İçimizden Biri Oyuncuları Yapımcısı Yönetmeni Senaristi

İçimizden Biri oyuncularından ilki belli oldu. Bora Akkaş, Mustafa Avkıran, Renan Bilek ve Derya Alabora İçimizden Biri oyuncuları arasında yer alacak. İçimizden Biri dizisi 12 eylül pazar akşamı Show Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak.

İçimizden Biri yapımcısı Süreç Film olacak. İçimizden Biri yönetmeni Ersoy Güler olurken İçimizden Biri senaristi ise yine Ersoy Güler olacak. Ersoy Güler İçimizden biri dizisini hem yazacak hem de yönetecek.

İçimizden Biri konusu ise İçimizden Biri dizisinde Adam ve Havva’nın hikayesi anlatılacak. Adam karakteri İrlandalı Ortodoks bir ailenin oğlu olacak ve dizi de Adam’ın ve ailesine yabancı oyuncular hayat verecek. Havva ise dinine ve geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olan bir Türk kızına hayat verecek.

İçimizden Biri Oyuncuları

Bora Akkaş (Adam Willson)

Bora Akkaş İçimizden Biri dizinin erkek başrol oyuncusu oldu. 1990 yılında İstanbul da dünyaya gelen Bora Akkaş 31 yaşının içindedir. Gitarist olarak sektöre gören ancak oyuncu olarak sevilen Bora Akkaş geçen sezon Tutunamayanlar dizisinde yer alan 2020 de ise Sen Hiç Ateş Böceği Gördün mü filminde yer akan Bora Akkaş şimdi de Hakan karakteri ile Yeşilçam dizisi kadrosunda yer alacak. Geniş Aile dizisinin Zekai’si olarak tanınan Bora Akkaş son dönemde Dengi Dengine ve Kurşun, Yeşilçam ve Tövbeler Olsun  gibi dizilerde yer almıştır. Oyuncu Seda Türkmen ile evlidir. 1.78 metre boyunda, 71 kilo ağırlığındadır.

Adam Williams aslen İrlandalı olsa da Maramaris’ta doğmuş ve büyümüştür. Adem’in aklına hiç bir zaman kötülük gelmez o dünyaya iyiliği yaymak için gelmiştir; Havva’ya çok aşıktır. 

Özge Yağız (Havva Aladağ)

10 Nisan 1997 doğumlu olan Özge Yağız 22 yaşındadır. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi ve No10Studios da oyunculuk eğitimi alan Özge Yağız son dönemde Yemin, Adını Sen Koy ve Sol Yanım gibi dizilerde rol almıştır. İçimizden Biri oyuncuları arasında yer alacak Özge Yağız Adını Sen Koy dizisi ile ünlü olmuştu.

Havva Aladağ ailesinin en kıymeti kızıdır. Adam denen bir İrlandalı ile tanışır. Havva aşık olması gereken son kişiye aşık olmuştur ve bu evliliğe ailesinin izin vermesi imkansızdır; Havva da aşkını saklamaya çalışır ancak bu hiç kolay olmayacaktır. 

Benian Dönmez (Adile Aladağ)

Son dönemde Bay Yanlış ve Sol Yanım dizilerinde yer alan EDHO dizisi ile ünlenen Benian Dönmez daha önce de Afili Aşk dizisinde yer almıştı. 3 Mart 1965 Ankara doğumlu olan Benian Dönmez tiyatrodan dizilere Aslan Ailem dizisi ile kesin geçiş yapmıştır. Benian Dönmez 1.65 metre boyunda, 71 kilo ağırlığındadır.

İçimizden Biri dizisinde Adile Havva’nın annesidir. Ilımlı bir annedir. Evde Adile varsa problem yoktur; bu zamana kadar kocası Hacı Hünkar ile kızlarının arasını bulmaya çabalamıştır; Adem hayatlarına girene kadar da başarılı olmuştur.  

blank

Renan Bilek (William Willson)

Geçen sezon yazın Çatı Katı Aşk isimli yaz dizisinde Celal karakteri ile yer alan Renan Bilek şimdi de İçimizden Biri Oyuncuları arasında yer alacak. Daha önce Yeni Gelin dizisinde hayat verdiği Kamil karakteri ile tanınan Renan Bilek daha önce Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Yeşil Deniz gibi dizilerde yer almıştı.  1968 İstanbul doğumlu olan Renan Bilek Galatasaray Lisesi mezunudur. 53 yaşında olan Renan Bilek aynı zamanda güzel sesi ile de sosyal medyada yer almaktadır.

William Adem’in babasıdır. Marmaris’te bir bir kilise de Papaz olarak görev yapar. Yumuşak huylu bir adamdır ama oğlunun bir Müsliman ile evlenmesini istemez. 

renan bilek içimizden biri oyuncuları arasında kendisine baba olarak yer buldu

Mustafa Avkıran (Hacı Hünkar Aladağ)

Yeni Gelin dizisinin Kalender Ağası Mustafa Avkıran 1963 Gaziantep doğumludur ve 58 yaşının içindedir. Mustafa Avkıran Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. İlk olarak İstanbul Devlet Tiyatrosu’nda çalışan Mustafa Avkıran sayısız sinema filmi ve tiyatro oyununda yer almıştır. Bir çok izleyici Kınalı Kar dizisi ile ilk olarak tanıdığı Mustafa Avkıran son olarak Azize ve Çukur dizilerinde de yer almıştır. Mustafa Avkıran İçimizden Biri oyuncuları arasında yer bulacak.

Aladağ ailesinin babasıdır. Kuralları olan sinirli bir adamdır. 3 kızı vardır ama en çok Havva’yı sever; çünkü o bu zamana kadar hiç hata yapmamıştır. Havva bir gün gelip de Hacı Hünkara Hristiyan bir damat ile evleneceğini söyleyince Hacı Hünkar bu evliliğe asla izin vermeyecektir. 

blank

Derya Alabora (Eva Willson)

Son dönemde dijital projelere ağırlık veren Derya Alabora Uğur Yücel’in eski eşidir kızlık soyadı Harputçu’dur; ancak teyzesinin soy adını kullanmaktadır. Bursa Devlet Tiyatrosunda oyunculuğa başlayan Derya Alabora bir çok izleyici tarafından Deliha filmine kadar tanınmamıştır. Acil Aşk Aranıyor, Ateş Böceği ve İyi Günde Kötü Günde Derya Alabora’nın son dönemde yer aldığı dizilerdir.

Adem’in annesi. Katolik  olan Eva özü sözü bir sert bir kadındır. Oğlu Adem’i çok sever ve onun kararlarını destekler ama oğlunun bir Müslüman ile evlenmesine izin vermeyecektir. 

blank

Asuman Dabak (Büklüm Tatlı)

Büklüm Bahtiyar’ın eşi; Hacı Hünkar’ın da kardeşidir. Tam bir görümce olan Büklüm Adile’ye hayata zindan eder. Dedikodu Büklüm’ün eşidir. Görünüşüne çok önem verir.Asuman Dabak içimizden biri dizisinde Büklüm Tatlı karakteri ile yer alacak

Faruk Akgören (Bahtiyar)

Büklüm’ün eşi olan Bahtiyar serseri bir tiptir. Alkol alınca kendini kaybeder. Hacı Hünkar ile ve eşi Büklüm ile hiç anlaşamazFaruk Akgören hayat verir bahtiyar büklümün eşidir

Deniz Cengiz (Hanım Gürler)

Hanım Gürbüz’ün eşidir. Cilveli bir kadındır. Saman altından su yürütmeyi iyi bilen Hanım zehri şerbet diye verir de kimse fark etmez. Havva’nın en büyük ablasıdır. Havva’ya hiç benzemez. Deniz Cengiz içimizden biri dizsinde Hanım Gürler karakteri ile yer alacak

Burak Satıbol (Gürbüz Gürler)

Gürbüz hanımın eşidir. Hacı Hünkar’ın büyük damadı olan Gürbüz iç güve olarak konakta kalır. Yalaka bir tiptir; çok şey söylese de hiç bir şeyi yapamaz. Burak Satıbol içimizden biri dizisinde Gürbüz Gürler karakteri ile yer alacak

Nil Kılınçoğlu (Petek)

Nil Kılınçoğlu İçimizden Biri dizisinde Petek karakterine hayat verecektir. Cem Ajans’ın oyuncusu olan Nil Kılınçoğlu 6 – 7 yaşları arasındadır. Ata binmeyi ve yüzmeyi çok seven Nil Kılınçoğlu ilk kez İçimizden Biri dizisinde oyunculuk deneyimi yaşayacaktır.

Petek Gürbüz ile Hanım’ın kızıdır. 

Nil Kılınçoğlu İçimizden biri dizisinde Petek karakterine hayat verecek

Ceren Yalazoğlu Karakoç (Hatun Güler)

Hatun Havva’nın ablasıdır. Hulisi ile evlidir. Hulisi artık eşinden illallah etmiştir. Eli maşalı bir tiptir. Bir çok sıkıntıyı o çıkarsa da her zaman gizlenmeyi iyi bilir. Ceren Yalazoğlu Karakoç içimizden biri dizisinde Hatun Güler olarak karşımıza çıkacak

Korhan Herduran (Hulusi Herduran)

Hulisi temiz kalpli saf bir adamdır. Karısı Harun’a deliler gibi aşıktır. Korhan Herduran içimizden biri dizisinde Hulusi Herduran karakterine hayat verecek

Hira Nur Eyigün

Hira Nur Eyigün de Nil Kılınçoğlu gibi İçimizden Biri dizisinin çocuk oyuncuları arasında yer alacak. LEyla Şirin Ajans İzmir’in oyuncularından biridir. İlk kez İçimizden Biri dizisi ile izleyicisi karşısına çıkacak.

Hulusi ile Hatun’un kızı

Hira Nur Eyigün İçimizden Biri dizisinde çocuk oyuncu olarak yer alacak

Ozan Can Yiğit (Bahri)

Ozan Can Yiğit Çok Güzel Hareketler İki de ki üstün komedi performansı ile akıllara kazınmıştır. 1993 Ankara doğumlu olan Ozan Can Yiğit 28 yaşındadır. Ekşi Elmalar” ve “Tatlım Tatlım” filmlerinde kamera karşısına geçmiştir.

İçimizden Biri dizisinde Bahri karakteri Adem ile Havva’nın arkadaşlarıdır; Havva ile Adem’in evlenmesi için onlara yardım eder. Teologtur; teoloji eğitimi almıştır; zeki bir gençtir. Bahri aşka inanır. 

blank

Metin Çanak (İmam)

Metin Çanak dizi ve tiyatro oyunculuğunun yanı sıra aynı zamanda da şarkıcıdır. 1.77 cm boyunda ve 70 kg ağırlığında olan Metin Çanak seslendirdiği şarkılara kliplerde çekmiştir.

İmam Adem ile Havva’nın nikahını kıyar ve Adem’i Müslüman yapar. 

blank

 

Dizide Yer Alamayacak Oyuncular

Gizem Güneş

Aldığımız haberlere göre İçimizden Biri oyuncuları arasında Gizem Güneş de yer alabilir. 4N1K serisinde hayat verdiği Bade karakteri ile tanınan Gizem Güneş 1995 yılında İstanbul da dünyaya gelmiştir.  26 yaşında olan Gizem Güneş 2017 de İçimde ki Fırtına dizisi tanınmaya başlamıştır. Marmara Üniversitesinde Fransızca Öğretmenliği mezunu olan Gizem Güneş İstanbul Teknik Üniversitesinde konservatuvar kurslarına almıştır. Her Şey Yolunda Merkez filmi ile çıkışını sürdüren Gizem Güneş’in ünlü olması yine Ersoy Güler dizisi olan Kuzey Yıldızı aşk dizisi ile olmuştur. Gizem Güneş’in bilinen bir sevgilisi yoktur. Gizem Güneş 1.70 cm boyunda ve 52 kg’dır.

içimizden biri oyuncuları arasında gizem güneş de yer alabilir

Yorum yaz