçimizden Biri dizisini de Marmaris’te çekecek.

İçimizden Biri dizisi yapımcısı Ersoy Güler yine bölgesel bir komedi olarak tasarladığı diziyi bu seferde Ege komedyası olarak çekecek. Son dönemde çok sevilen Ege komedisi türünün yeni temsilcisi olacak İçimizden Biri dizisinin bir çok yönü ile Güzel Köylü dizisine benzemesi ve aynı başarısı göstermesi bekleniyor. Bilindiği üzere Güzel Köylü dizisi de Muğla’nın Yatağan ilçesinde gerçekleşmişti.

İçimizden Biri dizisinin de çekimlerinin yapılacağı Marmaris’te son dönemde Netflix’in Andropoz dizisi çekilmiş ve izleyicinin beğenisini kazanmıştı.

İçimizden Biri dizisinin oyuncuları temmuz sonunda Marmaris’te kendileri için ayrılan otele gelmeye başlayacaklar ve İçimizden Biri  dizisinin çekimleri temmuz sonunda Marmaris’te başlayacak. İçimizden Biri dizi seti sadece Marmaris’e kurulmayacak kimi sahneler için İstanbul ve Muğla’ya da setler kurulacak; ancak genel çekimler Muğla’nın İncisi Marmaris’te gerçekleşecek. İçimizden Biri dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter listesi için tıklayınız. İçimizden Biri Oyuncuları

İçimizden Biri Nerede Çekiliyor?

İçimizden Biri Nerede Çekiliyor? sorusunun cevabı Marmaris olacak. Marmaris merkez ve köylerinde İçimizden Biri dizisi çekimleri yapılacak.

İçimizden Biri Dizi Seti Nerede?

Marmaris’e tatile giden bir çok tatilci için Marmaris çok tanıdık geldi İçimizden Biri Dizi Seti Nerede? diye sormaya başladı. Evet tahmin ettiğiniz gibi İçimizden Biri dizi seti Marmaris merkezde.

içimizden biri nerede çekiliyor muğla Marmariste çekiliyor.

 

Tavsiye

Hakime Hanım Oyuncuları