Kor Oyuncuları (Tam Liste Kor Dizisi Oyuncu Kadrosu)

Atv’nin yeni dizisi Kor’un oyuncuları belli oldu. Kor dizisinin oyuncu kadrosunda Oktay Kaynarca, Işıl Yücesoy, Birce Akalay, Eren Vurdem ve Hakan Karahan yer alacak.

Kor dizisinin yapımcılığını Güzel Adamlar, yönetmenliğini Onur Tan üstlenirken Kor dizisinin senaristliğini Alican Yaraş üstlenecek. Çekimleri temmuz 2022 de başlayacak Kor dizisinin eylül 2022 de izleyicisi ile buluşması planlanıyor.

Kor Oyuncuları

Oktay Kaynarca

Oktay Kaynarca Kor dizisi erke başrol oyuncusu olacak. 27 Ocak 1965 Malatya doğumlu olan Oktay Kaynarca 57 yaşındadır. Kurtlar Vadisi dizisinin Süleyman Çakır’ı olarak tanınan Oktay Kaynarca son olarak 6 sezon süren Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde yer almıştır. İstanbul Üniversitesinde Tiyatro eğitimi alan Oktay Kaynarca 87 kg ağırlığında ve 175 cm boyundadır. Oktay Kaynarca son dönemde Gizem Acar isimli genç bir bayan ile aşk yaşamaktadır.

oktay kaynarca Kor dizisi Oyuncuları arasında yer alacak ve dizi de bir mafya babası olacak

Birce Akalay

Güzel oyuncu Birce Akalay Kor oyuncuları arasında yer alacak. Kor dizisinde Oktay Kaynarca ile başrolü paylaşacak olan Birce Akalay 1984 yılında İstanbul da doğmuştur. 38 yaşında olan Birce Akalay Haliç Üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur. Küçük Ağa dizisi ile başarılı bir performans sergileyen deneyimli oyuncu son dönemde televizyondaEvli ve Öfkeli, Hayat Bazen Tatlıdır, Siyah Beyaz Aşk ve Babil gibi işlere imza atmış her bir işinde de başarıya ulaşmıştır. Son olarak Kuş Uçuşu  ve Mezarklı gibi dijital işlerde yer alan birce Akalay 1.73 boyunda ve 53 kilo ağırlığındadır. Birce Akalay ilk evliliğini Murat Ünalmış ikinci evliliğini ise Sarp Levendoğlu ile yapmıştır. Birce Akalay şuanda bekardır ve Erdem Hamza ile sevgilidir.

birce akalay kor oyuncuları arasında yer alacak ve Kor dizisinde Okay Kaynarca'nın eşi olacak

Eren Vurdem

Son dönemde Kuruluş Osman, Sadakatsiz ve Söz gibi Türkiye’nin en büyük dizilerinde başrolde yer alan Eren Vurdem Oktay Kaynarca ile birlikte Kor dizisi başrol oyuncusu olarak yer alacak. 7 Ekim 1988 doğumlu olan Eren Vurdem 34 yaşındadır. İnadına Aşk isimli yaz dizisi ile oyunculukta ilk çıkışını yakalayan Eren Vurdem Kuruluş Osman dizisinin Konuralp’i olarak milyonların sevgilisi olmuştur. Eren Vurdem 1.78 m boyunda ve 75 kg ağırlığındadır. Eren Vurdem bekardır.

Eren Vurdem kor dizisi erkek başrol oyuncusu olacak. Eren Vurdem farklı bir karakter ile dizi de yer alacak

Işıl Yücesoy

Amerika’da yaşayan Işıl Yücesoy Kor oyuncuları arasında yer alabilmek için Türkiye’ye dönecek. 1945 yılında Kırklareli’nde dünyaya gelen Işıl Yücesoy  77 yaşının içindedir.  1.68 cm boyunda 73 cm boyunda Işıl Yücesoy Ankara Devlet Konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. 1 kız çocuğu annesi olan Işıl Yücesoy özellikle Aşk ve Mavi dizisinde hayat verdiği Refika karakteri ile akıllara kazınmıştır. Işıl Yücesoy kor oyuncusu olarak dizi de bir anneye hayat verecek

Hakan Karahan

Yasak Elma dizisinin Nadir’i olarak tanınan Hakan Karahan Kor dizisi oyuncu kadrosunda kendisine yer buldu. Hakan Karahan son dönemde Sen Çal Kapımı  ve Kadın dizilerinde yer almıştır. Hakan Karahan 1960 İstanbul doğumludur ve 62 yaşındadır. Robert Kolej’i mezunu olan Hakan Karahan üniversite eğitimini Miami de işletme üzerine almıştır. Bir dönem ses sanatçısı Candan Erçetin ile aşk yaşayan Hakan Karahan 1.83 cm boyunda ve 80 kg ağrılığındadır. Hakan Karahan kor oyuncu kadrosunda bir baba olarak yer alacak

2022 2023 yeni sezonunda yeni başlayacak diğer yeni sezon diziler için tıklayınız 2022 Dizileri