Son Nefesime Kadar Oyuncuları

Son Nefesime Kadar oyuncuları belli oldu. Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın başrollerini paylaşacağı Son Nefesime Kadar dizisinin bir diğer başrol oyuncusu ise Emre Bey oldu.

Happy Valley dizisinden uyarlama bir dizi olarak ekranlara gelecek Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcısı Pastel Film olurken dizinin yönetmeni ise Deniz Dikilitaş olacak. 23 Şubat Çarşamba Fox Tv ekranlarında yayın hayatına başlayacak Son Nefesime Kadar dizisi polisiye türünde olacak.

Son Nefesime Kadar Oyuncuları

Nurgül Yeşilçay (Mihri)

Son Nefesime Kadar dizisi oyuncu kadrosunda Emre Kınay ile başrolleri paylaşacak Nurgül Yeşilçay geçen sezon Kefaret dizisinde yer almıştı. 26 Mart 1976 Afyon doğumlu olan Nurgül YEŞİLÇAY 45 yaşındadır. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunu olan  Nurgül YEŞİLÇAY  İkinci Bahar dizisi ile tanınmıştır. Asmalı Konak Paramparça, Muhteşem Yüzyıl Kösem ve Gülperi dizileri Nurgül Yeşilçay’ın önemli dizileridir. Bir döneme Eğrelti Gelin filmi ile damga vuran Nurgül Yeşilçay 1.65 metre boyunda 55 kilo ağırlığındadır.

Nurgül Yeşilçay Son Nefesime Kadar dizisinde Mihri isminde kız kardeşi ile yaşayan başarılı bir baş komisere hayat verecek. Mihri eşinden boşanmış; bir kızı tecavüze uğradıktan sonra intihar etmiş oğlu ile de arası bozuk bir annedir. İntihar eden kızından olan torunu Umut’u Mihri sahiplenmiş; torunun yurtlarda büyümesine gönlü el vermemiştir; ancak bu yüzden kocası Ferzan ve oğlu ile arası bozulmuş ve kocasından ayrılmışlardır. Ferzan hiç bir zaman torunları Umut’u görmek bile istememiştir. Mihri başarılı bir polis komiseri olsa da kızı kendisine geç bilgi verdiği için kızına tecavüz eden adamı yakalayamamış ancak Ejder’i uyuşturucu satıcılığından bile olsa içeri attırmıştır. Mihri

nurgül yeşilçay Son Nefesime Kadar dizisi oyuncu kadrosuna katıldı dizi de bir anneye hayat verecek

Emre Kınay (Ferzan)

1970 yılında İstanbul da dünyaya gelen Emre Kınay 51 yaşındadır. Bu sezon sonradan Ramo dizisine dahil olan ve diziye büyük katkı sağlayan Emre Kınay ne yazık ki başrol olarak yer aldığı dizileri son yıllarda tutmamıştır. Yılan Hikayesi, Güneşi Beklerken  ve Güneşin Kızları, Sevda’nın Bahçesi ve Vurgun Emre Kınay’ın son yıllarda yer aldığı dizi projeleridir.

Ferzan Mihri’nin eşidir. Kasabanın yerel bir gazetesinin sahibidir. Melisa ve Emre dünyaya geldikten sonra daha mutlu bir aile olmuştur; ancak kızı Melisa’nın katledilmesinden sonra Ferzan içine kapanmış ve torunu Umut’u görmek bile istememiş. Eşi Mihri Umut’u eve almak istemeyince onu görmek istemediği için Mihri’den ayrıldık zorunda kalmıştır. Gökçe ile hayatını birleştirmiştir. Ferzan hala Mihri’ye aşık olduğunu Ejder dışarı çıkınca anlayacaktır. Mihri’nin kızlarının katili Ejder ile verdiği savaşta yanında duran Ferzan iki kadın arasında kalacaktır. 

Emre Kınay son nefesime kadar dizisi oyuncuları arasında yer aldı. Emre Kınay nurgül yeşilçay ile partner olacak dizi de

Rojda Demirer (Gökçe)

Gökçe Ferzan’ın yeni eşidir. Ferzan’dan yaşça çok küçük olsa da Gökçe Ferzan’a deliler gibi aşıktır. Zengin bir babanın kızı olan Gökçe Staj için Ferzan’ın gazetesine gider ve Ferzan’a aşık olur. Mihri ile Ferzan’ın arası bozulunca o boşluktan yararlanarak Ferzan ile evlenir. Gökçe Ferzan ile çok mutlu olacağım derken Mihri’nin hep hayatlarında kalmaya çalışması ile hiç bir zaman gerçek mutluluğa ulaşamaz. Kocasının hala eski karısına aşık olduğunu hissedince de kocasını elinde tutmak için kötü olmaktan çekinmeyecektir. 

blank

Ertan Saban (Vedat)

Son dönemde Gel Dese Aşk, Şeref Bey ve Avlu dizilerinde yer alan Ertan Saban 1977 Yugoslavya doğumludur.  Makedonya Devlet Konservatuarında tiyatro eğitimini tamamlayan Ertan Saban Türkiye’de Elveda Rumeli ve Sakarya Fırat dizileri ile tanınmıştır. Oyuncu Ebru Özkan ile evli olan Ertan Saban 1.85 metre boyunda, 82 kilo ağırlığındadır.

Ertan Saban Son Nefesime Kadar dizisinde Vedat karakteri ile yer alacak. Vedat Mihri’ye aşık olacak kasabalı zengin bir adamdır. Vedat artık 40’lı yaşların sonundadır. Kasabada bir ç0k iştirakı olan ve hepsinde de başarıl olan Vedat Arnavut kökenlidir. Sert ve inatçı biri olan Vedat annesine çok bağlıdır; onun sözünden çıkmaz. Genç yaşta annesinin isteği ile bir evlilik yapmış ancak Hülya doğum sırasında ölmüştür. Eşi öldükten sonra kendisini işine adayan Vedat Mihri’den çok hoşlanmaktadır. 

blank

Begüm Birgören (Emel)

Son olarak Uzak Şehrin Masalı, Umuda Kelepçe Vurulmaz ve Vurgun dizilerinde yer alan Begüm Birgören 1982 yılında dünyaya gelmiştir ve 39 yaşındadır. Kadir Has Üniversitesi’nde Film ve Drama  bölümünü bitiren Begüm Birgören Ömre Bedel dizisinde hayat verdiği Ömür karakteri ile tanınmıştır.

Begüm Birgören Son Nefesime kadar dizisinde Emel karakteri ile yer alacak. Emel Mihri’nin kız kardeşidir. İstanbul’da reklamcılık  işine girmiş başarılı da olmuştur; ancak yeğeni Melisa onun evinde kendisini asmıştır. Bu sahne Emel’i de derinden etkilemiş ve alkole başlamıştır. Alkolün hayatına girmesi ile işini de kaybeden Emel kasabaya Mihri’nin yanına dönmüştür. Mihri kardeşi Emel’e iyi gelmiş ve Emel alkolü bırakarak kendisini yeğeni Umut’a adamıştır. Evde el işleri de yapan Emel Ejder’in dışarı çıkması ile intikam almak isteyen Mihri’yi durdurmaya çalışacaktır. 

Begüm Birgören Son Nefesime Kadar Oyuncuları arasında kendine yer buldu güzel oyuncu dizi de kadın başrol yardımcısı olacak

Baran Bölükbaşı (Emre)

Baran Bölükbaşı son dönemde Öğrenci Evi dizisi ve Şafak Vakti filminde yer alan Baran Bölükbaşı 1 Mayıs 1994 doğumludur. 27 yaşında olan Baran Bölükbaşı Beykent Üniversitesinde Oyunculuk bölümü mezunudur.  Adı Efsane, Sevdanın Bahçesi, Servet ve Vuslat Baran Bölükbaşı’nın yer aldığı önemli dizilerdir. Baran bölükbaşı, 1,75 cm boyunda ve 71 kilodur.

Emre Mihri ve Ferzan’ın oğludur. Ablası Melisa’nın öldürülmesinden sonra Emre’nin de hayatı alt üst olur. Emre de babası gibi Umut’u görmek istemez ve bir an önce evden kurtulmak için Saliha ile evlenir. Daha çocuk yaşta evlenen Emre bir yandan evliliği bir yandan da üniversiteyi bir arada yürütemez. Ablasının katili Ejder’in hapisten çıkması ve evliliğinde yaşadığı sorunlar Emre’nin düzenini bir kez daha bozar. Hazan ise Emre’nin hayatına hiç beklemediği bir anda girer ve Emre’yi tekrar hayata bağlar. Emre Hazan’a aşık olur. 

blank

Emre Bey (Ejder)

Adı Efsane dizisi ile tanınan Emre Bey hatırlanacağı üzere son olarak Sol Yanım dizisinde harika bir oyunculuk sergilemişti. 9 Mayıs 1997 İstanbul doğumlu olan Emre Bey Elimi Bırakma dizisinde hayat verdiği Arda karakteri ile akıllarda yer edinmeyi başarmıştır. 1.78. metre boyunda, 70 kilo olan Emre Bey yakışıklılığı ile yer aldığı dizilere ayrı bir renk katmaktadır.

Emre Bey Son Nefesime Kadar dizisinde Ejder karakterine hayat verecek. Ejder Mihri’nin kızı Melisa’yı hamile bırakan tecavüzcüdür. Üvey babasından dayak yiyerek travmalı bir çocukluk geçirmiştir. Okuyamayınca da ergenlik döneminde suç işlemeye başlamıştır. Melisa’nın intihar etmesi Ejder’in de hayatında dönüm noktasıdır. Ejder hapse tecavüzden değil uyuşturucu satmaktan girmiş sonra da af ile çıkmıştır. Ejder hapisten çıkar çıkmaz fidye için Hazan’ı kaçıracak ve yeniden başına büyük bir bela alacaktır. Ejder bir oğlu olduğunu öğrenince oğlu Umut’u anneannesinden almak isteyecektir. 

emre bey son nefesime kadar dizisi oyuncularından biri oldu. emre bey dizinin genç başrol oyuncusu oldu

Mehmet Turan Doğan (Umut)

Mehmet Turan Doğan Yusuf Guney Gun ajansın oyuncusudur. Reklam filmlerşnde oynayan Mehmet Turan Doğan ilk dizi deneyimini Ferhat İle Şirin dizisi ile yaşamıştır. Dizi de Ferhat’ın Küçüklüğüne hayat vermiştir.

Mehmet Turan Doğan Son Nefesime Kadar dizisinde tecavüz sonucu doğmuş bir çocuk olan Umut’a hayat verecektir. Mihri ve Emel Umut’a gözü gibi bakmış büyütmüştür ancak Umut baba figürü eksik büyümüştür. Babası gibi öfke kontrol problemleri olan ve okulda sürekli kavga eden Umut hem annesini hem de babasını öldü bilirken bir de babasının yaşadığını öğrenince paramparça olacaktır. 

blank

İpek Filiz Yazıcı (Hazan)

2001 yılında İstanbul da dünyaya gelen İpek Filiz Yazıcı  özellikle Aşk 101 ve Yeni Hayat dizileri ile çok beğenilmiştir.  İpek Filiz Yazıcı Elimi Bırakma dizisinde en büyük çıkışını yakalasa da başrolünde yer alacağı Son Nefesime Kadar dizisinden başka hiç bir dizi de kadın başrol oyuncusu olarak yer almamıştır.

Hazan Cihangir’in güzeller güzeli kızıdır. Hayat dolu bir kız olan Hazan Ejder tarafından kaçırıldıktan sonra bir türlü yaşadığı kötü günleri atlatamayacaktır. Ejder’in elinden kurtulsa da artık Hazan’ın bir erkeğe güvenmesi aşık olması imkansızdır. Hazan Annesi Suzan ölmeden önce Hazan’ı Mihri’ye emanet etmiştir. 

blank

Bülent Alkış (Cihangir)

4N1K ve İsimsizler dizileri ile sevilen Bülent Alkış 25 Temmuz 1974 de İzmir de dünyaya gelmiştir. 9 Eylül Üniversitesi mezunu olan Bülent Alkış 186 cm boyunda ve 80 kilodur.

Cihangir Hazan’ın babasıdır. Zengin bir iş adamıdır. Büyük bir maden şantiyesi vardır; ancak eşi hastadır. Şirketin muhasebecisi ise en sevdiği arkadaşı Taner’dir. 

blank

Yeliz Akkaya (Suzan)

Daha önce Savaşçı da Bayram Bayat’ın eşi Hatice Bayat karakteri ile yer alan ve çok sevilen Yeliz Akkaya Son Nefesime Kadar dizisinde Suzan karakteri ile yer alacak.

Cihangir’in eşidir. Suzan hastadır. 
Yeliz Akkaya son nefesime kadar dizisinde Suzan karakteri ile yer alacak

Ahmet Saraçoğlu (Taner)

24 Eylül 1975 de Ankara  da dünyaya gelen Ahmet Saraçoğlu  47 yaşındadır. Müjdat Gezen Sanat Merkezi mezunu olan Ahmet Saraçoğlu Hayat Şarkısı, Vatanım Sensin ve Seni Kimler Aldı dizilerinde yer almıştır. Ahmet Saraçoğlu son olarak Benim Tatlı Yalanım dizisinde Şevket karakteri ile yer almıştır.

Taner Cihangir’in şirketinde muhasebecidir. Taner yıllardır Cihangir’e bağlılıkla çalışmıştır. Aslında Cihangir’in neyi varsa yarısı Taner’indir zira Taner’in babası ve Cihangir’in babası bu şirketi birlikte kurmuş ama Taner’in babasının hakkı yenmiştir. 

blank

Aysun Metiner (Şükran)

Şükran Taner’in eşi ve Ceylan’ın annesidir. 

Aysun Metiner Son nefesime kadar dizisinde yer alacak oyuncu olarak

Elif Ceren Balıkçı (Ceylan)

Elif Ceren Balıkçı 1999 doğumludur ve 23 yaşının içindedir. Avusturya’da dünyaya gelen Elif Ceren Balıkçı 163 cm boyunda 45 kg ağırlığındadır. Göç Zamanı, Bana Artık Hicran De, Merhamet gibi dizilerde rol alan güzel oyuncu Elif Ceren Balıkçı son olarak Kırgın Çiçekler dizisinde Sedef ve Öğretmen dizisinde Mevsim karakteri ile yer almıştır.

Ceylan Hazan’ın yakın arkadaşıdır.  Ceylan muhasebeci Taner’in kızıdır. 

blank

Türkü Su Demirel (Saliha)

türkü Su Demirel Son Nefesime Kadar dizisinde yer alacak

Gülay Say (Betül)

1989 Konya doğumlu olan Gülay Say 32 yaşındadır. Aktif olarak tiyatro ile ilgilenmektedir. En önemli dizi deneyimini ise Son Nefesime Kadar oyuncuları arasında yer alarak yaşayacaktır.

blank

Bedir Bedir (Adem)

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Selçuklu Şehzadesi Human karakteri ile yer alan Bedir Bedir Son olarak Menajerimi Ara dizisinde yer almıştır. 1982 Erzurum doğumlu olan Bedir Bedir Mimar Sinan Üniversitesi Oyunculuk Bölümü mezunudur. Bursa Devlet Tiyatroları mezunudur.

Adem polis amiridir. Mihri ile aynı polis karakolunda çalışır ve Mihri’nin amiridir.

blank

Burak Demir (Şahin)

Burak Demir Son Nefesime Kadar dizisinde Şahin karakteri ile yer alacak.

Şahin kasabanın uyuşturucu madde satan tehlikeli adamlarından biridir. Şahin peyzaj işi yapıyor gibi görünse de kasabın bütün tehlikeli işleri onun elinden geçer. 

blank

Yağmur Öztürk (Sevda)

Son olarak Sevdim Seni Bir Kere dizisinde Leyla karakteri yer alacak Yağmur Öztürk Son Nefesime Kadar dizisinde Sevda karakteri ile yer alacaktır.

Sevda başarılı bir polistir; ancak Ejder tarafından katledilecek ve şehit olacaktır. 

yeliz öztürk son nefesime kadar dizisinde ceylan karakteri ile yer alacak

Ali Berge (Hayri)

Ali Berge Son Nefesime Kadar dizisinde Hayri karakteri ile yer alacak.

Hayri Şahin’in yanına çalışan temiz kalpli bir gençtir. Her ne kadar uyuşturucu satışında ve transferinde Şahin’e yardım etse de asla polis öldürmek; kız kaçırmak ona göre işler değildir. Hazan’ın kaçırılmasında Şahin’in isteği ile görev alsa da Hazan’a en çok o yardım edecektir. 

Hayri karakteri ile son nefesime kadar dizisinde Ali berge yer alacaktır.

Pelin Abay

Son olarak Dünya Hali dizisinde Kıvılcım karakteri ile dahil olan Pelin Abay Son Nefesime Kadar Oyuncu kadrosuna dahil oldu. Pelin Abay 7 haziran 1993 doğumludur ve 29 yaşındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro mezunu olan Pelin Abay Gülizar ve Vatanım Sensin dizileri ile tanınsa da en büyük çıkışını Zümrüdüanka dizisinde hayat verdiği Suhandan Demirkan karakteri ile yaşamıştır. Pelin Abay 1.63 boyunda ve 50 kg ağırlığındadır.Pelin Abay son nefesime kadar oyuncusu olarak izleyicisi ile buluşacak. Daha önce de Zümrüdü Anka dizisinde yer almıştı

Taha Baran ÖZBEK (Berke)

Son olarak Kırmızı Oda ve Akrep dizilerinde yer alan Taha Baran Özbek 1988 İstanbul doğumludur ve 34 yaşındadır. Bir Litre Gözyaşı ve Bizim Hikaye dizileri ile tanınan Taha Baran Özbek İstanbul Kültür üniversitesinde tiyatro bölümü mezunudur.

Son Nefesime Kadar dizisinde Berke Hazan’a aşık bir gençtir. Berke Vedat’ın oğludur. taha baran özbek son nefesime kadar dizisinde berke karakterine hayat verecektir. Berke oğludur

Balım Gaye Albayrak (Melisa)

Yemin dizisinin Zeynep’i Balım Gaye Yaprak Son Nefesime Kadar Oyuncusu oldu. Lise eğitimi almaya başlayan Balım Gaye ALBAYRAK 2006 doğumludur ve 16 yaşındadır.  İlk olarak Adını Sen Koy dizisinde hayat verdiği Asya karakteri ile tanınan Balım Gaye Albayrak Son Nefesime Kadar dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın kızı olarak yer alacak.

Melisa Mihri’nin İntihar eden kızı ve Umut’un da öz annesidir.blank

Süreyya Güzel (Birgül)

Kırmızı Oda dizisinde hayat verdiği Betül karakteri ile akıllara kazınan Süreyya Güzel 12 Haziran 1974 İstanbul doğumludur. Dokuz Eylül Üniversitesinde Oyunculuk eğitimi alan Süreyya Güzel aktif olarak tiyatro yapmaktadır.

Birgül Ejder’in annesidir. 

blank

Son Nefesime Kadar Oyuncuları (1 Yorum)