Kaderimin Oyunu Oyuncuları Kadrosu

3 Aralık Cuma 2021 de Star TV ekranlarında izleyicisi karşısına çıkacak Kaderimin Oyunu oyuncuları belli oldu. . Kaderimin Oyunu Oyuncu Kadrosunda Öykü Karayel Akın Akınözü ve Sarp Apak yer alacak.

Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye, zorlu geçen çocukluk döneminden sonra 17 yaşına gelince evden kaçma kararı alır. Cemal ile tanışan Asiye, onunla evlenir. Çiftin Nergis ve Umut adında iki çocuğu dünyaya gelir ama geçim sıkıntısı yaşanır ve bu evliliğe gölge düşer.

NGM Medya’nın yapımcılığını üstleneceği Kaderimin Oyunu dizisinin yönetmeni Emre Kabakuşak olurken senaristi ise Gül Abus Semerci olacak. Kaderimin Oyunu dizisi etkileyici senaryosu ile çok konuşulacak.

kaderimin oyunu oyuncuları arasında Öykü Karayel ve Akın Akınözü yer alacak

Kaderimin Oyunu Dizisi Konusu

Kaderimin Oyunu dizisinde eşi tarafından terk edilen iki çocuklu bir annenin yaşadığı zorluklar anlatılacak. Dizi de üvey annesinin baskılarına dayanamayan Asiye daha 17 yaşında kaçarak Cemal denen adam ile evlenmiştir; aslında mutlu bir yuvaları olan Cemal ile Elifin Nergis ve Umut adında iki çocukları olur. Cemal kısa yoldan zengin olma hayalleri kurarken karşısına zengin bir kadın olan Helin çıkar ve Helin ile evlenerek her şeyi arkasında bırakır. İki çocuğu ile tek başına kalan Elif’in karşısına ise Mahir çıkar ve bir anda Elif’in de hayatı değişir.

Kaderimin Oyunu Oyuncuları

Öykü Karayel (Asiye)

Kaderimin Oyunu dizisi kadın başrol oyuncusu Öykü Karayel daha önce Bir Başkadır dizisinde başrolde yer almıştı. 20 Ağustos 1990 da İstanbul da dünyaya gelen güzel oyuncu Öykü Karayel  31 yaşındadır. Daha önce Muhteşem İkili dizisinde yer alan Öykü Karayel Şarkıcı Can Bonomo evlidir. İstanbul Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Öykü Karayel ilk olarak Kuzey Güney ve Kara Para Aşk gibi diziler ile ünlenmiştir. Öykü Karayel 1.63 metre boyunda, 51 kilo ağırlığındadır.

Üvey annesi tarafından büyütülen Asiye 17 yaşında aşık olduğu adam Cemal’a kaçar. Cemal’den iki çocuğu olan Asiye’nin hayatında ki sıkıntılar bir türlü bitmez. Geçim sıkıntısı Cemal 2 çocuğu ile Asiye’ni bırakıp İstanbul’a kaçar. Asiye 6 yıl boyunca tek başına mücadele eder ve 2 çocuğunu büyütür; ancak Asiye’nin kızı ona tecavüz etmeye çalışan adamı öldürür ve Asiye Amasya’dan kaçar. 

Öykü Karayel kaderimin oyunu oyuncusu olacak dizi de kadın başrol olarak yer alacak

Akın Akınözü (Cemal)

Hercai dizisinin yıldızı Akın Akınözü Kaderimin Oyuncu dizisinin erkek başrol oyuncusu olacak. Ocak 1990 doğumlu olan Akın Akınözü 31 yaşındadır. Aslen Ankaralı olan Akın Akınöz sektöre Muhteşem Yüzyıl ve Arkadaşlar İyidir dizisi ile başlamıştır. Payitaht Abdulhamid ve Aslan Ailem Akın Akınözü’nün yer aldığı önemli dizilerdir. 1.80 metre boyunda ve 76 kilo ağırlığında olan Akın Akınözü Sandra Pestemalciyan ile sevgilidir. Akın Akınözü Kaderimin Oyuncu oyuncu kadrosunda yer alacaktır.

Cemal 18 yaşında gördüğü Asiye’ye kör kütük aşık olur. Gençliği serserilik ile geçen Cemal Asiye ile evlenir evlenmesine ama muradına erişince Asiye eskisi kadar çekici gelmez. Maddi sorunlar da işin içine girince Cemal Asiye’yi iki çocuğu ile bırakıp İstanbul’a kaçar. Cemal İstanbul’da Demirhan ailesinin kızı Helin ile tanışır ve onunla evlenerek bir oğlu olur. 

Akın Akınözü kaderimin oyunu erkek başrol oyuncusu oldu

Sarp Apak (Mahir)

Sarp Apak 11 Kasım 1981 Diyarbakır doğumludur ve 40 yaşındadır. Dokuz Eylül Üniversitesinde oyunculuk dersleri alan Sarp Apak BKM Mutfak kadrosunda deneyim kazanmıştır. Avrupa Yakası ve Yalan Dünya Sarp Apak’ın yer aldığı önemli dizilerdir. Sarp Apak 1,81 cm boyunda ve 77 kilo ağırlığındadır. Bengisu Uzunöz ile evli olan Sarp Apak 2021 de Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacaktır.

Mahir 20 yıldır Rusya’da kalmaktadır. Demirhan konağının hizmetlisinin oğludur. Yıllar sonra Rusya’dan çıkıp İstanbul’a gelir yolda ise Asiye ve çocukları ile karşılaşır ve onlara yardım eder; ancak yolda kaza yapılınca Asiye’yi Mahir’in eşi sanarlar. Mahir temiz kalpli, yakışıklı bir adamdır. Mahir sevdikleri için her şeyi göze alabilecek kadar da merttir. Asiye’nin çocukları ile verdiği hayat mücadelesini görür ve ona her zaman destek olur. 

Sarp Apak kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak komedi yapacak dizi de

Kaan Çakır (Raci Demirhan)

Kaan Çakır da Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacak. Son olarak Benim Adım Melek dizisinde yer alan Kaan Çakır daha önce de Bodrum Masalı, Bir İstanbul Masalı ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde yer almıştı. 1977 de İstanbul doğumlu olan Kaan Çakır 44 yaşındadır.

Kaderimin Oyunu dizisinde Raci Harun Demirhan’ın oğludur. İlayda’nın babası Zahide’nin eşidir. Raci gücü eline almaya çalışan korkusuz bir adamdır. 
blank

Esra Dermancıoğlu (Zahide Demirhan)

Esra Dermancıoğlu 7 Aralık 1968 İstanbul doğumludur. Esra Dermancıoğlu son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde yer almıştı. Gülse Birsel tarafından keşfedilen Esra Dermancıoğlu  Avrupa Yakası dizisi ile tanınmıştı. Daha sonra da Fatmagül’ün Suçu ne dizisinde yükselişini sürdüren Esra Dermancıoğlu daha önce Muhteşem Yüzyıl: Kösem ve Kırgın Çiçekler dizilerinde yer almıştı.

Zahide Demirhan ailesinin gelini Raci’nin de eşidir. Zengin ve kokoş bir kadın olan Zahide iyi giyinmeyi ve iyi görünmeyi seven başına buyruk takınan bir kadındır. 

blank

Elmira Akgün (İlayda)

Son olarak Yüzleşme dizisinde Gonca karakteri ile yer alan Elmira Akgün Kaderimin Oyunu oyuncu kadrosuna dahil oldu. Profesyonel bir dansçı olan Elmira Akgün 17 yaşındadır. 1.57 cm boyunda ve 47 kilo olan Elmira Akgün Kaderimin Oyunu dizisinde güzelliği ile dikkat çekecektir.

Kaderimin Oyunu dizisinde İlayda, Raci ile Zahide’nin kızıdır

Elmira Akgün oyuncu olarak Kaderimin oyunu dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak daha önce de bir çok dizi de yer aldı

Meriç Aral (Helin Demirhan)

Son olarak Kırmızı Oda ve Söz dizilerinde yer alan Meriç Aral Kasım 1988 doğumludur ve  32 yaşındadır. İstanbul Bilgi Üniversitesinde Hukuk fakültesi mezunu olan Meriç Aral Medcezir dizisi ile tanınmaya başlamıştır. Bir dönem Yüksek Sosyete dizisinde de yer alan Meriç Aral Serkan Keskin ile sevgilidir. Meriç Aral 1.71 metre boyunda, 55 kilodur.

Helin Demirhan ailesinin kızıdır. Cemal’in eşidir. Cemal’den olma bir oğlu vardır. Şımarık büyütülmüş bir kızdır. Hayatta her istediği olan Helin bencillik abidesidir. Helin için sadece kendisi ve istekleri vardır; başkasının ne istediğini önemsemez. 

meriç aral kaderimin oyunu oyuncusu olarak yer alacak dizinin kadın başrol oyuncusu olacak

Yıldırım Özcan (ur)

Yıldırım Özcan İzmir Güzeli Ajansın oyuncusudur.

Uğur Asiye ile Cemal’in oğludur. Güler yüzlü tatlı dilli bir çocuktur. Futbolcu olma hayalleri kıran Uğur baba sevgisi görmeden büyümüştür. 

Yıldırım Özcan kaderimin oyunu dizisi oyuncusu oldu

Iraz Akçam (Nergis)

Iraz Akçam 15 yıldır aktif olarak tiyatro yapan daha önce de Kayıt Dışı ve Karagül  gibi dizilerde oynasa da bir türlü ismini duyuramayan genç bir oyuncudur. Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümü öğrencisi olan Iraz Akçam dizi de kadın başrolün kızı olarak yer alacak.

Nergis; Asiye ile Cemal’in kızıdır. Nergis cesur, gözü ve öfkeli bir kızdır. Şimdilerde 16 yaşında tam bir ergendir. Kendini savunayım derken katil olmuştur. 

Iraz Akçam Kaderimin oyunu dizisinde NErgis karakteri ile yer alacak

Cemre Melis Çınar (Meral)

Cemre Melis Çınar Kaderimin Oyunu dizisinde Meral karakteri ile yer alacak. kefaret dizisine sonradan Avukat Berna karakteri ile yer alan Cemre Melis Çınar daha önce de Kırmızı Oda dizisinde Alya’nın annesi olarak yer almıştı.  13 Mayıs 1991 Ankara doğumlu olan Cemre Melis Çınar 30 yaşınındır.

Meral Asiye’nin Amasya’da kalan kuaför arkadaşıdır. 

kaderimin oyunu dizisinde meral mahallenin kuaförüdür.

Müfit Kayacan (Harun Demirhan)

1959 yılında Antalya da dünyaya gelen Müfit Kayacan 62 yaşındadır. Çukurova Üniversitesinde Endüstri Mühendisliği mezunu olan Müfit Kayacan Cesur ve Güzel dizisinde tanınsa da son dönemde Alef, Zemheri, Aşk 101 ve Aşk Ağlatır dizilerinde yer almıştır. Müfit Kayacan Kaderimin Oyunu oyuncularından olacak ve dizide bir babaya hayat verecektir.

Harun Demirhan ailesinin reisidir. Bu büyük serveti turizm işi ile sıfırdan kurmuştur. Yorulduğu için emekli olmuş ve işleri oğlu Raci’ye bırakmıştır. Emeklilik kararı alsa da evde ve şirkette hala sözü geçen her zaman son sözü söyleyen otoriter bir adamdır. Yıllar önce Emine ile bir ilişki yaşamış bu ilişkiden Mahir dünyaya gelse de Harun oğluna sahip çıkamamış Harun Rusya’ya gitmiş ve izini kaybettirmiştir. 

blank

Ülkü Duru (Nedret Demirhan)

14 nisan 1957 İstanbul doğumlu olan Ülkü Duru  64 yaşındadır. Fransız lisesi mezunu olan Ülkü Duru İstanbul Devlet Tiyatrosu oyuncusudur. İştar Gökseven ile evli olan Ülkü Duru son dönemde Rol Arkadaşım 2 filminde ve Kızlarım İçin dizisinde yer almıştır.

Kaderimin Oyunu dizisinde Harun Demirhan’ın eşidir. Nedret cemiyet hayatının önde gelen kadınlarındandır. Oldukça otoriter bir kadındır ancak kocası Harun’un yıllar önce Emine ile olan ilişkisinden Mahir’in  dünyaya geldiğini bilemektedir. 

blank

Onur Bilge (Fikret)

Onur Bilge 1983 Tunceli doğumludur ve 38 yaşında olan Onur Bilge İzmir’de Güzel Sanatlar Fakültesine mezunudur. Son olarak Çalıkuşu, Kavak Yelleri ve Gamsız Hayat, Kırmızı Oda ve Gülperi Onur Bilge’nin yer aldığı önemli dizilerdir. Onur Bilge Kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak ve dizi de kötü bir karaktere hayat verecek.

Kaderimin Oyunu dizisinde Fikret Mahir’in kardeşidir. 

blank

Ayça Koptur (Gülsüm)

Ayça Koptur Kaderimin Oyunu oyuncuları arasında yer alacak; ancak dizi de hayat vereceği karakter şuanda belli olmadı.

Kaderimin Oyunu dizisinde Gülsüm Fikret’in eşidir. 

Ayça Koptur kaderimin oyunu oyuncu kadrosunda yer alacak

Yeşim Gül (Emine)

Son olarak Rukiye karakteri ile Arıza dizisinde yer alan Yeşim Gül daha önce de Yüzleşme dizisinde yer almıştı. 27 Mayıs 1966 doğumlu olan Yeşim Gül 55 yaşındadır. Ankara Hacettepe Üniversitesi Tiyatro bölümü mezunu olan Yeşim Gül’ün sosyal medyada Serdar Peçen ile ilişkisi olduğu yazmakta. Yeşim Gül Kaderimin Oyunu dizisinde başrolde yer alacak ve bir anneye hayat verecek.

Emine Mahir’i yıllardır bekleyen annesidir. Emine’nin 2 oğlu vardır. Büyük oğlu Mahir konağın sahibi Harun Demirhan’dan olmadır; ancak bu gerçeği çok kimse bilmez. Yıllardır Emine de gerçekleri herkesten saklamak zorunda kalmıştır. 

yeşim gül kaderimin oyunu oyuncuları arasında yer alacak

Bartu Barlas Bozacı (Helin ile Cemal’in Oğlu)

Hande Aytar ajansın oyuncusu olan çocuk oyuncu Bartu Barlas Bozacı 05 kasım 2016 doğumludur ve 5 yaşının içindedir. İlk olarak Çocukluk dizisinde yer alan Bartu Barlas Bozacı daha sonra Kırmızı Kamyon ve Çukur dizilerinde yer almıştır. Bartu Barlas Bozacı Kaderimin oyunu oyuncuları arasında yer alacak çocuk oyuncu çok tatlı

Mustafa Arda Işık (Alican)

Mustafa Arda Işık ilk kez Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosunda profesyonel bir oyuncu olarak yer alacaktır.

Ali Can Gülsüm ile Fikret’in oğludur. 

mustafa arda ışık oyuncu olarak ilk kez kaderimin oyuncu dizisinde yer alacaktır

Esengül Aypek (Zuhal)

1993 Ankara’da doğumlu olan Esengül Aypek 29 yaşındadır. Daha önce üç günlük dizi de yer alan Esengül Aypek özellikle Beni Bırakma dizisi ile ün yakalamıştır. Esengül Aypek Kaderimin Oyunu dizisinde Zuhal karakterine hayat verecek. 

blank

Beste Ilgın İlkbahar

Beste Ilgın İlkbahar da Kaderimin Oyunu dizisi oyuncu kadrosunda yer alacak. 20.07.2015 doğumlu olan 6 yaşında ki oyuncu Beste Ilgın İlkbahar daha önce Zümrüdüanka dizisinde Işık karakteri ile yer almıştır. Beste Ilgın İlkbahar oyuncu olarak kaderimin oyunu dizisi kadrosuna dahil oldu