Kaderimin Oyunu Oyuncuları Kadrosu

3 Aralık Cuma 2021 de Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Kaderimin Oyunu oyuncuları belli olmaya başladı. Kaderimin Oyunu Oyuncu Kadrosunda Öykü Karayel Akın Akınözü ve Sarp Apak yer alacak.

üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut adında iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.

NGM Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmeni Emre Kabakuşak olurken senaristi ise Gül Abus Semerci olacak. Kaderimin Oyunu dizisinin34 etkileyici senaryosu ile çok konuşulacak.

kaderimin oyunu oyuncuları arasında Öykü Karayel ve Akın Akınözü yer alacak

Kaderimin Oyunu Dizisi Konusu

Kaderimin Oyunu dizisinde eşi tarafından terk edilen iki çocuklu bir annenin yaşadığı zorluklar anlatılacak. Dizi de üvey annesinin baskılarına dayanamayan Asiye daha 17 yaşında kaçarak Cemal denen adam ile evlenmiştir; aslında mutlu bir yuvaları olan Cemal ile Elifin Nergis ve Umut adında iki çocukları olur. Cemal kısa yoldan zengin olma hayalleri kurarken karşısına zengin bir kadın olan Helin çıkar ve Helin ile evlenerek her şeyi arkasında bırakır. İki çocuğu ile tek başına kalan Elif’in karşısına ise Mahir çıkar ve bir anda Elif’in de hayatı değişir.

Kaderimin Oyunu Oyuncuları

Öykü Karayel (Asiye)

Kaderimin Oyunu dizisi kadın başrol oyuncusu Öykü Karayel daha önce Bir Başkadır dizisinde başrolde yer almıştı. 20 Ağustos 1990 da İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu Öykü Karayel  31 yaşındadır. Daha önce Muhteşem İkili dizisinde yer alan Öykü Karayel Şarkıcı Can Bonomo evlidir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Öykü Karayel ilk olarak Kuzey Güney ve Kara Para Aşk gibi diziler ile ünlenmiştir. Öykü Karayel 1.63 metre boyunda, 51 kilo ağırlığındadır.

Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye 17 yaşında aşık olduğu adam Cemal’a kaçar. Cemal’den iki çocuğu olan Asiye’nin hayatında ki sıkıntılar bir türlü bitmez. Geçim sıkıntısı Asiye’nin evliliğini bitme noktasına getirir. 

Öykü Karayel kaderimin oyunu oyuncusu olacak dizi de kadın başrol olarak yer alacak

Akın Akınözü (Cemal)

Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü Kaderimin Oyuncu dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak. Ocak 1990 doğumlu olan Akın Akınözü 31 yaşındadır. Aslen Ankaralı olan Akın Akınöz sektöre Muhteşem Yüzyıl ve Arkadaşlar İyidir dizisi ile başlamıştır. Payitaht Abdulhamid ve Aslan Ailem Akın Akınözü’nün yer aldığı önemli dizilerdir. 1.80 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Akın Akınözü Sandra Pestemalciyan ile sevgilidir. Akın Akınözü Kaderimin Oyuncu oyuncu kadrosunda yer alacaktır.

Cemal Asiye’nin eşidir. Asiye ile olan evliliğinden 2 çocuğu olmuştur ama maddi sıkıntılar nedeniyle Cemal ile Asiye’nin evliliklerinde sıkıntılar çıkmıştır. 

Akın Akınözü kaderimin oyunu erkek başrol oyuncusu oldu

Sarp Apak

Sarp Apak 11 Kasım 1981 Diyarbakır doğumludur ve 40 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk dersleri alan Sarp Apak BKM Mutfak kadrosunda deneyim kazanmıştır. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya Sarp Apak’ın yer aldığı önemli dizilerdir. Sarp Apak 1,81 cm boyunda ve 77 kilo ağırlığındadır. Bengisu Uzunöz ile evli olan Sarp Apak 2021 de Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacaktır.

Sarp Apak kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak komedi yapacak dizi de

Nesrin Cavadzade

Yasak Elma dizisi ile kariyerinin zirvesini yaşayan Nesrin Cavadzade Kaderimin Oyunu Oyuncuları arasında yer alarak ilk kez bir televizyon dizisinde kadın başrol oyuncusu olarak yer alacak. Azerbaycan asıllı Türk oyuncu Nesrin Cavadzade 30 Temmuz 1982 doğumludur ve 39 yaşının içindedir. 28 yıldır Türkiye’de yaşayan Nesrin Cavadzade Marmara Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. Şahika Tekand Studio Oyunculuk eğitimi alan güzel oyuncu 170 cm boyunda ve 50 kg ağırlığınadır. Nesrin Cavadzade ile oyuncu Gökhan Alkan evlidir. Nesrin Cavadzade’yi bir çok izleyici daha önce yer aldığı Bizim Hikaye dizisi ile tanımaktadır.

Nesrin Cavadzade ile birlikte güçlü bir oyuncu kadrosu kurmak isteyen yapımcı NGM Medya bir çok deneyimli erkek başrol oyuncusuna da senaryo gönderdi. Kaderimin Oyunu Oyuncuları Kadrosu belli oldukça sayfamıza eklemeye devam edeceğiz. Kaderimin Oyunu Oyuncuları dizinin hikayesini çok beğenid nesrin cevadzade ise imza attı

Yeşim Gül

Son olarak Rukiye karakteri ile Arıza dizisinde yer alan Yeşim Gül daha önce de Yüzleşme dizisinde yer almıştı. 27 Mayıs 1966 doğumlu olan Yeşim Gül 55 yaşındadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Yeşim Gül’ün sosyal medyada Serdar Peçen ile ilişkisi olduğu yazmakta. Yeşim Gül Kaderimin Oyunu dizisinde başrolde yer alacak ve bir anneye hayat verecek

yeşim gül kaderimin oyunu oyuncuları arasında yer alacak

Esra Dermancıoğlu

Esra Dermancıoğlu 7 Aralık 1968 İstanbul doğumludur. Esra Dermancıoğlu son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almıştı. Gülse Birsel tarafından keşfedilen Esra Dermancıoğlu  Avrupa Yakası dizisi ile tanınmıştı. Daha sonra da Fatmagül’ün Suçu ne dizisinde yükselişini sürdüren Esra Dermancıoğlu daha önce Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Kırgın Çiçekler dizilerinde yer almıştı. esra dermancioglu

Kaan Çakır

Kaan Çakır da Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacak. Son olarak Benim Adım Melek dizisinde yer alan Kaan Çakır daha önce de Bodrum Masalı, Bir İstanbul Masalı ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştı. 1977 de İstanbul doğumlu olan Kaan Çakır 44 yaşındadır. kaan cakir

Meriç Aral

Son olarak Kırmızı Oda ve Söz dizilerinde yer alan Meriç Aral Kasım 1988 doğumludur ve  32 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesinde Hukuk fakültesi mezunu olan Meriç Aral Medcezir dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Bir dönem Yüksek Sosyete dizisinde de yer alan Meriç Aral Serkan Keskin ile sevgilidir. Meriç Aral 1.71 metre boyunda, 55 kilodur. meriç aral kaderimin oyunu oyuncusu olarak yer alacak dizinin kadın başrol oyuncusu olacak

Yıldırım Özcan (Umut)

Yıldırım Özcan İzmir Güzeli Ajansın oyuncusudur.

Asiye ile Cemal’in oğludur. Güler yüzlü tatlı dilli bir çocuktur. 

Yıldırım Özcan kaderimin oyunu dizisi oyuncusu oldu

Beste Ilgın İlkbahar

Beste Ilgın İlkbahar da Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. 20.07.2015 doğumlu olan 6 yaşında ki oyuncu Beste Ilgın İlkbahar daha önce Zümrüdüanka dizisinde Işık karakteri ile yer almıştır. Beste Ilgın İlkbahar oyuncu olarak kaderimin oyunu dizisi kadrosuna dahil oldu

Cemre Melis Çınar (Meral)

Cemre Melis Çınar Kaderimin Oyunu dizisinde Meral karakteri ile yer alacak. kefaret dizisine sonradan Avukat Berna karakteri ile yer alan Cemre Melis Çınar daha önce de Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi olarak yer almıştı.  13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan Cemre Melis Çınar 30 yaşınındır.

cemre melis çınar kaderimin oyunu dizisi oyuncu kadrosuna katıldı

Müfit Kayacan

1959 yılında Antalya da dünyaya gelen Müfit Kayacan 62 yaşındadır. Çukurova Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği mezunu olan Müfit Kayacan Cesur ve Güzel dizisinde tanınsa da son dönemde Alef, Zemheri, Aşk 101 ve Aşk Ağlatır dizilerinde yer almıştır. Müfit Kayacan Kaderimin Oyunu oyuncularından olacak ve dizide bir babaya hayat verecektir.

mufit kayacan kaderimin oyunu oyuncusu

Ülkü Duru

14 nisan 1957 İstanbul doğumlu olan Ülkü Duru  64 yaşındadır. Fransız lisesi mezunu olan Ülkü Duru İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. İştar Gökseven ile evli olan Ülkü Duru son dönemde Rol Arkadaşım 2 filminde ve Kızlarım İçin dizisinde yer almıştır.ulku duru

Iraz Akçam (Nergis)

Iraz Akçam 15 yıldır aktif olarak tiyatro yapan daha önce de Kayıt Dışı ve Karagül  gibi dizilerde oynasa da bir türlü ismini duyuramayan genç bir oyuncudur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü öğrencisi olan Iraz Akçam dizi de kadın başrolün kızı olarak yer alacak.

Asiye ile Cemal’in kızıdır. 

Iraz Akçam Kaderimin oyunu dizisinde NErgis karakteri ile yer alacak

Onur Bilge

Onur Bilge 1983 Tunceli doğumludur ve 38 yaşında olan Onur Bilge İzmir’de Güzel Sanatlar Fakültesine mezunudur. Son olarak Çalıkuşu, Kavak Yelleri ve Gamsız Hayat, Kırmızı Oda ve Gülperi Onur Bilge’nin yer aldığı önemli dizilerdir. Onur Bilge Kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak ve dizi de kötü bir karaktere hayat verecek

Onur Bilge kaderimin oyunu dizisi

Ayça Koptur

Ayça Koptur Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacak; ancak dizi de hayat vereceği karakter şuanda belli olmadı.

Ayça Koptur kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak