İçimizden Biri Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

İçimizden Biri oyuncularından ilki belli oldu. Son olarak Kuzey Yıldızı Aşk dizisinde yer alan Gizem Güneş tahminlerimize  göre İçimizden Biri dizisinin ilk oyuncusu olacak gibi.

İçimizden Biri yapımcısı Süreç Film olacak. İçimizden Biri yönetmeni Ersoy Güler olurken İçimizden Biri senaristi ise yine Ersoy Güler olacak. Ersoy Güler İçimizden biri dizisini hem yazacak hem de yönetecek.

İçimizden Biri konusu ise İçimizden Biri dizisinde Adam ve Havva’nın hikayesi anlatılacak. Adam karakteri İrlandalı Ortodoks bir ailenin oğlu olacak ve dizi de Adam’ın ve ailesine yabancı oyuncular hayat verecek. Havva ise dinine ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan bir Türk kızına hayat verecek.

İçimizden Biri Oyuncuları

Gizem Güneş

Aldığımız haberlere göre İçimizden Biri oyuncuları arasında Gizem Güneş de yer alabilir. 4N1K serisinde hayat verdiği Bade karakteri ile tanınan Gizem Güneş 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir.  26 yaşında olan Gizem Güneş 2017 de İçimde ki Fırtına dizisi tanınmaya başlamıştır. Marmara Üniversitesinde Fransızca Öğretmenliği mezunu olan Gizem Güneş İstanbul Teknik Üniversitesinde konservatuvar kurslarına almıştır. Her Şey Yolunda Merkez filmi ile çıkışını sürdüren Gizem Güneş’in ünlü olması yine Ersoy Güler dizisi olan Kuzey Yıldızı aşk dizisi ile olmuştur. Gizem Güneş’in bilinen bir sevgilisi yoktur. Gizem Güneş 1.70 cm boyunda ve 52 kg’dır.

içimizden biri oyuncuları arasında gizem güneş de yer alabilir

Renan Bilek

Geçen sezon yazın Çatı Katı Aşk isimli yaz dizisinde Celal karakteri ile yer alan Renan Bilek şimdi de İçimizden Biri Oyuncuları arasında yer alacak. Daha önce Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Kamil karakteri ile tanınan Renan Bilek daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Yeşil Deniz gibi dizilerde yer almıştı.  1968 İstanbul doğumlu olan Renan Bilek Galatasaray Lisesi mezunudur. 53 yaşında olan Renan Bilek aynı zamanda güzel sesi ile de sosyal medyada yer almaktadır.

renan bilek içimizden biri oyuncuları arasında kendisine baba olarak yer buldu