Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Oyuncuları

Netflix’in yeni dizisi Biz Kimden Kaçıyorduk Anne oyuncuları belli oldu. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinin başrol oyuncusu Melisa Sözen oldu. son olarak Alya karakteri ile Kırmızı Oda dizisine damga vuran Melisa Sözen olacak. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne yapımcısı 1441 Productions olurken Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisini Perihan Mağden’in “Biz Kimden Kaçıyorduk Anne” adlı kitap uyarlanacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne senaristi Ertan Kurtulan olurken Biz Kimden Kaçıyorduk Anne yönetmeni ise Ceylan Özgün Özçelik olacak. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Konusu: Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisinde bir anne kızın travmatik hikâyesini anlatılacak.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi toplamda 8 bölüm olarak çekilecek. Biz Kimden Kaçıyorduk Anne  dizisi nerede çekiliyor diye soranlara Biz Kimden Kaçıyorduk Anne dizisi Kapadokya’da çekiliyor.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Oyuncuları

Melisa Sözen

Melisa Sözen 6 Temmuz 1985 de İstanbul da dünyaya gelmiştir. 36  yaşında olan Melisa Sözen Nilgün Belgin tarafından daha çocuk yaşta keşfedilmiştir. Daha önce Alican Yücesoy ile evlenen Melisa Sözen şuanda Harun Tekin ile sevgilidir. Daha önce Netflix’e 7 Yüz dizisi ile iş yapan Melisa Sözen dijital dizilerde ki başarısını Alef dizisi ile sürdürmüştür. Melisa Sözen son dönemde Hayat Şarkısı ve Kırmızı Oda dizilerinde yer almıştır. Melisa Sözen 1.69 metre boyunda 54 kilo ağırlığındadır.

Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Oyuncuları Melisa Sözen oldu

Birand Tunca

Birand Tunca da Biz Kimden Kaçıyorduk Anne kitabından uyarlanan yeni dizinin kadrosuna dahil oldu.Birand Tunca 2022 resimleri

Deniz Karaoğlu

Görüş Günü Kadınları ve 8. Gün dizilerinde yer alan Deniz Karaoğlu Biz Kimden Kaçıyorduk Anne Oyuncuları arasında yerini aldı.

Deniz Karaoglu