Özge Demirtel Kimdir? Ada Masalı Biricik

Özge Demirtel  Ada Masalı dizisinde Biricik karakterine hayat verecek. Özge Demirtel ilk oyunculuk deneyimini Ada Masalı dizisi ile yaşayacak. Peki Özge Demirtel Kimdir? İşte Özge Demirtel ile ilgili merak edilenler.

Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaşacağı Star TV’nin yaz dizisi Ada Masalı dizisinde harika bir karakter ile Özge Demirtel  de izleyicisi karşısına çıkacak. Oyuncu kadrosunda Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, İpek Tenolcay ve  Cem Anıl Kenar gibi usta isimlerin yer aldığı dizi de bir çok genç ve ismi duyulmamış oyuncu da yer alacak.

Ada Masalı dizisinde Biricik karakteri için yapılan oyuncu seçmelerini kazanan isimlerden biri olan Özge Demirtel İnstagram @ozge.dt kullanıcı adı ile yer almaktadır. İnstagramda 1300 takipçisi olan Özge Demirtel geleceğin yıldız oyuncu adayları arasında gösterebileceğimiz kadar güzel ve yeteneklidir. Özge Demirtel Kimdir?

Ozge Demirtel oyuncu

Özge Demirtel Kimdir?

Özge Demirtel Kimdir? Özge Demirtel ilk olarak Gökhan Türkmen’in sır isimli klibinde oynayarak oyunculuğa ilk adımı atmış sonrasında da oyunculuğu severek oyunculuk kariyeri için çalışan Özge Demirtel Ada Masalı dizisi ile ilk kez dizi oyunculuğu deneyimi yaşayacaktır. Yüzmeyi, dalmayı ve hayvanları çok seven Özge Demirtel seyahat etmeyi de çok sevmektedir.

Özge Demirtel kaç yaşında? Özge Demirtel’in şuanda yaşını bilmesekte 20’li yaşların sonunda olduğunu söyleyebiliriz. Özge Demirtel’in sevgilisi kimdir? Özge Demirtel’in açıkladığı ve bilinen bir sevgilisi yoktur.

Ozge Demirtel reismleri

Ada Masalı Biricik Kimdir?

Ada Masalı dizisinde Biricik karakteri Haziran’ın en yakın arkadaşıdır. Haziran ile aynı şirkette çalışan Biricik Haziran’ı çok iyi tanır. Erkeklere karşı ilgisi olan Biricik ada da Alper’e aşık olacaktır.

Yorum yaz